Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

WGC: přihlaste se a všechno vyzkoušejte

21 comments in this topic

Recommended Posts

[PPH]
Players
645 posts
14,212 battles

Ehm... možná "hloupý" dotaz... "Spouštěčem" je myšleno, že kliknu na ploše na ikonu WoWs.. otevře se okno s novinkama a ikonkou ke spuštění hry... ? Protože mě to tak zcela vyhovuje a nehodlám si kvůli něčím manýrům instalovat zase nějakou další pitch... ehm aplikaci... která nejlépe zase ráda získává co nejvíc údajů o uživateli..

Poprosím tedy o bližší vysvětlení - nejlépe ve stylu pro BFU ( Blbý Franta Uživatel).

• Cool 1
  • Funny 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,918 posts
14,318 battles
Před 57 minutami Midloch19 řekl/a:

Jakým zpusobem se mam přihlasit na WGC děkuji

Ve WGC je vlevo nahoře panáca a tam je tuším menu k přidání účtu.

Nebo jsi myslel něco jiného?

[R_R]
Moderator
517 posts
16,163 battles
Před 1 hodinou Midloch19 řekl/a:

Jakým zpusobem se mam přihlasit na WGC děkuji

Ahoj

pokud nemáš wgc stažené tak doporučuju ZDE stáhnout a přikladam screeny s potupem jak se přihlásit

wgc.png

wgc 2.png

wgc3.png

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
572 posts
20,290 battles

Můžu si tipnout? Bylo to určitě opět na četné žádosti a přání komunity, je to tak? :Smile_trollface:

Nechcete nejprve vydat ponorky, abych se už pak s tím WGC nesmyslem nemusel otravovat?

• Cool 2
  • Funny 3

Players
1,681 posts
9,519 battles

Nechápu k čemu mně bude nějaké centrum dobré. Co mně to má přinést krom toho, že si nainstaluji nějakou další sračkoidní aplikaci do pc, která nic nedává jen bere. Jedno jediný plus bych chtěl říct

[RAS]
Players
152 posts
10,830 battles

Steam, Blizzard, Origin, GoG, Epic, Uplay, Wargaming.. kolik cicovin jeste budu muset mit na PC, abych si zahral z kazdeho jednu pitomou hru? Vsechno na pozadi stahuje, otravuje.. po reinstalaci PC clovek musi travit pul dne jenom nastavovanim a omezovanim tehle chujovin. Uplna topka pak je, kdyz se klikne na ikonu WoWs a nejdriv se objevi tenhle uzasnej launcher, kde se pak jeste jednou musi kliknout na Spustit.. OMG! (jasne, da se obejit, ale pokud bych chtel tzv nainstalovat a hrat, tak je tam tato genitalni logika)... 

• Cool 4

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,918 posts
14,318 battles
Před 1 hodinou us1rev řekl/a:

Steam, Blizzard, Origin, GoG, Epic, Uplay, Wargaming.. kolik cicovin jeste budu muset mit na PC, abych si zahral z kazdeho jednu pitomou hru? Vsechno na pozadi stahuje, otravuje.. po reinstalaci PC clovek musi travit pul dne jenom nastavovanim a omezovanim tehle chujovin. Uplna topka pak je, kdyz se klikne na ikonu WoWs a nejdriv se objevi tenhle uzasnej launcher, kde se pak jeste jednou musi kliknout na Spustit.. OMG! (jasne, da se obejit, ale pokud bych chtel tzv nainstalovat a hrat, tak je tam tato genitalni logika)... 

Ono to žije :cap_haloween:

[CSN]
Community Contributor
254 posts
7,195 battles

WoWS pouštím jenom přes launcher, nevěděl jsem, že to jde i bez toho (respektive aniž by se launcher spouštěl), takže se mě to asi nijak netýká. Zástupce pouze na lodě nemám, když to pustí stejně launcher a nějak s tím nemám problém. Od každého výrobce mám taky jedno, jak už bylo zmíněno a taky s tím problém nemám. Za mě v pohodě. Minimální změna, nulový problém.

• Cool 3

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
572 posts
20,290 battles

Jak je asi WGC spolehlivé, když za poslední rok bylo 24 velkých aktualizací? Kolik bylo mikropatchů zmíněno není. Na co mi bude aplikace, která mi zobrazuje informace, které nechci. Kolik lidí využívá přímo ve hře možnost si tam přečíst novinky? Nepředpokládám velká kvanta. Stejně tak stránky WG nepatří mezi nejnavštěvovanější. Takže tady opravdu cítím čertovinu strčit "neodolatelné" nabídky pod čumák všem, však se zase pár hejlů chytne...

• Cool 2

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 23 hodinami cer243 řekl/a:

Jak je asi WGC spolehlivé, když za poslední rok bylo 24 velkých aktualizací? Kolik bylo mikropatchů zmíněno není. Na co mi bude aplikace, která mi zobrazuje informace, které nechci. Kolik lidí využívá přímo ve hře možnost si tam přečíst novinky? Nepředpokládám velká kvanta. Stejně tak stránky WG nepatří mezi nejnavštěvovanější. Takže tady opravdu cítím čertovinu strčit "neodolatelné" nabídky pod čumák všem, však se zase pár hejlů chytne...

