Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Průvodce odměnami ze streamu v aktualizaci 0.9.2

10 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
1,926 posts

Aktualizace 0.9.2 je naprosto přecpaná odměnami, které jen čekají, až si je na streamu vyzvednete! Kontejnery předběžného přístupu, kontejnery King of the Sea a – samozřejmě – staré dobré Twitch Drops.

Přečíst na portálu

Players
6 posts
819 battles

Tak nevim?propojil jsem sváuj učet s twitchem a slibovany kontejner nikde.A žadny kod ze stremu se mi nechce aktivovat.Zajimalo by mě kde soudruzi udělali chybu? odpovi mi někdo?

[R_R]
Moderator
571 posts
16,921 battles
Před 1 hodinou ShadowR řekl/a:

Tak nevim?propojil jsem sváuj učet s twitchem a slibovany kontejner nikde.A žadny kod ze stremu se mi nechce aktivovat.Zajimalo by mě kde soudruzi udělali chybu? odpovi mi někdo?

Kontejner dostaneš , ale musíš sledovat streamy World of warships a pokud ti nefunguje kod ze streamu je to možná tím, že už je neplatný. Někdy se stává že má platnost jen po dobu streamu.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,117 posts
14,516 battles

Přesně tak, kody jsou také omezeny počtem použití. Otázka taky je, jak dlouho jsi stream sledoval - nepadají 5min po puštění.

• Cool 1

Players
6 posts
819 battles

Tak jasem splnil VT jarni sezonu na test serveru kde byla slibena prem.lodička.Zajimalo by mě kdy tato odměna bude připsana na me hlavni konto?

[R_R]
Moderator
571 posts
16,921 battles
Před 2 hodinami ShadowR řekl/a:

Tak jasem splnil VT jarni sezonu na test serveru kde byla slibena prem.lodička.Zajimalo by mě kdy tato odměna bude připsana na me hlavni konto?

Zkus to prosím ZDE

ono je potřeba ty odměny si vyzvedávat nechodí automaticky na učty

Players
6 posts
819 battles
39 minutes ago, marty01234 said:

Zkus to prosím ZDE

ono je potřeba ty odměny si vyzvedávat nechodí automaticky na učty

To už jsem zkoušel.Bohužel byl tam jen ta kompenzace za dlouhe odpojeni serveru.Ale věci z prvni časti testu ani jedna,přitom mam test server na stejny e-mail jako hlavni hru.

[R_R]
Moderator
571 posts
16,921 battles
Před 13 minutami ShadowR řekl/a:

To už jsem zkoušel.Bohužel byl tam jen ta kompenzace za dlouhe odpojeni serveru.Ale věci z prvni časti testu ani jedna,přitom mam test server na stejny e-mail jako hlavni hru.

Jop tak v tom případě ještě vydrž, protože tyto odměny mají někdy spoždění. Není to bohužel žádná novinka, ale každopadně kontík s lodí dostaneš. Myslím si ,že až bude ukončeno testování aktualizace 0.9.3 a daná aktualizace bude uvedena na live server, potom sem budou v řádech několika dnů rozesílat odměny. Tak prosím ještě vydrž a občas si skus kontolovat tu stránku s odměnami.

Players
6 posts
819 battles
17 minutes ago, marty01234 said:

Jop tak v tom případě ještě vydrž, protože tyto odměny mají někdy spoždění. Není to bohužel žádná novinka, ale každopadně kontík s lodí dostaneš. Myslím si ,že až bude ukončeno testování aktualizace 0.9.3 a daná aktualizace bude uvedena na live server, potom sem budou v řádech několika dnů rozesílat odměny. Tak prosím ještě vydrž a občas si skus kontolovat tu stránku s odměnami.

Jsem si to myslel že to tak bude ale chtěl jsem se ujistit.Děkuji za info :-)

• Cool 1

Sign in to follow this