Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
_Hegemon_

Jak zresetować obecne umiejętności kapitana okrętu

11 comments in this topic

Question

Players
32 posts
3,235 battles

Mam obecnie do 16 marca możliwość zresetowania umijętności kapitana - tylko nie wiem gdzie i jak to zrobić. Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Proszę o pomoc - krok po kroku.

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
32 posts
3,235 battles
17 hours ago, MazMan said:

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-092-european-destroyers/

Odpal link, naduś guzik  na stronie "Aktywuj zniżkę", wejdź do gry i ciesz się zmienianiem perków za friko jeszcze przez 3 dni.

Znalazłem sposób, który jest KOMPLETNIE I SZALENIE NIEINTUICYJNY...Przy ikonce Kapitana -  przydałby się jakiś przycisk typu

- RESET UMIEJĘTNOŚCI KAPITANA 

z poziomu Dosieu (Karty) Kapitana...

Druga rzeczą któa przyprawia o katorgę -  jest droga by dostać się do REZERW Kapitanów. W tej materii jest jeszcze wieksza masakra. 

• 0
[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
24 minutes ago, _Hegemon_ said:

Druga rzeczą któa przyprawia o katorgę -  jest droga by dostać się do REZERW Kapitanów. W tej materii jest jeszcze wieksza masakra. 

Nie wiem jak to wygląda u ciebie, ale u mnie wystarczy że kliknę ikonkę kapitana, i od razu wyświetla mi się rezerwa. Czy jedno kliknięcie to jest masakra? To ile ma być, żeby było ok? Pół kliknięcia?

• 0
Players
32 posts
3,235 battles
6 minutes ago, Greyshark said:

Nie wiem jak to wygląda u ciebie, ale u mnie wystarczy że kliknę ikonkę kapitana, i od razu wyświetla mi się rezerwa. Czy jedno kliknięcie to jest masakra? To ile ma być, żeby było ok? Pół kliknięcia?

U mnie do wczoraj menu miało jakieś problemy i nie wyświetlało się wiele rzeczy -  był jakiś bład... Uważam iż w Menu po lewej stronie powinna być zakładka REZERWA (KOSZARY) KAPITANÓW - powinienem wejść i miec dostęp do wszystkich kapitanów tak jak w wypadku dostępu do karuzeli okretów.

Kolejna sprawa - bardzo długo mi zajeło znalezienie miejsca gdzie mogę dokonac  - opcji sprzedaży  ekwipunku czy tez kamuflazy do okrętów. To także jest kompletnie schowana -  nieintuicyjnie umieszczona  opcja w nazwie UZYTKOWNIKA gry - pod przyciskiem INWENTARZ.

Dyrektywy - mają swój panel , który jest dostęny po wcisnieciu na  obrazek. Powiedz mi  - kto początkujący i  normalny by się domyślił iż po wcisnieciu obrazka - twórcy umieszcza skróty zawierajace informacje o szczególach misji i   DYREKTYWACH.

• 0
[-SBF-]
8,315 posts
7 minutes ago, _Hegemon_ said:

Dyrektywy - mają swój panel , który jest dostęny po wcisnieciu na  obrazek. Powiedz mi  - kto początkujący i  normalny by się domyślił iż po wcisnieciu obrazka - twórcy umieszcza skróty zawierajace informacje o szczególach misji i   DYREKTYWACH.

Kto by się domyślił, że w panelu Dyrektywy znajdują się opisy dyrektyw? Każda osoba, która posiada choć jedną komórkę mózgową.

• 0
Players
32 posts
3,235 battles
Just now, Greyshark said:

Kto by się domyślił, że w panelu Dyrektywy znajdują się opisy dyrektyw? Każda osoba, która posiada choć jedną komórkę mózgową.

Tyle , ze nie ma samodzielnego ,panelu DYREKTYWY- zamiast  tego  jest - OBRAZEK, który prowadzi do tego panelu..

