Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

WGC: Zalogujcie się, by cieszyć się pełnym doświadczeniem

17 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
554 posts
8,272 battles

Czyli co? Po 20 maja, jak załączę grę przez launcher ,to uruchomi mi się pobieranie tego WGC?

[ROMT]
Players
224 posts
6,381 battles

Wprawdzie gram World of Warships na STEAM, ale co z testem publicznym, który można uruchomić tylko na launchera?

[E--C]
[E--C]
Players
262 posts
22,360 battles

Dowódcy,

Przez ostatnie kilka lat stale aktualizowaliśmy Wargaming Game Center (WGC), abyście mogli z przyjemnością przeżywać niezwykłe wydarzenia. Część z Was towarzyszyła nam w tej wędrówce, część była świadkami tego, jak WGC staje się nie tylko platformą do włączania gier, lecz również istotnym narzędziem komunikacyjnym, który przekazuje najnowsze wiadomości o grze, aktualizacjach i wydarzeniach specjalnych.

Mimo iż zawsze jest miejsce na usprawnienia, jesteśmy zachwyceni tym, co udało się osiągnąć i jak obecnie radzi sobie WGC.

Jeśli spojrzymy na liczby — w 2019 roku przeprowadziliśmy 24 większe aktualizacje, które dotyczyły funkcjonalności, doświadczeń użytkowników oraz systemu logowania do gry. Wszystkie te aktualizacje ukształtowały Wargaming Game Center w obecną formę, którą tak bardzo sobie cenimy.

Drogie WG! Niezmiernie cieszę się Waszym zachwytem dotyczącym WGC. Ze swojej strony  dogłębnie podziwiam WGC przez kilka-kilkanaście sekund niemal codziennie, podczas ładowania gry.  Tuszę, że po osiągnięciu dogłębnej satysfakcji z dopieszczenia każdego detalu WGC nadejdzie pora na mniej ważne, lub prawie całkiem nieważne rzeczy, takie jak:

- wyciszenie wentylatorów naszych komputerów,  które chłodzą wnętrzności naszych maszyn, podczas gdy  my podziwiamy  benedyktyńskie pucowanie torped i chlupot wody  w porcie

- umożliwienie zapisów zestawów sygnałów, tak aby jednym klawiszem montować i demontować przygotowane samodzielnie komplety sygnałów, stosowne dla DD, BB, CA itd

- możliwość zrezygnowania z animacji dostarczania/otwierania kontenerów

- umożliwienie wejścia do zbrojowni bez konieczności wykonywania magicznego ruchu myszką (szybki podjazd w prawy górny róg czasem czyni cuda)

O MM nie wspominam, bo wiem że nad nim pracujecie i trzymam kciuki.

• Cool 5

[HOB]
Moderator
1,819 posts
7,608 battles

Bo już przetestowali na WOWP i WOT i póki co nie pojawiły się powody do przełożenia.

Nawet zaryzykowali i druga w kolejności była większa gra (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/wgc-migration-october/). Wprowadzenie zmiany do WOWS było tylko kwestią czasu.

Wady względem launchera oczywiście są:

• Żre trochę zasobów nawet będąc w tle. Można wyminąć odpalając grę bezpośrednio (ale wtedy niepotrzebnie włącza się grę jeśli nie dokonano aktualki) lub wyłączać launcher po uruchomieniu. Przedstawione na obrazku zera oczywiście wynikają z zaokrągleń, ale momentami może poprosić o ciut więcej.
    image.png.f3652cd9ceeeabdd494c44e684926967.png
  • Obciąża łącze domyślnie zaznaczoną opcją - nie należy zapomnieć o odznaczeniu:
    image.png.9aa5c9f07eb28d498d1764185e404795.png
  • Instalacje trwają zdecydowanie dłużej niż na poprzednim launcherze (chyba że się skopał w ostatnim czasie). Nawet na dysku SSD.
  • Czasem wywala jakiś dziwny błąd. Czasem wystarczy nieco poczekać lub zrestartować komputer, czasem dłuższa przerwa.

Ogólnie trzeba uzbroić się w cierpliwość lub lepszy komputer, ale nie jest aż tak źle jak było na początku.

[FT-B]
Players
554 posts
8,272 battles
3 minuty temu, szczekan napisał:

Drogie WG! Niezmiernie cieszę się Waszym zachwytem dotyczącym WGC. Ze swojej strony  dogłębnie podziwiam WGC przez kilka-kilkanaście sekund niemal codziennie, podczas ładowania gry.  Tuszę, że po osiągnięciu dogłębnej satysfakcji z dopieszczenia każdego detalu WGC nadejdzie pora na mniej ważne, lub prawie całkiem nieważne rzeczy, takie jak:

- wyciszenie wentylatorów naszych komputerów,  które chłodzą wnętrzności naszych maszyn, podczas gdy  my podziwiamy  benedyktyńskie pucowanie torped i chlupot wody  w porcie

- umożliwienie zapisów zestawów sygnałów, tak aby jednym klawiszem montować i demontować przygotowane samodzielnie komplety sygnałów, stosowne dla DD, BB, CA itd

- umożliwienie wejścia do zbrojowni bez konieczności wykonywania magicznego ruchu myszką (szybki podjazd w prawy górny róg czasem czyni cuda)

Od jakiegoś miesiąca, może dłużej, znowu wentylator chodzi głośniej...nie jest to jeszcze zarzynanie,ale jednak powinno być cicho.Szczególnie że gram na średnich,chociaz powinienem na spokojnie mieć maks...Zmiana portu już nic nie daje.Gram takim Smoleńskiem, albo nawet Benhamem.Jak się trochę zakotłuje, to na shifcie FPS lecą na twarz.To samo miałem w wot na starym silniku...tutaj mi się zdaje, że jeszcze parę aktualek, i będę musiał zrobić sobie przerwę.

