Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
obycan

Vlajky

23 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
17 posts
350 battles

Ako je to vlastne s vlajkami? Namontoval som ju na jednu loď, ale do ďalšej bitky sa mi nezakúpila... Prečo? A aký význam má tam teda to automatické doplňovanie?

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,831 posts
9,234 battles

Ako je to vlastne s vlajkami? Namontoval som ju na jednu loď, ale do ďalšej bitky sa mi nezakúpila... Prečo? A aký význam má tam teda to automatické doplňovanie?

Vlajky nejdou kupovat ale dostavas za Achievementy ktere ziskas v bitve. Automaticke doplneni funguje jen tehdy pokud mas na sklade vice vlajek jak jednu.

Beta Tester
17 posts
350 battles

Aha. No lebo som si pozrel ten príspevok o aktualizácii a tam sí pri vlajkách čísla so si myslel že toľko stoja, ale môže to byť a počet ks na sklade. 

[T-N-T]
[T-N-T]
3,831 posts
9,234 battles

Aha. No lebo som si pozrel ten príspevok o aktualizácii a tam sí pri vlajkách čísla so si myslel že toľko stoja, ale môže to byť a počet ks na sklade. 

To cislo udava pocet vlajek na sklade. Mam to vyzkousene jelikoz jsem dostal deset za jednen achvment a potom co jsem dve pouzil tak tam ted mam 8.

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Nevím, nevím. Mě se ten systém vlajek moc nezamlouvá. Je potencionálně strašně snadné ho přeměnit na pay to win. Přeci jen směr vývoje takových věcí řídí spíše finanční oddělení. A to co napáchalo ve wowp je dost hrůza.

[T-N-T]
[T-N-T]
3,831 posts
9,234 battles

Nevím, nevím. Mě se ten systém vlajek moc nezamlouvá. Je potencionálně strašně snadné ho přeměnit na pay to win. Přeci jen směr vývoje takových věcí řídí spíše finanční oddělení. A to co napáchalo ve wowp je dost hrůza.

Zatim jsou za zasluhy v bitve takze je to OK ale pokud by sli koupit za dublony tak to by bylo uz horsi
  • Cool 1

Beta Tester
17 posts
350 battles

No je tam napísané pri tom otázniku, že ak ...nemáš po bitke dostatok kreditov na zakúpenie vlajok... nebudem to vypisovať celé... Tak neviem či si WG s nás robí dobrý deň alebo som to nepochopil ja... 

A nemôžem pochopiť tomu, že keď tú vlajku už raz vyhráš tak by si ju mal tam mať ako vyznamenanie... napr. vojak dostane vyznamenanie tak mu ho nezoberú len tak po nejakom čase. Buď je to nedomyslené alebo je to bug. To nech si už riešia kompetentný.

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

jo také by se mi spíše líbilo kdyby ty vlajky byly jako ozdoba - odměna za splněné mise. Ideálně pro každou loď.

Člověk by pak věděl, že když má nepřátelská loď hodně vlajek, tak má problém :D

Edited by CerVus

Beta Tester
17 posts
350 battles

Ale vezmi si to, že vo WoT dostaneš pásiky alebo hviezdičky na delo a nikdy sa ti neodoberú. :medal:

[KIMI]
Beta Tester
240 posts
5,455 battles

Já doufal, že budou jako spotřební doplněk třeba za 20k jako v tancích žrádlo apod. Takhle je to k ničemu.

Beta Tester
454 posts
707 battles

proc mas alespon nejakou formu questu a vlajky jako odmeny :) Je to dobry. Muzes se zamerit na plneni daneho ukolu ve hre aby jsi mel vlajku :)

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

no.. většina z těch co jsem získal (vlastně všechny) jsou o náhodě. 

Beta Tester
17 posts
350 battles

Áno presne o náhode a zameriaš sa na ich splnenie myslím, že to nie je dobrý ťah osobné misie vo WoT... Asi nie je čo vysvetlovať. Zameria sa niekto napríklad na prvý kill a potopí loď ale hneď na to uprie...

Ale ide o princíp, že tie vlajky si už raz získal tak by ti mali zostať... Aspoň nech by sa upravili tie bonusy za to, že ich máš na lodi potom by to bolo v poriadku si myslím. Najradšej by som bol keby sa tu niekto z moderátorov zastavil a objasnil to ako to je a čo môžeme do budúcnosti očakávať...

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Moderátor se tu zastavit může, ale oni toho neví o moc víc než hráči.

