Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
4compelling9

opcjie w grze

5 comments in this topic

Question

Players
23 posts
1,638 battles

Witam wszystkich mam mały ale tez smieszny problem od nie dawna gram wczesniej mogłem sprawdzic swoje zdobyte z kontenerow rzeczy 

Teraz tylko pokazuje mi sie co i za ile moge nadwyżke sprzedac ale naprzykład chciałbym użyc cos z swoje prywatnego magazynu to nie moge tej opcji wyszukac ?

może ktos wytłumaczyc mi gdzie to sie znajduje? 

Prosze o pomoc 

4 answers to this question

Recommended Posts

• 1
Players
23 posts
1,638 battles

Dziekuje za info tak chodzi mi o (Inventory ) tylko tam jest wszystko na sprzedaż a jak bym chciał uzyc kamuflarzu lub coś innego to w jaką opcjie mam wejsc ? w invektori nie ma takiej możliwosci 

• Cool 1

• 0
Modder
4,873 posts
22,141 battles
31 minutes ago, 39nemezis said:

chciałbym użyc cos(...)

lepiej na przyszłość pisz konkretami, bo ciężko jest zrozumieć o co chodzi. Chcesz np. założyć otrzymane kamo na okręt, czy jakiś sygnał i nie wiesz gdzie to się znajduje ? Może nie masz wystarczającego poziomu konta i jeszcze nie masz aktywnych tych opcji w menu.

• 0
[ISEN]
Players
8 posts

Witam. Nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem ale sądzę (domyślam się ) że chodzi Ci o inwentarz (Inventory ) , aby go otworzyć kliknij Twój nazwę ( nick ) w grze ( lewy górny róg ) tam otworzy Ci się zakładka w niej szukaj podanej wcześniej pozycji . Mam nadzieję że zgadłem :-) .

W tej zakładce zobaczysz wszystko co posiadasz ( moduły , flagi itp. ) 

• 0
[ISEN]
Players
8 posts

Ta opcja nazywa się "WYGLĄD " tama masz zakładki kamuflaż , sygnały , flagi . Tam sobie pięknie przystroisz okręt którym aktualnie grasz . 

Nie dziękuj to ja dziękuje że nie boisz się zadawać pytań . Pozdrawiam i do zobaczenia w bitwie.

Sign in to follow this