Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
shootX10

Port premium

5 comments in this topic

Recommended Posts

Sailing Hamster
140 posts
406 battles

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość podmiany zwykłego portu na port premium z dużo fajniejszą ścieżką dźwiękową?

• Cool 1

[AKI]
Sailing Hamster
104 posts
4,239 battles

Nie jestem pewien,ale w plikach gry są dwa foldery :
WoWs/res/spaces/Dock i dock_prem

może wystarczy wrzucić zawartość prem do zwykłego?  możesz próbować(ja póki co mam premium to nie sprawdzę do niedzieli) ale pamiętaj o zrobieniu kopii oryginalnych plików

Sailing Hamster
140 posts
406 battles

@JanuszTankMaster

Niestety, u mnie są jakieś cuda w tych folderach, pliki o nazwie "ffffff" "000000".

Dzięki, ale chyba poczekam na mody do tego służące. Chociaż wiem, że jet to przywilej konta premium, czyli powinienem zapłacić, ale w CBT wolę nie wydawać pieniędzy.

[AKI]
Sailing Hamster
104 posts
4,239 battles

@JanuszTankMaster

Niestety, u mnie są jakieś cuda w tych folderach, pliki o nazwie "ffffff" "000000".
Dzięki, ale chyba poczekam na mody do tego służące. Chociaż wiem, że jet to przywilej konta premium, czyli powinienem zapłacić, ale w CBT wolę nie wydawać pieniędzy.

Ja myślę że trzeba wywalić cała zawartość Dock  i wrzucić zamiast tego zawartość dock_premium,nie nadpisywać

Beta Tester
2 posts
310 battles

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość podmiany zwykłego portu na port premium z dużo fajniejszą ścieżką dźwiękową?

Jeżeli zależy Ci tylko na podkładzie muzycznym z portu w wersji premium, to zamiast bawić się w podmianę plików można użyć yt:

Edited by mark09

Sign in to follow this