Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.9.2.1 Prima Aprilis

58 comments in this topic

Recommended Posts

[P-W-C]
Players
225 posts
5,859 battles
Cytat

Nagrody: 43@ !#02;0"9 *"4!/ ':%%8.4 4 1+'("<;9!4?7=

Mapy:

• =<"5;? $9@(0 3-)$';68 (>'! #2#"&;4
  • %'"1. 4=85:@9$ (9"! #)@@44 <47< @#8=>> ,#)1<<0 + $!?)%#9+1 "@ =<513&>88>5= =#;8%01% (96=46

Cechy tej Potyczki klanowej

• 03:5$ % /(0@ &!+!&- = ?+2* >7952?6;,<*
  • /<18> !'6@<4), ; )'%2 !'2552=!@3
  • &:.$%= 3 01// =963.+.-;) 9 1),58: '?;>! 40'/0%0 ):77 #%/=#(( /4&+- )%90%9*24 2<%&,@ ;*=20#;&'' <7 @ 7-*
  • <*$?*8 5,01%$2 ) *78( .&74;+/@2) )#+;() !;#-7#52 #@>85>=&?8* '3(/91+ &-$.&*<)) / 4,2+1&2<- 8+5,#$32!69 -+=,>)/5:5 <, 6/34'?7 -74,:@2!!+49< 31#*0&.)8 =#9<? ?>10-3+*" : ?# -,(.+&= @9&,*%!2.6:1
  • 3>!3$ 0;(&2*/ * +-:# "*3===':3( ,,"=4( ),&,9%>1 ?7/07"?8(/-, (57!;:1 )0<$56'"?(/

To chyba wersja na chiński serwer?

[ISEN]
Beta Tester
4,742 posts
14,502 battles
24 minutes ago, sarhat0207 said:

To chyba wersja na chiński serwer?

nie, Mongolski

• Cool 1
  • Bad 1

[HUSAR]
Players
15 posts
13,145 battles

ale wg mi podnosi ciśnienie tymi aktualizacjami - na stronie jest napisane że, serwer niedostępny od 7 do 9, mija 9 i dalej się nie można się zalogować, Zazwyczaj macie problemy z wyrobieniem się w czasie, i wydłużacie ten czas co pół godziny. Nie prościej od razu napisać że, prace potrwają dłużej? np do 11? Skoro nigdy nie potraficie się wyrobić w tych wąskich ramach czasowych??

• Cool 3

[FT-B]
Players
554 posts
8,272 battles

JA to jednak jestem trochę zawiedziony, że w tym roku nie ma żadnego specjalnego trybu. Ten rok tak ma wyglądać? Zero nowych operacji,specjalny tryb tylko na listopad? Ale za to dostajemy Ruskie okręty, o które nikt nie prosił :D

Players
11 posts
10,691 battles

Jak dla mnie to zaś im chomiki odmówiły posłuszeństwa :Smile_veryhappy:

albo niech wymienią je na chomiki syryjskie. Duże, silniejsze to może będzie lepiej to wyglądać:Smile_Default:

Players
73 posts
13,149 battles

Zaczyna mnie irytować fakt , że minęła 9.00 a serwery nadal nie dostępne . Tak jest za każdym razem . 

Players
196 posts
4,726 battles

W WGie to chyba jakąś plagę tych chomików mają... Są to jakieś wyjątkowo zjadliwe bestie, bo co chwila "cóś" się dzieje ostatnimi czasy... :Smile_facepalm:

Players
11 posts
10,691 battles
1 minute ago, LegendarnyPL said:

Zaczyna mnie irytować fakt , że minęła 9.00 a serwery nadal nie dostępne . Tak jest za każdym razem . 

Żeby chociaż był jakiś komunikat na stronie kiedy wł. A tu nic:Smile_facepalm:

[ISEN]
Moderator
4,816 posts
Just now, AP_ciekawski_george said:

Żeby chociaż był jakiś komunikat na stronie kiedy wł. A tu nic:Smile_facepalm:

Jeszcze nie zdążyli. 5 minut temu na EN pojawiła się informacja:

"Due to a technical issue related to the update, we had to extend the downtime of the server, the game will be available again around (10 CET).

