Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
JanuszTankMaster

Pancerniki po 3.1

Pancerniki  

55 members have voted

1. 1. Gra pancernikami po patchu jest:

• Nie mam zdania
      13
    • Gra się lepiej
      28
    • Gra się gorzej
      14

19 comments in this topic

Recommended Posts

[AKI]
Sailing Hamster
104 posts
4,241 battles

Chciałbym się dowiedzieć od kapitanów wielkich drednotów jak się nimi teraz gra (chodzi mi o zdanie kapitanów co pływali japońskimi w 3.0 lub w alphie co grali amerykańskimi bo ponoć były)

Już moja pierwsza bitwa na początkowo dosyć słabym Yamato bo za często mały dmg wchodził a sam zbierał nie wiadomo jak i wieże padały jak muchy i plotki lekko nie domagały,zauważyłem różnicę.
Dzisiejsze 3-4 bitwy na nim to była istna masakra...dla wroga . Lepsze przeładowanie,mimo nefra obrotu steru i maksymalnej prędkości wydawało mi się że jest,zwrotniejszy,plot jest naprawdę skuteczne.
Pancerz coś działał,były hity a tu żadnego HP mi nie ubyło.

Beta Tester
129 posts
2,522 battles

Poczekaj az ludzie sie skumaja ze teraz to tylko HE :>, nie wsiadziesz do Yamato wiecej.

Kongo obijane przez BB USN tier 4, tylko przy uzyciu HE, AP nawet jak lordzik odbijalo.

Podobnie obijane z Gremiaszczego jakies myszate tier 3 BB USN  - AP odbijalo jak Zawisza kije, ale HE stopilo go jak slonce maslo.

Jedyne do czego jeszcze AP sie nadawalo to szybkie i cienko uzbrojone na inne podobne (Gremlin na Omahe, Gremlin na Nicholsa lub inny DD).

Ale HE tez niczego wlazilo.

Walka z innym BB - AP fuj.

Jesli cos sie na Ciebie cisnie wali z HE ...

Kiedys bylo tak w WoT, na samym poczatku, do patcha 0.6.7, nazywalo sie to "he spamer", Mausem nie bylo po co wyjezdzac na randomy.

Jesli nei wiedzieli gdzie strzelac zjadali Cie powoli HEkami, A to modulik, a to zalogant, a przy kazdym hitpointy w dol.

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

według mnie Yamato w końcu można nazwać teraz pancernikiem, nie jest wcale taki łatwy do podpalenia( 3 bitwy może ze 2 razy sie zapaliłem) no i podstawa trzymać na dystans przeciwnika, i co najważniejsze chyba mu skupienie poprawili bo już takiego rozrzutu niema ( 5-6 pocisków na salwę mi wchodziło na dystansie 17-22km). Ogólnie całkiem przyjemny okręcik teraz

Poczekaj az ludzie sie skumaja ze teraz to tylko HE :>, nie wsiadziesz do Yamato wiecej.

od 2 tygodni juz o tym było wiadomo tak więc sorki twój argument jest teraz z czterech liter

Beta Tester
129 posts
2,522 battles

od 2 tygodni juz o tym było wiadomo tak więc sorki twój argument jest teraz z czterech liter

Tylko zauważ dla jak wielu jest to jednak niewiadome. Ja gram i widze, że wielu w ogóle niczego nie czyta. Grają jakby tylko nowe shipy doszly.

Beta Tester
608 posts
809 battles

Buff HE znacząco wpłynął na zdolność obrony przed DD, które częściej schodzą (lub prawie schodzą) na 1, dobrze wymierzoną salwę.

Alpha Tester
521 posts
1,343 battles

Buff HE znacząco wpłynął na zdolność obrony przed DD, które częściej schodzą (lub prawie schodzą) na 1, dobrze wymierzoną salwę.

Przedtem też tak było. Dwa hity z AP-ków w cytadelę i po dd-ku.

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

Tylko zauważ dla jak wielu jest to jednak niewiadome. Ja gram i widze, że wielu w ogóle niczego nie czyta. Grają jakby tylko nowe shipy doszly.

tylko barany grając kiedyś i nie wiedząc, że lepiej przełączyć na AP strzelały z HE i robiły małe kuku. Teraz mimo, że wciąż nie wiedzą "osotuwogulechozi" strzelając z HE robią trochę większe kuku.

Alpha Tester
2,049 posts
1,721 battles

Przedtem też tak było. Dwa hity z AP-ków w cytadelę i po dd-ku.

DD nie mają cytadeli - liczy im krytyki w moduły.

Alpha Tester
521 posts
1,343 battles

Nie mają, ale wstążka wyskakuje i dmg wchodzi. 

