Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Armada: Mainz

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
423 posts
10,110 battles

Technická otázka..Pokud jde předělat celé dvě větve Ruských křižníků . které v životě neexistovaly tak kde je dopr... problém udělat jeden německý Super křižník ??? Plány na to dávno jsou a testy taky.. Siegfrieda s 380 jste pohřbily a je tu nějaká nedodělávka s 305 co snad ani nemá cenu vůbec zmiňovat..kde je sakra problém ??? Celá větev sci-fi LC bude i předělávka HC a Němci zase ostrouhají ???

:cap_viking:

[IDDQD]
Korzár
2,817 posts
1,955 battles
Před 1 hodinou Thorisin řekl/a:

Technická otázka..Pokud jde předělat celé dvě větve Ruských křižníků . které v životě neexistovaly tak kde je dopr... problém udělat jeden německý Super křižník ??? Plány na to dávno jsou a testy taky.. Siegfrieda s 380 jste pohřbily a je tu nějaká nedodělávka s 305 co snad ani nemá cenu vůbec zmiňovat..kde je sakra problém ??? Celá větev sci-fi LC bude i předělávka HC a Němci zase ostrouhají ???

:cap_viking:

Raději je do hry nechtěj.. Odina zabili úplně, když mu dali na 8. tieru HP pool na úrovni 6. tier bitevky no a Agir? Ten během testu nerfli asi tak 7x.. Prostě WG nenávidím Německé lodě, musíš se s tím smířit. 

• Cool 1

Players
423 posts
10,110 battles
22 hours ago, Wolffnstein said:

Raději je do hry nechtěj.. Odina zabili úplně, když mu dali na 8. tieru HP pool na úrovni 6. tier bitevky no a Agir? Ten během testu nerfli asi tak 7x.. Prostě WG nenávidím Německé lodě, musíš se s tím smířit. 

Já to chápu je to stejné jako s JPN..Všechny větve ve hře , starší už mají jak LC tak HC..nemuvím už ani o těch co mají spoustu prémiových superkřižníků...Jen Japonci a Němci pořád nic... Dlabou na to co jim dlouhodobí hráči říkají...ale mě to je jedno.. Mám zase všechny německé křižníky kromě Roona a toho si koupím za lov Ruských křižníků až přijde patch..Do...ly co šlo , ani hra už není stabilní a dostat se do inventáře nebo si přečíst novinky je závod o čas a nervy . A nějaké trapné micropatche to prostě nezachrání.

Players
423 posts
10,110 battles
22 hours ago, Wolffnstein said:

A mimochodem 100 raději Siegfrieda než Aegira nebo Odina.. A neviděl jsem Českého streamera který by řekl o Mainzovy něco pěkmého a tady ho už prodávají jako danou věc a bez buffu..Ostuda … A mimochodem vydat HE spam loď po nerfu všech HE spamerů tak to chce fakt odvahu a nebo hloupost hlavně co se týká ceny .. Raději pořídím Eugena a budu vědět , že něco zahraju

• Cool 1

[WOTN]
[WOTN]
Players
509 posts
7,786 battles

Japonci maji superkrizniky Azumu a Yoshino jestli sis nesiml. S nemcema se taky pokousi neco udelat, i kdyz je otazka jak se jim to dari.  Tady remcas ve vlakne s "papirovym" Mainzem na papirovy lode,  ale asi si neuvedomujes ze nemci meli jen par skopku co navic za moc nestaly,  zadny velky lodstvo na rozdil od 1.sv, a krome Bismacku a castecne graf Spee a Sharnhorstu pro ne byly jen pritezi, napriklad kariera "slavneho" Tirpitze se skladala ze schovavani se pred letadlama a potopeni par obchodnich lodi. 

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
4,071 posts
5,614 battles
On 4/5/2020 at 5:55 PM, Vezir74 said:

Japonci maji superkrizniky Azumu a Yoshino jestli sis nesiml. S nemcema se taky pokousi neco udelat, i kdyz je otazka jak se jim to dari.  Tady remcas ve vlakne s "papirovym" Mainzem na papirovy lode,  ale asi si neuvedomujes ze nemci meli jen par skopku co navic za moc nestaly,  zadny velky lodstvo na rozdil od 1.sv, a krome Bismacku a castecne graf Spee a Sharnhorstu pro ne byly jen pritezi, napriklad kariera "slavneho" Tirpitze se skladala ze schovavani se pred letadlama a potopeni par obchodnich lodi. 

Ale jo máš pravdu , jenže se podívejme na druhou stranu . Ta na tom v porovnání vůči KM byla taky nic moc . Ale to co dostáváme na test ? Uff . 

