Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Vyzvedněte si nyní svou kompenzaci! [Dlouhá odstávka serveru]

15 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Alpha Tester
3,697 posts
23,872 battles

Popravdě těch 14 dní PU jsem bral jako kompenzaci za budoucí potíže a teď ještě tohle?
Pěkné :Smile_great:

• Cool 1

[J4FUN]
Players
74 posts
10,920 battles

Nevím proč, ale když v prohlížeči kliknu na přihlásit se, tak se začne něco načítat, ale po chvíli mě to vrátí zpět na původní stránku a přihlásit se nejde...takže nejde vyzvednout ani kompenzace. Problém trvá již několik dní, má někdo nějakou radu jak by se to dalo vyřešit?

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,920 posts
14,326 battles
Před 1 hodinou Small_fish_1 řekl/a:

Nevím proč, ale když v prohlížeči kliknu na přihlásit se, tak se začne něco načítat, ale po chvíli mě to vrátí zpět na původní stránku a přihlásit se nejde...takže nejde vyzvednout ani kompenzace. Problém trvá již několik dní, má někdo nějakou radu jak by se to dalo vyřešit?

Klasická rada - jiný prohlížeč?

Players
13 posts
2,469 battles

Toš, stane se no. Děkuji mnohokráté sa kontejnery, budou se hodit.

[J4FUN]
Players
74 posts
10,920 battles
21 hours ago, LucyCZ said:

Klasická rada - jiný prohlížeč?

Zkusil jsem Chrome i IE, ale nefunguje ani jedno. Zkoušel jsem i vyzvednutí přímo přes odkaz v aktualitách ve hře, ale ani přes ten to nejde.... Nějaká další rada?

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,920 posts
14,326 battles
Před 1 minutou Small_fish_1 řekl/a:

Zkusil jsem Chrome i IE, ale nefunguje ani jedno. Zkoušel jsem i vyzvednutí přímo přes odkaz v aktualitách ve hře, ale ani přes ten to nejde.... Nějaká další rada?

No změň si heslo a já ti to zaktivuju - nebo popros někoho z klanu komu důvěřuješ. Fakt nevím jak jinak by to šlo.

[J4FUN]
Players
74 posts
10,920 battles
6 minutes ago, LucyCZ said:

No změň si heslo a já ti to zaktivuju - nebo popros někoho z klanu komu důvěřuješ. Fakt nevím jak jinak by to šlo.

Tady nejde ani tak o tu kompenzci, spíš o to, že  se nejde přihlásit přes stránku hry, pokud to teď vyřeším, tak že to aktivuje někdo jiný, tak to tak můžu dělat do nekonečna...

Do prémiového obchodu a do správy účtu se normálně přihlásím, ale při přihlašování na stránce https://worldofwarships.eu/cs/ (přihlásit se nebo založit účet) mě to přehodí na přihlašovací stránku EU.wargaming... a odtamtud mě to hodí zase zpět na původní stránku bez přihlášení...divný

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,920 posts
14,326 battles
Před 2 minutami Small_fish_1 řekl/a:

Tady nejde ani tak o tu kompenzci, spíš o to, že  se nejde přihlásit přes stránku hry, pokud to teď vyřeším, tak že to aktivuje někdo jiný, tak to tak můžu dělat do nekonečna...

Do prémiového obchodu a do správy účtu se normálně přihlásím, ale při přihlašování na stránce https://worldofwarships.eu/cs/ (přihlásit se nebo založit účet) mě to přehodí na přihlašovací stránku EU.wargaming... a odtamtud mě to hodí zase zpět na původní stránku bez přihlášení...divný

Jasný tomu rozumím.
Nejde mi moc do hlavy proč ti to dělá a rozhodně to potvrzuje fakt že stránky jsou na prd. Možná zkus třeba podporu - třeba se o tom ví a budou mít nějakou radu po ruce.
Hodně štěstí s řešením.

