Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
marty01234

Visby

4 comments in this topic

Recommended Posts

[_CSR_]
Players
280 posts
8,504 battles

Rychlé DD se zbytečným opravárenským týmem ( to co stihne opravit je vzápětí odstřeleno ) neuvěřitelně pomalé otáčení věží ( bez vylepšení vypadají že se neotáčí vůbec ) rychlá torpéda a rychlé dobíjení torpéd ( nejsou moc účiná - nálož nejspíš tvoří okrouhané hlavičky ze sirek ) pomalé nabíjení děl v kombinaci s průměrnou účiností posiluje schopnost odhalení se. Vysoce adrenalinové DD. Dobrá terapie pro psychicky slabší jedince a 100% vyvrcholení pro herní masochisty. Další zbytečná ( sběratelská ) linie společně s francouzskými DDčky už slušnej oddíl.

P.S. proti dvěma letadlovkám...., no tak to je teprve porno

Share this post


Link to post
Share on other sites
[O-S-W]
Players
241 posts
11,745 battles

Rychlé DD s více HP než je na tomhle tieru obvyklé, s rychlými torpédy a bez smouku. Má opravárenskou četu a učinný děla, ale věže otáčí jak šnek. Celkově průměr. Navíc jsem tak v 80% bitvách proti tieru 6 a 7, proti tieru 4 jsem nebyl ani jednou, kdy třeba proti CV tieru 6 neuděláte nic. Občas jsem někoho krásně vytorpil, ale přestřelky 1 na 1 nedopadají moc dobře. Prostě přeexpit a zapomenout....

Share this post


Link to post
Share on other sites
[T-N-T]
Players
3,648 posts
16,822 battles

Hmm, asi jsem narážel na horší hráče než kolegové (nebo je můj 15bodový kapitán z Frieslandu znatelně větší oporou), ale Visby mi přišel celkem fajn.

Jednak proto, že ostatní DDčka kuchá celkem snadno (a ještě má heal). Druhak potom, jelikož na trefení od CV je dost malý.

 

Díky tomu, že na Tieru 5 jsem vlastně potkával jen DDčka a letadlovky, tak to ušlo. Proti bitevkám a křižníkům je už podstatně slabší a nezbývá než zdrhat a torpit a torpit. A torpit. A torpit... a zase torpit. Možná nakonec i tu bitevku utaháte.

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×