We apologize for the inconvenience."

Czyli koło 10 mają wstać serwery.

Players
73 posts
13,149 battles

Aha ....czyli teraz jak zwykle co godzinę będą przedłużać uruchomienie serwerów o kolejną godzinę . Brawo WG

[EKV]
Players
8 posts
8,601 battles
3 minuty temu, sgtbilko_2017 napisał:

W ramach rekompensaty dadzo okręt X tieru........

jestem za!!!:Smile_veryhappy:

Players
73 posts
13,149 battles
6 minutes ago, sgtbilko_2017 said:

W ramach rekompensaty dadzo okręt X tieru........

Ta.....do expienia :)

[IIDOB]
Players
180 posts
9,341 battles

Czy choć raz w trakcie aktualizacji obyło się bez zgrzytów?

[FJORD]
Players
13 posts
7,867 battles

Tak, 2 albo 3 aktualizacje temu miało być gotowe o 9, ale z ciekawości włączyłem o 8 i już było gotowe. I sporo ludzi już było. Wypadki zawsze się mogą zdarzyć, zwłaszcza przy tak złożonym projekcie.

[MIRKO]
[MIRKO]
Players
105 posts
10,653 battles

czy to znaczy, że bitwy losowe będą zmienione z okazji prima aprilis, nie ważne, czy chcę czy nie?

Beta Tester
687 posts
10,554 battles
24 minutes ago, jasinaPL said:

czy to znaczy, że bitwy losowe będą zmienione z okazji prima aprilis, nie ważne, czy chcę czy nie?

Podłączam się pod pytanie - oddzielny tryb dawał mi jakiś wybór :Smile-_tongue: Akurat nie zdążyłem w jednej bitwie nic zobaczyć, bo zostałem zdmuchnięty przez torpedy Shimakaze z capa i jakoś odechciało mi się dalej sprawdzać :Smile_hiding:

[ISEN]
Beta Tester
4,742 posts
14,502 battles
1 hour ago, Toyminator said:

JA to jednak jestem trochę zawiedziony, że w tym roku nie ma żadnego specjalnego trybu. Ten rok tak ma wyglądać? Zero nowych operacji,specjalny tryb tylko na listopad? Ale za to dostajemy Ruskie okręty, o które nikt nie prosił :D

a jest dzisiaj 1.04???Chyba że mi jeden dzień uciekł hmm

a nie patrz dziś 31.03

[BASIC]
Players
29 posts
36,324 battles

a ktoś umie czytać?? Chyba nie

patrz : Początek: Wt. 31 Mar. 09:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 31 Mar. 09:00

Players
1,729 posts
19,716 battles
1 godzinę temu, AP_ciekawski_george napisał:

niech wymienią je na chomiki syryjskie. Duże, silniejsze

I tu jest cały problem. Dawno, dawno temu, bo w poprzednim wieku, leciał sobie taki film o Tolku Bananie (1973). Jeden z bohaterów (Filipek) handlował m.in. syryjskimi chomikami. Niestety, aktor odtwarzający tę postać zmarł kilka lat temu :-(   Teraz, parafrazując pewnego polityka, trzeba by powiedzieć: dobrych syryjskich chomików dla Wargamingu po prostu NI MA, nawet w Bydgoszczu :-))  No chyba że @Dark_Havoc  zachował kilka na czarną godzinę...

1 godzinę temu, exmax napisał:

W WGie to chyba jakąś plagę tych chomików mają... Są to jakieś wyjątkowo zjadliwe bestie,

No a te europejskie chyba się koronawirusem zaraziły, chorują dokładnie w momencie wprowadzania każdego Ptaha czy łatki. W Syrii demolka, to i o dobre chomiki ciężko ;-(   Może w Szwecji hodują, trzeba by na Zerra Chanel zapytać :-)  Albo Flamu, czy coś ma w Finlandii.