Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Wyniki King of the Sea X

22 comments in this topic

Recommended Posts

[ROMT]
Players
405 posts
7,603 battles

Jeśli dobrze zrozumiałem, to będę miał tylko max. 8 elementów do kolekcji, a pozostałe 8 będę musiał zaczekać na następny turnieju za parę miesięcy?

[HOB]
Moderator
1,846 posts
7,860 battles
godzinę temu, SirXenon_36 napisał:

Jeśli dobrze zrozumiałem, to będę miał tylko max. 8 elementów do kolekcji, a pozostałe 8 będę musiał zaczekać na następny turnieju za parę miesięcy?

Na tą chwilę tak, i o ile następny turniej da również 8 elementów.

Też nie wiadomo czy maksymalnie będzie do zdobycia 16 elementów czy będzie można jakieś pominąć, ryzykując najwyżej późniejsze otrzymanie siódemki.

Co do fragmentu "max 8 elementów" - jest to w praktyce dokładnie 8 elementów. Możliwa jest  wymiana duplikatów w proporcji 1:1.

• Cool 2

[E-BOJ]
Players
171 posts
11,779 battles

Podsumujmy :

1 z dostaw codziennych

5 z misji, które są dość proste do wypełnienia

2 z misji, które się dostanie za oglądanie streamów z 4 i 5 kwietnia.

Zaś na kolejne 8 czekanie do następnego turnieju, o ile będzie też 8 hmm słabe to rozwiązanie. Szkoda że nie ma opcji aby wyskakiwały elementy jak inne kolekcje z kontenerów, które trzeba sobie ugrać w misjach codziennych.

ps. szkoda że to tylko na okręty X tieru. Wielu ludzi nie skorzysta.

[ROMT]
Players
405 posts
7,603 battles
3 godziny temu, Taiczo84 napisał:

ps. szkoda że to tylko na okręty X tieru. Wielu ludzi nie skorzysta.

Za to mamy gwarancję, że będą tylko gracze, co mają dostateczne długie staże i doświadczenie w WoW, by móc brać udziału w turnieju. W turnieju biorą udziału tylko najlepsi.

Ważniejszy powód jest to, że tylko na poziomie X mamy najwięcej moduły ulepszenie i zaawansowane sprzęty bojowe. Np. Worcester zniszczy samolotów z łatwością, czego nie było na IV i VI, więc CV musi grać dużo lepiej i to z głową. O radaru nie wspomnę. X to taki "hard mode", a V to "easy mode". ;)

Życzę powodzenia dla wszystkich, co biorą udziału w turnieju i dla tych, co będą zbierać karty dla kolekcji. ;)

• Cool 2

[DUCHY]
Beta Tester
13 posts
15,877 battles
56 minut temu, ThomAS661 napisał:

Czy na chwilę obecną ktoś ma więcej niż 5 elementów?

4 z misji i 1 z dostaw???

Ja mam 6 elementów z tej kolekcji

[A-Z]
Players
256 posts
1 hour ago, ThomAS661 said:

Czy na chwilę obecną ktoś ma więcej niż 5 elementów?

4 z misji i 1 z dostaw???

Powinieneś mieć 5 z misji. 4 za poszczególne etapy i 1 za "całość".

[ADB]
Players
136 posts
3,642 battles

ja też mam jeden duplikat czy to nie będzie później problem ze skomplikowaniem kolekcji? 

[ISEN]
Moderator
4,878 posts
1 minute ago, pirat328 said:

ja też mam jeden duplikat czy to nie będzie później problem ze skomplikowaniem kolekcji? 

Nie. Bo przelicznik jest 1:1. Będzie do zdobycia tyle elementów ile jest slotów, a jak będzie duplikat to wymieniasz go na dowolny brakujący element.

[ADB]
Players
136 posts
3,642 battles

dobrze zrozumiałem że za jeden duplikat mogę wymienić odrazu za brakujący element? nie muszę zbierać 3 lub 5 duplikatów? nie sprawdziłem przelicznika jeśli tak to super 

[ISEN]
Moderator
4,878 posts
21 minutes ago, pirat328 said:

dobrze zrozumiałem że za jeden duplikat mogę wymienić odrazu za brakujący element? nie muszę zbierać 3 lub 5 duplikatów? nie sprawdziłem przelicznika jeśli tak to super 

Dokładnie tak - możesz dowolny duplikat wymienić na brakujący element. 

[HOB]
Moderator
1,846 posts
7,860 battles
2 godziny temu, pirat328 napisał:

Miej tylko na uwadze o dniach premki za każdą subkolekcję. Wymieniając natychmiast decydujesz kiedy otrzymasz dzień premki, ale uzupełniając na chybił trafił możesz utracić tą kontrolę.

• Cool 1

Players
2,013 posts
15,581 battles
8 hours ago, pirat328 said:

czy na z 52 warto brać perk za punkty ifhe? 

Mam do zrobienia 300 metrów domu. Myślisz że zdecydować się na tynk czy jednak gips karton i łączenia na szybkości siateczką opierdzielić? 

No ale ubytki na metrażu są. 

[ROMT]
Players
405 posts
7,603 battles
2.04.2020 o 17:00, Primitiv3 napisał:

A to, to chyba na 1 kwietnia, tak?

retertertertertertertertertertret.png

W ciągu kilku tygodni już zebrałem maksymalnie 8 elementy do kolekcji. To, że masz tylko 2, znaczy że nie czytałeś wiadomości uważnie i sporo zagapiłeś. W tym miesiącu zagapiłeś aż 6. Na 8 brakujące elementy do kolekcji muszę poczekać na następny turnieju "King of the Sea", by móc zdobyć okrętu VII PRENIUM jako główna nagroda.

[ADB]
Players
136 posts
3,642 battles

A co z kolekcjami nie możliwymi do skompletowania tj. okretnicto oraz stanowczo i gwałtownie? 

• Cool 1

[PVVC]
Players
1 post
7,707 battles

Mam bardzo ważne pytanie . Z pierwszej puli zebrałem wszystkie dostępne kontenery, lecz przy drugim podejściu nie dam rady zdobyć 2 czy tam 3 kontenerów .

I prawdopodobnie nie ukończę kolekcji.

CZY JEST  LUB BĘDZIE JESZCZE MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA TYCH KONTENERÓW/

[PLO]
[PLO]
Players
756 posts
19,591 battles
14 hours ago, Opinikus said:

CZY JEST  LUB BĘDZIE JESZCZE MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA TYCH KONTENERÓW/

Z tego co słyszałem na streamie to będzie je można zdobyć podczas kolejnego turnieju.