[ROMT]
Players
224 posts
6,381 battles

U mnie coś takiego nie doświadczam. Może wentylator potrzebuje czyszczenia. Albo nie robiłeś aktualizacji dla karta graficzna albo Windows.

Wiem tylko, że niektóre aktualizacji dla karty graficzne z wentylatora czasami psują niż pomagają. Firmy musieli wydać na to dodatkowe łatki.

Dodatkowo, gram na STEAM i strona ZBROJOWNIA albo WIADOMOŚCI nie wyświetla poprawnie w grze (na przeglądarka Chrome też). Miałem z tym problemy. Dopiero po aktualizacji Windows 10 do najnowsze wersji (w tym NET Framework), te problemy zniknęli.

[FT-B]
Players
554 posts
8,272 battles
13 minuty temu, SirXenon_36 napisał:

U mnie coś takiego nie doświadczam. Może wentylator potrzebuje czyszczenia. Albo nie robiłeś aktualizacji dla karta graficzna albo Windows.

Wiem tylko, że niektóre aktualizacji dla karty graficzne z wentylatora czasami psują niż pomagają. Firmy musieli wydać na to dodatkowe łatki.

Dodatkowo, gram na STEAM i strona ZBROJOWNIA albo WIADOMOŚCI nie wyświetla poprawnie w grze (na przeglądarka Chrome też). Miałem z tym problemy. Dopiero po aktualizacji Windows 10 do najnowsze wersji (w tym NET Framework), te problemy zniknęli.

Już było wałkowane że nie u każdego. Jakoś normalne gry hulają . Wentylator wyje ,ale normalnie, tak jak ma podczas wymagającej gry. Nie tak jak wentylator w PS ;D  I w grach z którymi moja karta daję rade na maks detalach, też jest w normie. Wot na nowym silniku, ZERO problemów.  Dwie aktualizacje temu,wows nie obciążał wcale karty.Teraz tak od miesiąca znowu...Obudowa jest  taka,że wentylator na karcie się nie kurzy(dodatkowo karta posiada technologię, która uniemożliwia zbieraniu się kurzu:) )

[N-W]
Players
12 posts
17,945 battles

Drogi WG, dokąd dążycie? Im więcej aktualizacji tym więcej problemów, co widać dobitnie. Może zwolnijcie, bo niedługo ludzie przestaną grać Smoleńskiem gdyż wprowadzicie takiego dd-ka o takich parametrach tylko bardziej niewidocznego i szybszego. Prześcigacie się w okrętach i już wam tieru brakuje, a jeśli wprowadzicie następny to na czym skończycie? YAMATOOOOO z artą 700? Myślę że wielu, w tym entuzjastów tematem IIWW już dawno przestało się identyfikować z T9 i T10.  A może zapytajcie jakimi okrętami już nie gramy, może to da Wam do myślenia.

[E--C]
Players
866 posts
13,504 battles
5 hours ago, szczekan said:

Majster, ci Wybitni Specjaliści WuGie nawet nie potrafią stworzyć bezproblemowej personalizacji klawiszy, a Ty takie rzeczy chcesz? Jej...:cap_haloween:

Players
238 posts
8,982 battles

„przestaniemy wspierać Launcher w powodów technicznych"

problemy techniczne,masakra,co wy nie wymyślicie,kolejna wymówka aby te badziewie WGC wprowadzać,które żre pamięci jak świeża bułeczka,sama gra odwala wielkie jaja,bo nie potraficie zoptymalizować gry ,a wprowadzacie i wymyślacie nowości do gry,zamiast zająć się problemami,które opisują gracze , ja mam non stop z pamięcią , przekroczy mi ponad 5 000 000 K pamięci roboczej i już zwiecha,critical error occured czyli pamięć zapełniona, a mam uruchomione tylko systemowe usługi,czasem muszę włączyć smart booster i wyłączyć jeszcze takie od sterowników np nvidia itp ażeby mi pamięci zwolniło , ale to nic nie daje,bo gra bardzo szybko zapełnia pamięć ,a gram na SSD to nie powinno takiego problemu już być mając 8 GB ramu gra działa jakbym miał 32 bitowy system , przestańcie wprowadzać jakieś nowe dźwięki do gry ,co już bardzo wkurza to,kiedy wieże głównych dział się zatrzymają to słychać durny dźwięk jakby się przytupnęło albo coś w tym rodzaju,takie coś jest beznadziejne,to już lepsze by było jakby dowódca krzyczał,że działa gotowe do strzału albo jakiś cynk jak z przeładowanymi działami 

