Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Veřejný test: získejte zdarma prémiovou loď VI. úrovně

11 comments in this topic

Recommended Posts

[_CSR_]
Players
98 posts
12,332 battles

Ahoooj 

účastním se testů už dlouho , ale vzhledem k má práci se mi málokdy podaří dodělat všechny 3 mise , až teď co jsem doma se zlomenou pánví jsem dokončil všechny 3 zimní, ale kontík ,vlajka nášivka pořád nikde

Players
1,628 posts
4,330 battles
25 minutes ago, Ragnar6661 said:

Ahoooj 

účastním se testů už dlouho , ale vzhledem k má práci se mi málokdy podaří dodělat všechny 3 mise , až teď co jsem doma se zlomenou pánví jsem dokončil všechny 3 zimní, ale kontík ,vlajka nášivka pořád nikde

Spoiler

0_9_2_bonus.thumb.jpg.b11ab68a10d1a583a3e566256b82e7e7.jpg

shot-20_03.17_14_49.02-0996.thumb.jpg.e7816b86d3bf293d88f3761a03de1292.jpg

https://worldofwarships.eu/en/userbonus/

Players
6 posts
819 battles

Zdravim,otazka.Jak se dostanu k učasti na veřejnem testu? V game center neni žadny odkaz ke staženi.Diky za info

[K-V-V]
Players
122 posts
11,514 battles

já to zase budu mazat mě se ty odměny z testu na běžnym hernim servru neobjevujou někam se to ztrácí:cap_haloween: 

[IDDQD]
Korzár
2,535 posts
832 battles

@Tuccy promiň, že tě označuji, ale jelikož tu žabák není, měl bych otázku. Pokud vlastním všechny tier 6 prémiové lodě, tak pokud si onen kontejner vyjezdím, bude nějaká kompenzace? 

Players
1,628 posts
4,330 battles
1 hour ago, Wolffnstein said:

@Tuccy promiň, že tě označuji, ale jelikož tu žabák není, měl bych otázku. Pokud vlastním všechny tier 6 prémiové lodě, tak pokud si onen kontejner vyjezdím, bude nějaká kompenzace? 

ztratis jedno misto v pristavu, protoze ji dostanes v jine barve a bude mit jedno AA uplne na jinem miste jako ma ta lod, kt. vlastnis =)

Tedy to bude uplne jina lod =)

Spoiler

No, neco ti daji jako kompenzaci i kdyz porad na vsechno nadavas =))

Treba fotografii vedeni, jako pozadi v pristavu a bude zablokovanej abys ho nemohl zmenit =)

• Boring 1

Sign in to follow this