Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Test publiczny: zgarnijcie za darmo okręt premium VI poziomu

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
135 posts
22,214 battles

Po ostatnim PT mam was w ..... nawet nie pisze już jak bardzo nagrody niewidoczne dla mnie także dziękuje WG za PT i powodzenia w czarowaniu graczy.

[O-R-P]
Players
2,320 posts
22,797 battles

Pytanie. Czy ten okręt premium TVI do wygrania z kontenera to każdy możliwy premium TVI czy może jak to zazwyczaj tylko z magicznej listy. Pytam bo jedyny TVI jakiego nie posiadam ( drzewkowy lub premium ) to Admirał Makarow, który jak zauważyłem był parę razy z podobnych akcji wykluczany ( co mnie dziwi bo nie uchodzi za mocny ) a bardzo chciałbym go mieć w kolekcji.

Beta Tester
3 posts
2,672 battles

No i niby gdzie ten serwer testowy, gdzie, bo jakoś w ogóle nie można się na niego zalogować w żaden sposób. Co to za ściema????!!!!!

Cały czas tylko błąd i błąd!!!!!!!!

[ROMT]
Players
405 posts
7,592 battles
8 godzin temu, Fighter40 napisał:

No i niby gdzie ten serwer testowy, gdzie, bo jakoś w ogóle nie można się na niego zalogować w żaden sposób. Co to za ściema????!!!!!

Prawdopodobnie jeszcze nie zaczął się. Przecież w wiadomości nie podali terminu "od i do kiedy trwania testu". Spalcie mnie na stosie, jeśli się mylę.

16 godzin temu, Marblehead_1 napisał:

Pytanie. Czy ten okręt premium TVI do wygrania z kontenera to każdy możliwy premium TVI czy może jak to zazwyczaj tylko z magicznej listy. Pytam bo jedyny TVI jakiego nie posiadam (drzewkowy lub premium ) to Admirał Makarow

Prawdopodobnie będzie to tylko z magicznej listy. Ale jeśli dostaniesz ten sam okręt, co już posiadałeś w swojej kolekcji, to dostaniesz w zamian określone ilości dublonów zamiast identyczny okręt, by potem kupić coś innego z sklepu PRENIUM. Pozdrawiam serdeczne.

• Cool 1

[GRAY]
Supertester
253 posts
28,696 battles
6 hours ago, Fighter40 said:

Public Test działa w określonym czasie. Zawsze jest pierwsza informacja na oficjalnej stronie WOWs kiedy PTS się zaczyna i do kiedy trwa. Zwykle są zawsze dwie tury / rundy testu. Obserwuj stronę World of Warships.

• Cool 1

[GRAY]
Supertester
253 posts
28,696 battles

Zachęcam wszystkich do brania czynnego udziału w sesjach PTS i robieniu misji. Obecna to Sezon wiosenny: stocz 20 bitw, zdobądź 30 000 bazowych PD, zniszcz 30 okrętów wroga. Można dostać za ukończenie 3 takich misji w 3 aktualizacjach na sam koniec na główne konto kontener z okrętem T6 premium.
Poniżej kontener T6  jaki dostałem za sezon zimowy i co mi z niego wypadło.

World_of_Warships_17.03.2020_16_00_47.png

World_of_Warships_17.03.2020_16_00_59.png

• Cool 5

[MAX]
[MAX]
Players
480 posts
22,697 battles
17.03.2020 o 17:30, Marblehead_1 napisał:

Pytanie. Czy ten okręt premium TVI do wygrania z kontenera to każdy możliwy premium TVI czy może jak to zazwyczaj tylko z magicznej listy. Pytam bo jedyny TVI jakiego nie posiadam ( drzewkowy lub premium ) to Admirał Makarow, który jak zauważyłem był parę razy z podobnych akcji wykluczany ( co mnie dziwi bo nie uchodzi za mocny ) a bardzo chciałbym go mieć w kolekcji.

Również się zastanawiałem nad tym problemem, nawet do supportu napisałem z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Coś odpowiedzieli, ale nie do końca konkretnie.

Brakuje mi tylko dwóch T6, tj Adm. Makarowa oraz HSF Grafa Spee. Otworzyłem kontener i wypadła Dunkierka. Jako że mam ją w porcie otrzymałem rekompensatę w dublonach. 

Czyli jest to sprawa losowa, lub są to okręty określone listą i nie wszystkie 6tki na niej są uwzględnione. 

• Cool 2

[O-R-P]
Players
2,320 posts
22,797 battles
3 hours ago, Jasoandr said:

Również się zastanawiałem nad tym problemem, nawet do supportu napisałem z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Coś odpowiedzieli, ale nie do końca konkretnie.

Brakuje mi tylko dwóch T6, tj Adm. Makarowa oraz HSF Grafa Spee. Otworzyłem kontener i wypadła Dunkierka. Jako że mam ją w porcie otrzymałem rekompensatę w dublonach. 

Czyli jest to sprawa losowa, lub są to okręty określone listą i nie wszystkie 6tki na niej są uwzględnione. 

Pomyliłem się bo zaomniałem, że taki okręt był także nie mam HSF Graf Spee ( jest ciekawym okrętem o tyle bo można na nim grać japońskimi kapitankami z HSF coś jak Owieczkin Car może grać na okrętach rosyjskich i amerykańskich i zdaje się, że kapitanka z HSF Graf Spee może dowodzić HSF Harekaze )

Śmieszna sprawa z tym Admirałem Makarowem, okręt raczej nie uchodzi za mocny, miał zdaje się troszkę gorsze AA ( nie wiem jak teraz ) i ma gorszy sonar niż Nurnberg a póki co jest wyłączony ze wszystkich form zdobycia go.

HSF Graf Spee jest uwiązany do collabu i pewnie za jakiś rok może krócej się pojawi.

• Cool 2

[ROMT]
Players
405 posts
7,592 battles
21 godzin temu, Jasoandr napisał:

Nie wiem dużo o Adm. Makarowa, ale wiem o HSF Grafa Spee, dlaczego nie jest wliczony do lista okrętów od kontener VI. Ten okręt jest powiązany z specjalny eventu dla fanów anime i nie można uzyskać to w normalny sposób. To tak jakby pytacie, dlaczego eventowe okręty z Halloween też nie znajdują się w liście. Eventowy okręt to jednak eventowy okręt, a nie normalny okręt PRENIUM. Pozdrawiam.

[MAX]
[MAX]
Players
480 posts
22,697 battles
17 godzin temu, SirXenon_36 napisał:

Nie wiem dużo o Adm. Makarowa, ale wiem o HSF Grafa Spee, dlaczego nie jest wliczony do lista okrętów od kontener VI. Ten okręt jest powiązany z specjalny eventu dla fanów anime i nie można uzyskać to w normalny sposób. To tak jakby pytacie, dlaczego eventowe okręty z Halloween też nie znajdują się w liście. Eventowy okręt to jednak eventowy okręt, a nie normalny okręt PRENIUM. Pozdrawiam.

Ale ja o nic nie pytałem. Stwierdziłem tylko czego mi brakuje oraz co dostałem plus moje gdybania jak działa ten kontener. 

Jest napisane, że to jest kontener z losowym okrętem T6... oba wymienione są okrętami T6. Eventowe to zwykle okręty drzewkowe z charakterystycznym kamo, a Makarov nie wiedzieć dlaczego został wycofany. 

HSF GS ma identyczne parametry jak "normalny" GS, różni je tylko kamo i dowódca ... i są premkami, a nie drzewkowcami. Również pozdrawiam. 

Sign in to follow this