Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
marty01234

Västerås

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
284 posts
9,231 battles

Rychlé DD se zbytečným opravárenským týmem ( to co stihne opravit je vzápětí odstřeleno ) neuvěřitelně pomalé otáčení věží ( bez vylepšení vypadají že se neotáčí vůbec ) rychlá torpéda a rychlé dobíjení torpéd ( nejsou moc účiná - nálož nejspíš tvoří okrouhané hlavičky ze sirek ) pomalé nabíjení děl v kombinaci s průměrnou účiností posiluje schopnost odhalení se. Vysoce adrenalinové DD. Dobrá terapie pro psychicky slabší jedince a 100% vyvrcholení pro herní masochisty. Další zbytečná ( sběratelská ) linie společně s francouzskými DDčky už slušnej oddíl.

P.S. Stejné jako Visby?, omyl tady je to vylepšené že si to zahrajete i proti t.VIII, ty lidi co tohle vymýšlí, hru nehrají dokonce si myslím že jí nesnáší a práce je prostě nebaví.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[T-N-T]
Players
3,946 posts
20,357 battles

Oproti Visby lepší větším počtem děl s dobrými palebnými úhly. Jinak vlastně totéž a překvapivě podobně dobře se s ním hraje. Pravda ale, myslím, že jsem nepotkal T8 CV. I tak má ale Vasteras slušný dosah torpéd, takže netřeba příliš riskovat, jako musí ostatní. No a oproti DDčkům 4 děla nazad? Ideální.

 

EDIT: Možná ale potřeba upřesnit, že jsem měl štěstí na týmy s mnoha DD, která se loví snadno. Podobně jako Visby Vasteras dost ztrácí na účinosti proti křižníkům a bitevkám (a samozřejmě slušným letadlovkářům, tam ale má smůlu každý). Nabízí se srovnání s Fr DDčky. Na T6 je Guépard podstatně horší loď. Proti CV daleko slabší. Proti torpédoborcům lepší pouze za použití 'reload boostu'. Na torpení mimo yolo v porovnání téměř nepoužitelný.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IDDQD]
Players
304 posts
14,839 battles

velmi průměrná loďka a věžemi, které otáčí námořnicí pomocí ozubených koleček (otočka děl o 180 stupnu trvá tak 30-35s). Velmi rychlé a dlouhé torpy na tier 6 (12km, rychlost tuším 76 uzlů) ale damage ubohá. Bitevka dostane 3-4 torpy, ubude ji 20k damage, dá HEAL a pluje dál. Hrál jsem to jen na torpy (přece jen na tieru 5-7, kde se převážně pohybujete, čeká málokdo torpy na 10+ km, čehož jsem hojně využíval a ty Konga, Colorada atd. co plujou stále rovně svých 20 uzlů se celkem dařilo trefovat.  Rozhodně si loď ale nenechám, přeexpit a pryč s tím. Souhlas s tím, že linie francouzkých a evropských DD jsou hodně slabé a moc ve hře vidět nejsou (Frantíci) + teď jak přidali euro torpédoborce, jezdí jich dost, ale za půl roku to bude spíš vyjímka...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[T-N-T]
Players
3,946 posts
20,357 battles
1 hour ago, TimTaylorCz said:

velmi průměrná loďka a věžemi, které otáčí námořnicí pomocí ozubených koleček (otočka děl o 180 stupnu trvá tak 30-35s).[...]

 

Tady bych si dovolil poopravit: děla se točí za 22,5 s. Pravda, není to rychlé, ale pořád lepší než IJN DDčka a stejné jak francouzi. Je prostě třeba mít děla natočená předem, bez toho rozhodně neplout nikam s rizikem spotnutí.

Každopádně bojům jeden na jednoho proti ostatním DDčkům bych se nebál.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×