Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Test publiczny aktualizacji 0.9.4: Runda 1.

3 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
Dołączcie do testu publicznego nadchodzącej aktualizacji, aby zdobyć nagrody na serwerze głównym!

Spodziewajcie się okrętów podwodnych, wydarzenia Radzieckie krążowniki, darmowego ulepszonego sprzętu eksploatacyjnego, bitew rankingowych i innych ulepszeń. Rzućcie okiem na biuletyn deweloperów i witajcie w teście!

Dowódcy, doceniamy Wasz wkład i dokonujemy zmian na bieżąco! Pamiętajcie jednak, że nie możemy opublikować informacji o wszystkich zmianach we wszystkich regionach, ponieważ jest ich bardzo wiele, a czas testu jest ograniczony. Rozsyłamy więc wszystkie informacje o zmianach jedynie w języku angielskim. Dziękujemy za zrozumienie.

Harmonogram rundy 1.

Początek: Cz. 16 Kwi. 18:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 16 Kwi. 18:30
Koniec: Wt. 21 Kwi. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 21 Kwi. 07:00

Cechy szczególne testu

W dniach od 17 do 21 kwietnia każdy gracz będzie mógł wypróbować okręty podwodne w specjalnym trybie bitwy!

Początek: Pt. 17 Kwi. 15:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 17 Kwi. 15:00
Koniec: Wt. 21 Kwi. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 21 Kwi. 07:00
  • Każdego dnia podczas tej rundy testu, otrzymacie jeden żeton Podwodny. Możecie wymienić żetony na losowe zestawy w Zbrojowni, z których każdy zawiera okręt na wypożyczenie wraz z dowódcą.
  • Wybierzcie typ bitwy okrętów podwodnych.
  • Bitwy będą się odbywać na mapach Sąsiedzi i Trójząb za sterami okrętów VI poziomu.
  • Jeśli będzie to potrzebne, składy drużyn zostaną uzupełnione botami.

Więcej o tym, jak grać okrętami podwodnymi, a także jak sobie z nimi radzić, możecie przeczytać w specjalnym artykule.

[HUNDS]
Beta Tester
8 posts
1,676 battles

Witam

okręty podwodne działają , co prawda amerykański mocno odstaje  parametrami .na co zwrócić uwagę to ze namierzamy  i  "strzelamy"  -1 sonarem  dokoła okrętu  za to torpedy można wystrzelić tylko  jak cel jest w osi okrętu .irytujące jest ze  wszystkie wyrzutnie torped sa  tylko pod -2  ,co powoduje ze ne widać czasu przeładowania   poszczególnych wyrzutni  albo paski zaladowania wyrzutni za bardzo zlewają się z tłem   .

Druga rzeczą jaka wypróbowałem to   lotniskowce  :za silny ogień przeciwlotniczy  , zwłaszcza jak okręty płyną  niedaleko od siebie  - każda eskadra zostaje stracona  ,nawet jak się atakuje najbardziej  wysunięty okręt  .pojedyncze okręty  na poziomie X tiru      dają niewielka szanse   się zbliżyć  i oddalić  ( w mniejszym stopniu  dotyczy niszczycieli ) .Zostaje sprawdzić opcje "kamikadze "

trzecia rzecz  która mnie meczy ze nie docierają na serwer EU  gify za udział w  teście  .konto na PTS nazywa się tak samo  , połączone za pomocą konta  Tweech połączonego z kontem WoWs(nagrody za oglądane  pojawiają się bezproblemowo ) .klient do instalacji ściągnięty ze strony  EU /PL 

S-1 02.jpg

[MAX]
Players
482 posts
22,838 battles
16.04.2020 o 15:30, WG_Lumberjack napisał:

• Każdego dnia podczas tej rundy testu, otrzymacie jeden żeton Podwodny. Możecie wymienić żetony na losowe zestawy w Zbrojowni, z których każdy zawiera okręt na wypożyczenie wraz z dowódcą.

Gdzie? Jak? U mnie niczego takiego nie ma. Misje pokończyłem.

Dodatkowo z dyrektyw i z logowania codziennego lecą ruskie kontenery co sypią ruskimi żetonami - nie zlicza ich, nie ma czego za nie kupić.

W zbrojowni niczego poza standardem nie ma.

????

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this