Ja to spis vidim na to, ze ta aplikace potrebuje nejake informace dolovat z pc uzivatelu...

[MS-PS]
Players
36 posts
13,135 battles

ahoj,ja bych k tomu mel připomínku,wargaming jako takovej je komerce jako [edited] ,nejde o hru,ale o prachy,takze as se proberou a budou aktualizovat hru,tak bude zase dobře jinak je to jak jsem us uvedl jenom komerce.....prachy,prachy a zase jenom prachy a hra de co rite cus

• Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,713 posts
5,257 battles

Stejně se WGC nevyhneme . 

Aspoň já musím při aktualizacích pustit WDC , jinak se patch nekoná . Dřív to fungovalo i přes exáč , ted už ne . Takže ať se nám to líbí nebo ne...

A jak psal usi - milion klientu na kde jakou ****** , naštěstí se jim dá zakázat spouštění při startu . Což dělám , ale je to otravné , jenže není zbytí . Se mi v počítači nebude spouštět kdejaká ****** sama od sebe , stačí mi desítky :Smile_teethhappy:

• Cool 2

Players
250 posts
17,027 battles

Nechápu proč tolik hejtu … jedu přes WGC co ho WG vydali a naprostej luxus jako multi hráč ihned vím jaký jsou na který hře akce a novinky … jednou za čas si to stáhne pár megovej patch a žádný problémy s ním nemám …  a pak ještě jako bonus ty "úžasné herní předměty" pro všechny :cap_cool::cap_horn::cap_win: .

[KG_CZ]
Beta Tester
37 posts
14,736 battles

S ohledem na to, jak se chovají samotný WIndows 10 je nějaký WGC drobná nesnáz.

Člověk udělá čistou instalaci Win, doinstaluje ovladače, ty pak Win zmršej hned po prvním Windows Update.

K tomu nějaká ta tiskárna, balík s peklem pro kancelář, lapač virů ad Adobe, ukecat Edge, že fakt chci Firefox nebo Chrome, Visual Studio pro masochisty, vyházet z Win blbosti.

Nahrát Steam, GOG, WGC (další dle potřeby), pak další Windows update a zjistit, proč mi nejdou zvuky, tisky, proč grafika kostičkuje.

Pak nějakej ten antivirák, protože ten co je ve Windows nedávno někdo pomluvil, zjistit, proč mi půl klientů nejde, protože je firewall nepoznal.

K tomu padesátkrát potvrdit smluvní podmínky, některý snad i v klingonštině. A jo, koukám, že už mám WGC nahraný, bezva, jenom mám nějakej mrtvej počítač, protože se to spouští všechno po startu a Billova parta mi sice všechny démony pustila, ale ještě předtím, než mě připojila na internet.

Uvařit kafe a pak postupně všem těm blbinám nastavit, že je budu spouštět sám. No, mezitím se objeví párkrát nějakej ten pokec o GDPR a dvacet novejch oznámení WIndows 10, že nově zobrazují maximálně dvacet oznámení.

Kafe vystydlo, ale nevadí, je hluboká noc a je čas dát si pauzu. Tak zase zítra...

• Cool 1
  • Funny 7

[KG_CZ]
Beta Tester
37 posts
14,736 battles

Nezmínil jsem certifikáty, uložená hesla, šifrování a další nepodstatný blbiny :-)

• Funny 2

[CRYO]
Players
7 posts
5,637 battles

já mám hru přes steam tak absolutně nechápu co mně vlastně čeká, mám instalovat wgc ? přes steam už ju nespustím ? přes ikonu ju nespustím ? 

[IDDQD]
Privateer
3,713 posts
5,257 battles
13 hours ago, Medved_X said:

Kafe vystydlo, ale nevadí, je hluboká noc a je čas dát si pauzu. Tak zase zítra...

:Smile_great:

12 hours ago, TheComedian1983 said:

Aneb fungování PC v této dekádě:Smile_teethhappy:.
Perfektní. Nechybí ti tam asi nic :Smile_honoring:

Chybí - aktualizace se dají odložit , jenže jaksi člověk zapomněl , na jak dlouho je zakázal . A prásk v nejhorší možný čas je to začne stahovet . A nejlepší na tom je , že i kdyby jsi měl superpočítač El Capitano ( ano teprve bude a určitě nepojede na W 10 ) tak to tak zam***** a zpomalí pc , že si připadáš jak v době 486 a vytáčeném připojení  

a šnek ti v rychlosti natrhne zádel

• Cool 1
  • Funny 4

[WG]
WG Staff
4,419 posts
4,348 battles
On 3/27/2020 at 8:14 AM, carcass1972 said:

já mám hru přes steam tak absolutně nechápu co mně vlastně čeká, mám instalovat wgc ? přes steam už ju nespustím ? přes ikonu ju nespustím ? 

Nemusíš, Steam je chápán, jako jiný server