Jinak, já se na získání vlajek nezaměřuju. Nezkoumám ani za co jsou. Jsou na jedno použití, takže pro mě nejsou nijak důležité. Když za něco padne, dobrá, můžu ji tam pověsit, ale stejně celá hra je o jedné velké náhodě (primárně hraju za CA), takže jediné dvě, které opravdu oceňuju jsou za vyšší zisk a za menší opravy.

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
272 posts
8,598 battles

Podle mě se vlajky testují ale je fajn když si dáš vlajku na -5% z oprav +20% navíc a dobrá je i -100% na výbuch muničáku.jinak ty ostatní ani nejdou moc pužít.Například taranování -50/50%- nebudu přece někoho nahánět abych ho taranoval.Podle mě to nahrazuje zkušenost kontrolovaný náraz co můžeš ve WoT dát na řidiče.Je to taková splácanice zkušeností posádky a funkcí lodě.Proč není ve hře Třeba 4 člená posádka 1.Kapitán 2. první důstojník/radista 3.velitel řízení palby.4.kormidelník. A těmto členům udělovat perky podle toho co na lodi dělají.Třeba kormidelník by měl  perk lepší mánévrování a to by ti umožnilo třeba +10% k rychlosti  otočení kormidla,atd....A ted jsem si četl článek o vlajkách a tam je napsáno klikni na bednu a získáš vlajku-A když na ni nekliknu tak vlajku nedostanu? nebo to je automatické že se ti vlajka načte do skladu sama.

Edited by 19Hellboy74

[T-N-T]
[T-N-T]
3,831 posts
9,234 battles

Podle mě se vlajky testují ale je fajn když si dáš vlajku na -5% z oprav +20% navíc a dobrá je i -100% na výbuch muničáku.jinak ty ostatní ani nejdou moc pužít.Například taranování -50/50%- nebudu přece někoho nahánět abych ho taranoval.Podle mě to nahrazuje zkušenost kontrolovaný náraz co můžeš ve WoT dát na řidiče.Je to taková splácanice zkušeností posádky a funkcí lodě.Proč není ve hře Třeba 4 člená posádka 1.Kapitán 2. první důstojník/radista 3.velitel řízení palby.4.kormidelník. A těmto členům udělovat perky podle toho co na lodi dělají.Třeba kormidelník by měl  perk lepší mánévrování a to by ti umožnilo třeba +10% k rychlosti  otočení kormidla,atd....A ted jsem si četl článek o vlajkách a tam je napsáno klikni na bednu a získáš vlajku-A když na ni nekliknu tak vlajku nedostanu? nebo to je automatické že se ti vlajka načte do skladu sama.

Ohledne posadky to uz bylo receno nescetnekrat ze se sice uvazovalo o vice postech ale nakonec kvuli jednoduchosti se pouzilo schma kde kapitan reprezentuje celou posadku.

Vlajku dostanes automaticky (ikdyz nekliknes na bednu)

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
272 posts
8,598 battles

Dík za odpověď.Jo četl jsem to jen mě to tak napadlo tak jsem to sem napsal.Ale bylo by to fajn mít víc členů posádky.

[T-N-T]
[T-N-T]
3,831 posts
9,234 battles

Dík za odpověď.Jo četl jsem to jen mě to tak napadlo tak jsem to sem napsal.Ale bylo by to fajn mít víc členů posádky.

Akorat existoval bug(nejsem si jist jestli ho uz neopravili) ze se ti obcas bedna/vlajka po bitve neukazala a objevila se az po dalsi bitve ci restartu hry

Beta Tester
7 posts
1,918 battles

Kolik vlajek dostáváte za první krev ? Protože já dostávám 1.

Kdiž udelám jakékoliv jiné vyznamenání tak dostamu 10 vlajek

Weekend Tester
916 posts
1,191 battles

Kolik vlajek dostáváte za první krev ? Protože já dostávám 1.

Kdiž udelám jakékoliv jiné vyznamenání tak dostamu 10 vlajek

To má každý takhle. Hádám že to má své jednoduché opodstatnění. Za First Blood je vlajka pro 20% víc kreditů za bitvu, no a jelikož kredity jsou většinou hlavním důvodem pro koupi prémiové lodě, tak tahle vlajka se dostává max jen jednou.:) Čistý business z WG strany, nic jiného v tom není.

[T-N-T]
[T-N-T]
3,831 posts
9,234 battles

Já vlajky zatím šetřím začnu je používat až od 7 nahoru. Z jedinou vy jímkou a to Fuso na maximální stock. 

vzhledem ze se mi ve skladu povaluje kolem 80-ti vlajek kazdeho druhu (krome Zulu :sceptic:) tak je pouzivam celkem pravidelne skoro na vsem co jezdim 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.