• 0
[-SBF-]
8,315 posts
4 minutes ago, _Hegemon_ said:

Tyle , ze nie ma samodzielnego ,panelu DYREKTYWY- zamiast  tego  jest - OBRAZEK, który prowadzi do tego panelu..

A co się stanie, jak najedziesz na ten obrazek kursorem myszki i poczekasz 1-2 sekundy?

Ej, skoro przerasta cię znalezienie inwentarza, rezerwy kapitanów czy dyrektyw, to wypadałoby się zastanowić, czy na pewno odnajdziesz się w rozgrywce WoWs, która stopniem skomplikowania dużo bardziej przerasta poruszanie się po porcie. To na pewno odpowiednia gra dla ciebie?

• Boring 1

• 0
Players
32 posts
3,235 battles
5 minutes ago, Greyshark said:

A co się stanie, jak najedziesz na ten obrazek kursorem myszki i poczekasz 1-2 sekundy?

Ej, skoro przerasta cię znalezienie inwentarza, rezerwy kapitanów czy dyrektyw, to wypadałoby się zastanowić, czy na pewno odnajdziesz się w rozgrywce WoWs, która stopniem skomplikowania dużo bardziej przerasta poruszanie się po porcie. To na pewno odpowiednia gra dla ciebie?

Zwracam tylko uwagę , że te znalezienie tych opcji jest nieintuicyjne. Gdy pierwszy raz zajrzałem do Menu po dłuższym czasie nieobecmosci w WOWS - miałem problemy ze znalezieniem wielu rzeczy. O tym że OBRAZEK moze prowadzić do DYREKTYW, nie musi poczatkujący gracz wiedzieć, bo nie jest to INTUICYJNA OPCJA naprowadzenia nowego gracza na poszukiwany cel.

Ironiczne złośliwości koncowe w stronę poszukującego pomocy gracza - zamiast wyrozumiałosci i mentorskiego podejscia  ze strony Alfa Testera raczej nie zachęciłby nikogo do polecenia tego produktu, a przeciez nie o to chodzi komuś kto ma góra 30 000 graczy on-line. Z racji swojego stażu powinienes raczej człowiekiem wyciągajacym pomocną dłoń, o charakterze i  mentorskim podejsciu niż odgrywac rolę Bardzo Uszczypliwego Człowiek'A.

Temat uwazam za zakmnięty.

• Cool 1

• 0
[-SBF-]
8,315 posts
12 minutes ago, _Hegemon_ said:

Zwracam tylko uwagę , że te znalezienie tych opcji jest nieintuicyjne. Gdy pierwszy raz zajrzałem do Menu po dłuższym czasie nieobecmosci w WOWS - miałem problemy ze znalezieniem wielu rzeczy. O tym że OBRAZEK moze prowadzić do DYREKTYW, nie musi poczatkujący gracz wiedzieć, bo nie jest to INTUICYJNA OPCJA naprowadzenia nowego gracza na poszukiwany cel.

Ironiczne złośliwości koncowe w stronę poszukującego pomocy gracza - zamiast wyrozumiałosci i mentorskiego podejscia  ze strony Alfa Testera raczej nie zachęciłby nikogo do polecenia tego produktu, a przeciez nie o to chodzi komuś kto ma góra 30 000 graczy on-line. Z racji swojego stażu powinienes raczej człowiekiem wyciągajacym pomocną dłoń, o charakterze i  mentorskim podejsciu niż odgrywac rolę Bardzo Uszczypliwego Człowiek'A.

Temat uwazam za zakmnięty.

W czym dokładnie potrzebujesz pomocy? Czego nie potrafisz znaleźć? Napisz, chętnie pomogę. Tyle że żadnej prośby o pomoc we wcześniejszych postach nie widzę.

• 0
[PL-KL]
Players
4 posts
11,118 battles

Witam,czy reset punktów kapitana jeszcze będzie bo klanowe się właśnie skończyły a słuchy chodzą że nie będzie już w ogóle?

Sign in to follow this