Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Rekompensata za problemy z aktualizacją 0.9.2

81 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Kapitanowie!

Skompletowaliśmy listę wszystkich graczy mających problemy techniczne pierwszego dnia aktualizacji 0.9.2 i wyślemy im dzisiaj bezpośrednio rekompensaty.
Rekompensaty będą następujące:
- okręt utknął w bitwie, problemy z transakcjami w grze – 2 kontenery WG, 1 kontener Europejski
- problemy ze ściągnięciem aktualizacji przez WG Game Center -  2 kontenery WG, 1 kontener Europejski

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Powodzenia!

• Cool 3
  • Bad 1
  • Angry 1

[S-J-W]
Players
327 posts
13,473 battles

To ja bym poprosił, z bitew mnie wywala cyklicznie 2-3 razy w tygodniu, ewentualnie wchodzę do gry po 2-3 minutach,  zbrojownia padła od razu po wprowadzeniu aktualizacji, a żeby wejść przez przeglądarkę to muszę czyścić historię, bo inaczej na worldofwarships.eu nie mogę się zalogować. Za pierwszym razem wyczyściłem historię na 4 tygodnie wstecz, i potem 2 godziny Twitcha  ustawiałem na nowo...

[FJORD]
Players
7 posts
3,342 battles

Witam

Podobnie.

Do zbrojowni nie mogę wejść, gra "wisi", następnie error i restart.

Bitwy morskie podobnie, zmiana zakładki, profil itp ciągnie się jak krówka.

W grze jest lepiej ale zdarzają się częste freezy, pewnie z powodu liczby graczy.

PS Najlepsza aktualizacja.

6 gier 5 restartów. Kontenerek proszę sobie darować. 

[MAX]
Players
480 posts
22,660 battles

Super, szkoda że trzeba było pisać do supportu. 

A wywalanie z rankingowych jak zrekompensujecie? Po gwieździe na łeb?

• Cool 1

[-PGS-]
Players
576 posts
9,700 battles

26 marca 2020. od 8 do 10 ni u.... sie nie można zalogować do gry. Też dostane kontener?

sorry za słowo.

może Pan szanowny pracownik WG Lumberjack szepnie kierownikowi żeby przekierował kilku z działu produkcji nowych premek do działu odpowiadającego za ogólne działanie gry?

p.s. port już sypie sie od miesiąca. lista niesprawności to cała litania.

p.s. zbrojownia chyba wyłączona bo od paru tygodni sie do niej nie da wejść

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
3 minutes ago, kmkris1410 said:

26 marca 2020. od 8 do 10 ni u.... sie nie można zalogować do gry. Też dostane kontener?

sorry za słowo.

może Pan szanowny pracownik WG Lumberjack szepnie kierownikowi żeby przekierował kilku z działu produkcji nowych premek do działu odpowiadającego za ogólne działanie gry?

p.s. port już sypie sie od miesiąca. lista niesprawności to cała litania.

p.s. zbrojownia chyba wyłączona bo od paru tygodni sie do niej nie da wejść

Następny geniusz niepotrafiący spojrzeć na WGC albo na stronę główną :Smile_facepalm:

wgc2.thumb.PNG.5f9c352e27cc660a604e86c108544a52.PNG

Nie, nie dostaniesz kontenera.

• Cool 1

[-PGS-]
Players
576 posts
9,700 battles

OK już doczytałem. Kolejny problem jest taki że to powinno być umieszczone w jakimś normalnie dostępnym miejscu. Na przykład w aktualnościach z informacją o pracach technicznych. Nie mam zamiaru doinstalowywania tego kolejnego gówna (jakieś WGC) bo i tak już ta gra ledwo zipie więc nie czytam informacji tego dotyczących. Proste.

Players
68 posts
6 minut temu, Greyshark napisał:

Następny geniusz niepotrafiący spojrzeć na WGC albo na stronę główną :Smile_facepalm:

wgc2.thumb.PNG.5f9c352e27cc660a604e86c108544a52.PNG

Nie, nie dostaniesz kontenera.

Dostaniesz nerfa na Gneisenau do celności armat :) 
Cała sytuacja przypomina mi scenkę sprzed sklepu monopolowego - godz. 12.55, rok 1988 ;) 

[-SBF-]
8,315 posts

OK już doczytałem. Kolejny problem jest taki że to powinno być umieszczone w jakimś normalnie dostępnym miejscu. Na przykład w aktualnościach z informacją o pracach technicznych. Nie mam zamiaru doinstalowywania tego kolejnego gówna (jakieś WGC) bo i tak już ta gra ledwo zipie więc nie czytam informacji tego dotyczących. Proste.

Strona główna WoWs jest dość normalnie dostępnym miejscem. Oczywiście, jak ktoś się uprze, to i tam nie znajdzie.

• Cool 1

[-PGS-]
Players
576 posts
9,700 battles

prace techniczne. gdzieś o tym podobno pisali. o szczegóły pytaj pana tęczowa uśmiechnięta rybka

• Cool 2
  • Funny 1

[-SBF-]
8,315 posts

Nie mów ze czytasz wszystko od deski do deski.

Nie wszystko. Skupiam się na takich oczojebnych, wielkich napisach, które już od wczoraj są:

1. na forum

2. na stronie głównej

3. przy logowaniu do gry.

