Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Výsledky: Týdenní maraton verbování

4 comments in this topic

Recommended Posts

[PPH]
Players
740 posts
15,498 battles

Měl bych dotaz - ale přepodkládám že to bude patřit mezi utajované skutečnosti... Kolik lidí se tohoto ( ať už jako lodník či spíš náborář) účastní?? Já se na to podíval už před časem když se to zavedlo - ale nemám ve svém okolí dostatek obětních beránků, které bych do hry uvrtal...

Jednoho hráče jsem vám před časem přivedl - dostat odměny ( tehdy myslím nějaká loď typu Aurora pro něj a pro mě pár vlajek a kontyšů) bylo na vypisování si s podporou - i když byl pozván dle návodu přes zvací odkaz tak se to nějak nezadařilo spárovat a odměna se automaticky nepřipsala a muselo se mámit z jalové krávy tele.. ( jinak už cca rok nehraje - hrál jen jeden rok a pak jste ho odradili... hint "CV rework").

• Cool 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,737 posts
24,721 battles

Lidí moc ne, ale počítám, že random zas bude narvanej botama. Ostatně jako vždy, když se začne prudit s tímto "náborovým" sajrajtem.
Baví mě jak vždy když toho má WG fakt kopec k řešení, průšvihů různých druhů opravdu hromadu tak vždy přijdou ještě s nějakou třešničkou, která ten dortík dokonale dozdobí :Smile_facepalm:
edit: Tak ona to je tombola, tedy něco jako karlovarská losovačka, jen obráceně :Smile_great:

• Cool 1