• Cool 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,697 posts
23,872 battles

1/ možná blbá rada ale... Ccleanerem pročisti comp, speciálně cookies a zkus znova
2/napiš na podporu

Kdysi se mi stalo to samé (nemohl jsem se přihlásit na portál a řešit perly - kdo pamatuje ví) a trvalo to týdny. Podpora mi tuším tenkrát nepomohla a v dnešních dnech je podpora na tak žalostné úrovni, že když nepoužijí automatickou odpověď tak nesesmolí pár vět bez gramatických chyb, natož aby dokázali řešit potíže. Na druhou stranu líná huba, holé neštěstí že?

3/ Bohužel tady není Yabbacoe, který by dokázal pomoci, ale teoreticky by mohl pomoci @Tuccy
Pokud vládneš angličtinou zkus někde ve vhodné sekci EN fora dát poke (jako já u Tuccyho - nevím jestli tuto fičuru fora znáš, tak to raději píšu) a to dvěma lidem:
MrConway

a
Crysantos (na něj můžeš případně německy)

Na podporu napiš ať je formalitám učiněno zadost.

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
572 posts
20,292 battles
Před 12 minutami TheComedian1983 řekl/a:

1/ možná blbá rada ale... Ccleanerem pročisti comp, speciálně cookies a zkus znova
2/napiš na podporu

Kdysi se mi stalo to samé (nemohl jsem se přihlásit na portál a řešit perly - kdo pamatuje ví) a trvalo to týdny. Podpora mi tuším tenkrát nepomohla a v dnešních dnech je podpora na tak žalostné úrovni, že když nepoužijí automatickou odpověď tak nesesmolí pár vět bez gramatických chyb, natož aby dokázali řešit potíže. Na druhou stranu líná huba, holé neštěstí že?

3/ Bohužel tady není Yabbacoe, který by dokázal pomoci, ale teoreticky by mohl pomoci @Tuccy
Pokud vládneš angličtinou zkus někde ve vhodné sekci EN fora dát poke (jako já u Tuccyho - nevím jestli tuto fičuru fora znáš, tak to raději píšu) a to dvěma lidem:
MrConway

a
Crysantos (na něj můžeš případně německy)

Na podporu napiš ať je formalitám učiněno zadost.

Ad Ccleaner - pokud ho použít, tak v základním nastavení, ať to "nepošteluje" i systém. To by pak těch problémů bylo více.

@Small_fish_1  možná bych vyzkoušel použít i jiný PC (pokud je k dispozici), zda bude problém přetrvávat.

• Cool 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,697 posts
23,872 battles

S tím cleanerem pravda opatrně.
Jinej werk je taky možnost, ale pokud se pamatuju u mě to byl problém s účtem.
A pročítal jsem si komunikaci s podporou na dané téma (r. 2017) a pobavil jsem se :Smile_facepalm:. Myslím, že mi tenkrát tuším opravdu pomohl někdo z WG staff.

[IDDQD]
Privateer
3,713 posts
5,257 battles

POZOR : Maže to podle výběru všechny přihlašovací údaje , pokud máte povolenou možnost - Ukládat přihlašovací údaje , nebo jak se to jmenuje ve vašem prohlížeči a po tomto použití je musíte napsat znova

Menší poznámka k mazání cookies pomocí všemožných prográmků , proč tak složitě . Nejdřív bych vyzkoušel funkci prohlížeče - Smazat cookies ?

Todle je psané z práce = jsem na linuxu a používám Vivaldi ( doma na velkém pc W10 a taktéž Vivaldi ) a tam ta funkce je . Dá mi ještě na výběr co chci smazat 

4cqmZ06.jpg

Až dojdu domu nahodím screeny z Windows .

Teoreticky by to mělo fungovat , možná...

a todle je v nabídce - pořád Vivaldi vLinuxu

yKyCd3p.jpg

• Cool 1

[J4FUN]
Players
74 posts
10,920 battles
13 hours ago, TheComedian1983 said:

2/napiš na podporu

Nakonec jsem to vyřešil přihlášením přes mobil....triviální řešení :cap_cool:ale v noťasu to stále nejde - CCleaner použit bez účinku, změna hesla použita bez účinku, na všechny služby se přihlásit jde jediný problém přetrvává s přihlášením zde - https://worldofwarships.eu/cs/ ale to jsem vyřešil přes ten mobil, jiné PC zkusím zítra z práce ... tak snad nikdo další podobné problémy nemá, díky všem za rady! :cap_like:

• Cool 2