• Cool 1

[WIDMA]
[WIDMA]
Players
202 posts
5,058 battles
13 minuty temu, kmkris1410 napisał:

prace techniczne. gdzieś o tym podobno pisali. o szczegóły pytaj pana tęczowa uśmiechnięta rybka

Uważaj, bo za określenie jednego indywidua " tęczowa uśmiechnięta rybka" może grozić ban.... ;D

Wracając do spraw aktualnych to dzisiaj już czwarta informacja  dotycząca serwerów. Nie ma co Wargaming, pełen profesjonalizm jak zwykle... Ciekaw ile razy jeszcze będą zmieniali info.

Ps. Dark_Havoc, kiedyś bardzo dawno temu był ktoś na jednym z for WG o nicku Sevard. Pamiętasz tego moda?

przerwa tech. do 10.oo.PNG

pprzerwa tech. do 10.30.PNG

przerwa tech do11.30.PNG

[-PGS-]
Players
576 posts
9,700 battles
2 minutes ago, Greyshark said:

Nie wszystko. Skupiam się na takich oczojebnych, wielkich napisach, które już od wczoraj są:

1. na forum

2. na stronie głównej

3. przy logowaniu do gry.

1. nie ma obowiązku zaczynania dnia, przed kawą, od wertowania forum.

2. gdzie to jest? w "armada, Boise" czy w niusie o spotowaniu?

3. przy logowaniu tego nie ma. jest info o "błędzie łączenia z serwerem"

[-SBF-]
8,315 posts
Just now, kmkris1410 said:

1. nie ma obowiązku zaczynania dnia, przed kawą, od wertowania forum.

2. gdzie to jest? w "armada, Boise" czy w niusie o spotowaniu?

3. przy logowaniu tego nie ma. jest info o "błędzie łączenia z serwerem"

:Smile_facepalm:

Na stronie głównej:

www.worldofwarships.eu

strona.thumb.PNG.4b4f29e4a937fd265ad2c1d20b0bea32.PNG

Lekarz, niby człowiek wykształcony, i takie problemy ze znalezieniem potrzebnej informacji?

[-PGS-]
Players
576 posts
9,700 battles
3 minutes ago, exmax said:

Uważaj, bo za określenie jednego indywidua " tęczowa uśmiechnięta rybka" może grozić ban.... ;D

Wracając do spraw aktualnych to dzisiaj już czwarta informacja  dotycząca serwerów. Nie ma co Wargaming, pełen profesjonalizm jak zwykle... Ciekaw ile razy jeszcze będą zmieniali info.

Ps. Dark_Havoc, kiedyś, bardzo dawno temu był ktoś na jednym z for WG o nicku Sevard. Pamiętasz tego moda?

przerwa tech. do 10.oo.PNG

pprzerwa tech. do 10.30.PNG

przerwa tech do11.30.PNG

w którym to jest miejscu? odpalam strone https://worldofwarships.eu/pl/ i nic takiego nie mam. przewijam do sekcji wiadomosci i też nie mam nic takiego. pytam z ciekawości gdzie to dali

[-SBF-]
8,315 posts

w którym to jest miejscu? odpalam strone https://worldofwarships.eu/pl/ i nic takiego nie mam. przewijam do sekcji wiadomosci i też nie mam nic takiego. pytam z ciekawości gdzie to dali

:Smile_facepalm::Smile_facepalm::Smile_facepalm::Smile_facepalm::Smile_facepalm:

masz wyżej

Forum też nie trzeba wertować, jest na pomarańczowo:

forum.thumb.PNG.5f12db4f6a1c45e22b2580537ffaf1dc.PNG

[-PGS-]
Players
576 posts
9,700 battles
1 minute ago, Greyshark said:

:Smile_facepalm:

Na stronie głównej:

www.worldofwarships.eu

strona.thumb.PNG.4b4f29e4a937fd265ad2c1d20b0bea32.PNG

Lekarz, niby człowiek wykształcony, i takie problemy ze znalezieniem potrzebnej informacji?

oszczędź sobie personalnych wycieczek. problem jest w tym że przy tym całym "przewijaniu do sekcji wiadomości" zatrzymuje mi sie na pozycji gdzie czerwone pole "ważne na dziś" jest u góry strony i nie widać tego napisu na czarnym tle który zaznaczyłeś. Druga sprawa to taka że zaczynam od strony https://worldofwarships.eu/pl/news/ a tam nie ma tego komunikatu.

[-SBF-]
8,315 posts

oszczędź sobie personalnych wycieczek. problem jest w tym że przy tym całym "przewijaniu do sekcji wiadomości" zatrzymuje mi sie na pozycji gdzie czerwone pole "ważne na dziś" jest u góry strony i nie widać tego napisu na czarnym tle który zaznaczyłeś. Druga sprawa to taka że zaczynam od strony https://worldofwarships.eu/pl/news/ a tam nie ma tego komunikatu.

Jak już wspominałem, jak ktoś się uprze, to nigdzie nie znajdzie.

[-PGS-]
Players
576 posts
9,700 battles
11 minutes ago, Greyshark said:

:Smile_facepalm::Smile_facepalm::Smile_facepalm::Smile_facepalm::Smile_facepalm:

masz wyżej

Forum też nie trzeba wertować, jest na pomarańczowo:

forum.thumb.PNG.5f12db4f6a1c45e22b2580537ffaf1dc.PNG

no to już nie wiem o co chodzi. mi sie to otwiera tak jak na pierwszym rysunki. dalej scroluje w dół jak na fotce 2 i gdzie nie mam tego pomarańczowego paseczka

1.jpg

2.jpg

Sign in to follow this