Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Odbierz teraz swoją rekompensatę! [Wydłużona przerwa techniczna na serwerze EU]

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
198 posts
4,732 battles

Nie ma o czym rozmawiać. Miałem 24 dni premki i mam ja nadal pomimo Waszej rekompensaty. Gdzie jest ten dodatkowy dzień konta premium?

Ps. Reszta może być.

[ROMT]
Players
231 posts
6,407 battles

To ja rozumiem. 1 dzień PRENIUM i 1 kontener europejski to zawsze coś. Dziękuję bardzo. :cap_like:

Do powyższy post - A czy kliknąłeś na odpowiednie przyciski na stronie głównej?

Players
198 posts
4,732 battles

Oby tylko "tęczowy rekin" się nie odezwał w tym temacie.... :Smile_teethhappy:

• Funny 1

Players
198 posts
4,732 battles
5 minut temu, SirXenon_36 napisał:

To ja rozumiem. 1 dzień PRENIUM i 1 kontener europejski to zawsze coś. Dziękuję bardzo. :cap_like:

Do powyższy post - A czy kliknąłeś na odpowiednie przyciski na stronie głównej?

Kliknąłem. Wszystko wlazło, ale dodatkowego dnia premium nie ma...

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
252 posts
18,924 battles
Przed chwilą, exmax napisał:

Kliknąłem. Wszystko wlazło, ale dodatkowego dnia premium nie ma...

Kontenerki otworz to wskoczy :Smile_teethhappy:

Players
198 posts
4,732 battles

Przecież napisałem, że wszystko ok, oprócz tego dodatkowego dnia premki...  Nie róbcie ze mnie "tęczowej rybki"... :Smile_teethhappy:

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
252 posts
18,924 battles

To nie wiem? Wczoraj był dzień premki przy zalogowaniu, dzisiaj kontener z żetonami i kontener WG z dniem premium. Pisz do fugie jak ci bilans nie wychodzi.

Players
198 posts
4,732 battles

Do Fugie to nie napisze bo i po co się wkurzać... Wczoraj dzień premeczki wpłynął, a dzisiaj nie. Chyba nie obędzie się bez pomocy "tęczowej rybki"... :fish_nerv:

Players
11 posts
534 battles
20 godzin temu, exmax napisał:

Do Fugie to nie napisze bo i po co się wkurzać... Wczoraj dzień premeczki wpłynął, a dzisiaj nie. Chyba nie obędzie się bez pomocy "tęczowej rybki"... :fish_nerv:

Że zapytam. Odebrałeś wczoraj kontener gdzie ci wskoczyło 1 premium tak? Plus powinieneś jeszcze dostać z automatu 1 dzień premium tutaj zgodni jesteśmy. 

Pytanie czy zanim otworzyłeś kontener miałeś 23 czy 24 dni na liczniku? Bo jeśli 23 to wszystko się zgadza. Otworzyłeś kontener podskoczyło ci na 24 dni a dodatkowy dzień wskoczył ci po nocy, skoro nadal miałeś 24 dni po sprawdzeniu rano (a powinieneś mieć 23 skoro minął ci dzień).

Mnie np dodatkowe wskoczyło ale nie mogę kontenera pobrać bo coś nie halo z linkiem jest (w innym miejscu już to zgłosiłem)

ps: już odebrałem. jakiś problem na chromie jest. W firefoxie mi się udało.

Players
198 posts
4,732 battles
28.03.2020 o 09:54, Jmj20pl napisał:

Że zapytam. Odebrałeś wczoraj kontener gdzie ci wskoczyło 1 premium tak? Plus powinieneś jeszcze dostać z automatu 1 dzień premium tutaj zgodni jesteśmy. 

Pytanie czy zanim otworzyłeś kontener miałeś 23 czy 24 dni na liczniku? Bo jeśli 23 to wszystko się zgadza. Otworzyłeś kontener podskoczyło ci na 24 dni a dodatkowy dzień wskoczył ci po nocy, skoro nadal miałeś 24 dni po sprawdzeniu rano (a powinieneś mieć 23 skoro minął ci dzień).

Mnie np dodatkowe wskoczyło ale nie mogę kontenera pobrać bo coś nie halo z linkiem jest (w innym miejscu już to zgłosiłem)

ps: już odebrałem. jakiś problem na chromie jest. W firefoxie mi się udało.

Po jakimś czasie się uaktualniło... Wszystko się już zgadza. Lepiej późno niż wcale.. ;-)

• Cool 1

Sign in to follow this