Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

WGC a 1 den prémiového účtu! Co by mohlo být lepší?

4 comments in this topic

Recommended Posts

[1K6]
Players
1 post
1,647 battles

I installed the WGC and it is much worse than the previous launcher. On high-resolution monitor everything is really small and there is no possibility to zoom in/out. In the previous launcher there were only links and this worked great. Is there a thread somewhere to post suggestions for WGC?

• Angry 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,210 posts
14,695 battles
Před 1 hodinou mrakomo řekl/a:

I installed the WGC and it is much worse than the previous launcher. On high-resolution monitor everything is really small and there is no possibility to zoom in/out. In the previous launcher there were only links and this worked great. Is there a thread somewhere to post suggestions for WGC?

Jsi na českém fóru :Smile-_tongue:

Players
93 posts
11,434 battles

Mě přijde WGC naprosto v pohodě.

Sice postrádá jakoukoliv výhodu pro někoho kdo hraje jen jednu WG hru a ne víc, ale jako nástroj, kde se mi ukážou aktuality z webu, automaticky stahuje aktualizace a kliknutím v něm hru spustím je naprosto adekvátní. Naopak na starém launcheru (ten WoWS si už nepamatuju, ale ten WoT to dělával) mě vytáčelo, že rozhraní běhalo na Internet Exploreru a přestože jsem tou dobou používal Firefox, tak jsem tu předpotopní Microsoftí blbost musel aktualizovat na novou verzi, jinak jsem místo něj viděl bílou chybovou obrazovku a nešla mi ani spustit hra.

Sign in to follow this