Edited by Silentraz
usunięto nieczytelne formatowanie

[ROMT]
Players
224 posts
6,381 battles
43 minuty temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Majster, ci Wybitni Specjaliści WuGie nawet nie potrafią stworzyć bezproblemowej personalizacji klawiszy, a Ty takie rzeczy chcesz? Jej...:cap_haloween:

Im bardziej rozbudowany jest silnik gry, tym trudniej jest dodać niezaplanowane elementy do gry. Programowanie nie jest takie proste, jak Ci się wydaje. Potrzebują więcej czasu na dodanie niepowtarzalne elementy do gry poza schematyczne i powtarzalne rzeczy takich jak nowe okręty z zmienione parametry, bo mają gotowe narzędzie. Chodzi o to, że nie jest łatwo zmienić coś w silniku gry, żeby nie spowodować to nowe błędy w pozostałe skrypty.

Dużo łatwiej jest stworzyć wszystko od nową, jeśli mamy przygotowane plany. To jak budowa nowy dom a remont stary dom. To zależy od silniku gry i wiedzy programiści. Proszę popraw mnie, jeśli się mylę.

Życzę tu wszystkich zdrowia.

[E--C]
Players
866 posts
13,504 battles

Wiem, że nie. Dodatkowo gry online mają swoją specyfikę. Często aktualizacja/poprawa czegoś, rozwali coś całkiem innego, wydawało by się, że niepowiązanego.

Ale konfiguracja klawiszologii to podstawy.

Grałem w gry ze znacznie bardziej rozbudowaną klawiszologią, i nigdy nie było problemu, żeby coś przestawić. Tu, żeby mieć coś sensowniej ustawione, trzeba w plikach grzebać. Dla klawiszy. Kpina.

• Cool 1

[KAA]
Players
30 posts
6,472 battles

Zaloguj się aby zaznać wszelkich wspaniałości, co za tytuł, czyli ze zalogowanie się przez WGC spowoduje że z Twojego komputera pójdzie dym który następnie przekształci się w dżina który spełni 3 życzenia i to będą te wspaniałości. Boże kto to tłumaczy. 1. Kwiecień dopiero za tydzień. Chyba że ktoś poprzez wspaniałości rozumie 10 flag, 3 dni Premium i 250 golda. Nic tylko się upić że szczęścia.

Pomijam fakt że te gowniane WGC chodzić nie chce jak należy. Zacina się w połowie aktualizacji i se tak możesz czekać i patrzy jak szpak w ...

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,819 posts
7,608 battles

image.png.c787871577d1012c52d1cc384051cff8.png

Przynajmniej się rozwija... w WOT testują reklamy pop-up. Niedługo może się okazać, że przed zalogowaniem trzeba będzie odklikać każdą ofertę ze sklepu premium.

Players
11 posts
1,287 battles
On 3/24/2020 at 9:20 PM, SirXenon_36 said:

Im bardziej rozbudowany jest silnik gry, tym trudniej jest dodać niezaplanowane elementy do gry. Programowanie nie jest takie proste, jak Ci się wydaje. Potrzebują więcej czasu na dodanie niepowtarzalne elementy do gry poza schematyczne i powtarzalne rzeczy takich jak nowe okręty z zmienione parametry, bo mają gotowe narzędzie. Chodzi o to, że nie jest łatwo zmienić coś w silniku gry, żeby nie spowodować to nowe błędy w pozostałe skrypty.

Dużo łatwiej jest stworzyć wszystko od nową, jeśli mamy przygotowane plany. To jak budowa nowy dom a remont stary dom. To zależy od silniku gry i wiedzy programiści. Proszę popraw mnie, jeśli się mylę.

Życzę tu wszystkich zdrowia.

no właśnie nie do końca
silnik jest stary jak świat - jego jądro się datuje na 2011
w ICH wykonaniu jest to bardzo trudne - choćby z tej przyczyny ze połowa pracuje w WG a połowa w LestaStudio - mają inną mentalność - jedno europejczycy, drudzy wychowani przez sovietów i bolszewików
taka jest prawda
mówisz ze trudno dodać do silnika gry (który nie był aktualizowany już prawie 10 lat) inne elementy? no pewnie ze trudno, bo nowe elementy muszą być zorientowane pod nowe procesory, nową architekture kart graficznych - a jak masz stary silnik... no sorry Winetoo ale nie da rady..
to tak jakbyś do starego Ursusa C-30 (czy jak mu tam) chciał władować turbo-sprzężarke od AMG...
ja wiem że da rady..., ale jak silnik wystrzeli to będzie pierwszym obiektem jako satelita Księżyca.....
co rusz się pojawiają problemy - na platformie EPYC gra zalicza zgon za zgonem ( jedynie wirtual raduje), masz więcej RAMu niż 24GB to masz problem, masz platformę dedykowaną (tak jak ja mam AMD dedykowane) - masz problem...
taka prawda...

Sign in to follow this