Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
syuuzaemon

EUROPEJSKIE NISZCZYCIELE

6 comments in this topic

Recommended Posts

[ARES-]
Players
4 posts
12,299 battles

Cześć, jak oceniacie nowe europejskie drzewko? Głownie chodzi o X Hallanda. W moim odczuciu okręt przeciętny, jedynie AA ma naprawdę mocną. Zauważyłem też ze statystyki na serwerze nie są powalające, nawet bym powiedział że jedne ze słabszych, sam po swoich statystykach widzę ze na Hallandzie mam najgorsze sposrod wszystkich niszczycieli. Co o tym sądzicie? Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich odczuć!

[TRADS]
Players
2,183 posts
19,594 battles

Grałem Vasterasem, Skanem i teraz robię Olanda. Mam też Smalanda, nim rozegrane kilka bitew. Generalnie bardzo lubię DD, gram nimi dużo, choć tymi nowymi z europejskiego drzewka jeszcze niedostatecznie dużo bitew zagrałem... Mimo wszystko mnie się podobają, bo:

1. Heal

2. Niezłe camo

3. Świetna pplot

4. Bardzo dobre torpedy - czas przeładowania / prędkość

Smaland dodatkowo radar 7,5 km.

Z minusów:

1. Mała ilość dział 

2. Kiepska parabola lotu pocisków

3. Przeciętna prędkość

4. Torpedy zadają mały damage

5. Dla niektórych brak dymu

• Cool 1

[TF16]
Players
2,336 posts
23,800 battles

Halland, to jeden z najlepszych niszczycieli w grze i jedyny, który jest w stanie grać samotnie przeciwko lotniskowcom.

• Cool 2

Players
664 posts
23,985 battles
1 hour ago, Lucius_Dentatus said:

Halland, to jeden z najlepszych niszczycieli w grze i jedyny, który jest w stanie grać samotnie przeciwko lotniskowcom.

Druga część zdania jest prawdziwa (chociaż Grozovoi też da radę przeciwko CV), pierwsza - nie. 

Dobry niszczyciel, nawet bardzo, ale do bycia "jednym z najlepszych", to mu trochę brakuje. 

W walce 1vs1 z innym dedekiem (na swoim tierze), to jest wstanie wygrać chyba tylko z Shima, a i to tylko w przypadku gdy gra na niej jakiejś średniej klasy kapitan.

• Cool 1

[TF16]
Players
2,336 posts
23,800 battles
5 minutes ago, _NightStalker_ said:

Druga część zdania jest prawdziwa (chociaż Grozovoi też da radę przeciwko CV), pierwsza - nie. 

Dobry niszczyciel, nawet bardzo, ale do bycia "jednym z najlepszych", to mu trochę brakuje. 

W walce 1vs1 z innym dedekiem (na swoim tierze), to jest wstanie wygrać chyba tylko z Shima, a i to tylko w przypadku gdy gra na niej jakiejś średniej klasy kapitan.

Walki z deskami staram się unikać. Strzelam tylko jeśli jestem do tego zmuszony. Zresztą, okręt mam zbudowany pod torpedy i częściowo AA.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
1 hour ago, Lucius_Dentatus said:

A ja z kolei nie zgodzę się z twierdzeniem, że jest to jedyny niszczyciel, który jest w stanie grać samotnie przeciwko lotniskowcom, poprzednik też daje radę :)

og.thumb.jpg.50fc189751feea250c7fd31613eb06c6.jpg

Fakt, że lotniskowiec niższego tieru, ale z T10 też problemu nie miałem.

Natomiast Halland jak i cała reszta (nie mam jeszcze Smålanda) jak dla mnie bardzo przyjemne, jedne z najlepszych w grze.

• Boring 1

Sign in to follow this