[2137]
Weekend Tester
290 posts
5,212 battles

Mógłby się ktoś podzielić swoimi odczuciami na temat celności Japońskich pancerników po 3.1? Przed patchem na dajmy takim Kongo bez problemu trafiałem we wrogów prawie całymi salwami na dystansie 14km, a teraz mam

problemy, żeby cokolwiek trafiło. Mam wrażenie, że pociski częściej lądują za celem. Jest to po prostu wina 9k graczy na serwerze, czy coś grzebali?

Alpha Tester, In AlfaTesters
2,265 posts
7,850 battles

Mógłby się ktoś podzielić swoimi odczuciami na temat celności Japońskich pancerników po 3.1? Przed patchem na dajmy takim Kongo bez problemu trafiałem we wrogów prawie całymi salwami na dystansie 14km, a teraz mam

problemy, żeby cokolwiek trafiło. Mam wrażenie, że pociski częściej lądują za celem. Jest to po prostu wina 9k graczy na serwerze, czy coś grzebali?

cóż aim assistant nie działa więc twoja celność spada

• Cool 2

Beta Tester
26 posts

co to aim assistant, ten cheat? bo mi na pancernikach pociski latały i latają jak chcą, nawet ze śmiesznie małej odległości 6km. z jednego działa spadnie przed okrętem a z drugiego poleci gdzieś w kosmos.

[2137]
Weekend Tester
290 posts
5,212 battles

O wielmożny alpha testerze, jestem tylko skromnym graczem i od wejścia nowego patcha nie rozegrałem kilkuset wspaniałych bitew, tylko skromne 10 i liczyłem na jakieś cenne uwagi od aktywniejszego gracza ode mnie, jednak w moją poczciwą osobę zostały wymierzone tak podłe oszczerstwa. Rozumiem, że moją reputacja wynosząca 3 posty na tym forum nie pozwala osobie od tak długiej historii na tym forum na traktowanie mojego postu  poważanie.  

P.S. Dla twojej informacji nie używałem tego crapu, po prostu z dnia na dzień aim sam nie spada i byłem ciekawy cudzych opini

Edited by MK1D
  • Cool 1

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

pieprzysz azell niektórym i to nie pomagało:trollface:walić celność byle by skuteczne było to co trafia, cit assistant działa i ma sie dobrze:trollface:

Edited by dzobo30

[AKI]
Sailing Hamster
104 posts
4,241 battles

Celność jest jaka jest,ja nie trafiam przez ten cholerny celownik. Bo pociski lecą chyba tam,gdzie jest wycelowany sam środeczek celownika,taki punkcik. Lekko przesadzisz i już nie trafiasz. Dlatego czasem  używam Alt przed strzałem,aby upewnić się czy odległość na którą wystrzelę pociski i okręt wroga się zaasymilują . Na co ci Alpha-testere skoro jest założyciel tematu
Edited by JanuszTankMaster

[PWS]
Beta Tester
798 posts
9,892 battles

Celność jest jaka jest,ja nie trafiam przez ten cholerny celownik. Bo pociski lecą chyba tam,gdzie jest wycelowany sam środeczek celownika,taki punkcik. Lekko przesadzisz i już nie trafiasz. Dlatego czasem  używam Alt przed strzałem,aby upewnić się czy odległość na którą wystrzelę pociski i okręt wroga się zaasymilują . Na co ci Alpha-testere skoro jest założyciel tematu

Zgadzam się celność    nie wygląda aby  dużo zmienili ilość salw  neptunowi w  bulaj  mam podobną i nie mogę tego zwalić na RNG, bo nie mam podtsaw  . Co  do celownika , mogliby coś zmienić, bo de facto  strzelamy z widoku  do którego naprawdę trzeba się przyzwyczaić, na duże odległości ten rzut izometryczny jest okrutnie mylący,  kat  chyba  20-30 stopni , takie wrażenie  jakbym chciał trafić lobem w cel rzucając piłkę z parteru  a celując  drugiego piętra, no i te kreski mogłaby być wyraźniejsze , może ciut większe.   Jako ,że to aracde  nowy styl jazdy w BB  jak na acade  jest do przyjęcia, , nie samym promieniem skrętu  BB  żyją.  Nie do przyjęcia są te kapiszonowe odgłosy dział , byle jaki bitboxer ( tak tosie chyba pisze)  brzmi lepiej .  Przeżywalność  tu  wrażenie jakby BB  żyły  , krócej, mimo buffa do zwrotności,  mam,  RNG  , gdzie  Kongo czy Amagi schodzą od  3-4 niepełnych  salw z krążownika ,  trochę byłem zdziwiony.       

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.