A že je tak nějak průběžně upravují ? Pořád je to neskutečná mlátička , nedejbože když to má v ruce někdo znalý ( což já nejsem ) . Co zahraju z rusákem , se mi horko těžko daří z jinou lodičkou . Ano je to test , takže vše se dá změnit , jenže v minulosti se psalo vývojářům , je to op , upravte to . Stejně to vydali .

No uvidíme za měsíc až vyjdou .

A jen tak mimo mísu , CC nebudou dělat testvidea na nové lodě , jako doposad , ale max týden před vydáním ? 

Možná jsem ted napsal  úžasný blábol , jenže....

Players
423 posts
10,110 battles

Jasný určitě mužeš Azumu a Yoshino srovnávat s Krondstadtem a Stalingradem , nebo s Puerto Rikem a nebo Alaskou..Ale to ti vydrží v bitvě asi tak minutu , než nakoupíš.Zrovna tohle nebylo moc moudré srovnání , když těchto dvou lodí se nedá bát ani s jedním národů na high tierech pokud tu hru umíš hrát...Teď ještě přibude Moskva a podobné nesmysly..Otázka zní spíš pro znalce jako jsi Ty takto..Kdo měl větší námořnictvo za Druhé světové války ??? Japonci a nebo Rusové..Stejně jak je to prezentované ve hře ??? Pořád chybí dost lodí , které by si zrovna u Japonců zasloužili ve hře být...Mám namatkou napsat nějaké  , které by stály za zmínku ??? Pořád mám ten dojem , že hra se začíná obracet na stejnou cestu jako WOT a něco takového fakt nemíním podporovat . Chápu , že větve mají být vyvážené , ale promiň tohle už je i pro dost daleko přes čáru...Zachvilku pomalu přibudou raketové křižníky a podobné blbosti a hra nebude mít ani zdaleka podobu reálného boje s reálnými loděmi..ne že by teda kdy měla... :cap_win:

Players
423 posts
10,110 battles

A upřímě je mi úplně jedno co si myslíš o Tirpitzovy a Bismarcku , ale co se týká jejich služby tak když srovnáš náklady na jejich hon a náklady na jejich vybudování tak nevím nevím... Podle mě si na sebe Bismarck vydělal betonově a Tirpitz stál Royal Navy daleko víc prostředků a nejen Royal Navy , ale i RAF a přidružené vojenské složky pomáhající námořnictvu. ..jak dlouho ho lovily a kolikrát zbytečně ??? něco si o tom nejdřív přečti...Dík

Players
423 posts
10,110 battles
On 4/7/2020 at 7:30 AM, Stratos_HF said:

Ale jo máš pravdu , jenže se podívejme na druhou stranu . Ta na tom v porovnání vůči KM byla taky nic moc . Ale to co dostáváme na test ? Uff . 

A že je tak nějak průběžně upravují ? Pořád je to neskutečná mlátička , nedejbože když to má v ruce někdo znalý ( což já nejsem ) . Co zahraju z rusákem , se mi horko těžko daří z jinou lodičkou . Ano je to test , takže vše se dá změnit , jenže v minulosti se psalo vývojářům , je to op , upravte to . Stejně to vydali .

No uvidíme za měsíc až vyjdou .

A jen tak mimo mísu , CC nebudou dělat testvidea na nové lodě , jako doposad , ale max týden před vydáním ? 

Možná jsem ted napsal  úžasný blábol , jenže....

Nechci se hádat , ale většinou CC tvoří hru , pokud je hrají zkušení hráči..Ulovíš DD , nakrmíš BB, spotneš CV....podle mě by CC měly věnovat daleko víc pozornosti a netvořit takové spotvořeniny jako jsou Ruské CC s radarem na milion kilometrů. Nemám ani jednu Ruskou CC a dokáži si i s Italem odlovit DD jaké chci..Abruzzi a Duca jsou v tom mistři a navíc pokud potkáš Ruské CC a vidíš ho dřív , tak týpek jenom zabrečí... :cap_wander:

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
608 posts
12,769 battles
1 hour ago, Thorisin said:

Nechci se hádat , ale většinou CC tvoří hru , pokud je hrají zkušení hráči

Myslím, že Stratos myslel CC = Comunity Contributor. Zkratky pro křižníky se většinou používají CA nebo CL.

• Cool 4

Players
423 posts
10,110 battles
On 4/19/2020 at 4:38 PM, Flaky26 said:

Myslím, že Stratos myslel CC = Comunity Contributor. Zkratky pro křižníky se většinou používají CA nebo CL.

Chápu a Dík za radu. Nejsem nevděčný.. Jenom Roon a mám opět celou Německou deathline a moc se těším a trolling Ruských křížníků...Nebude to lehké, ale je to jen další výzva a dobrá.. :cap_viking:

Sign in to follow this