Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
xCerberek

Kitakami

6 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
194 posts
2,327 battles

Chciałbym się podzielić wrażeniami z gry tym krążownikiem.

Otóż przed patchem był on dla mnie bardzo niegrywalny i praktycznie nic nie szło nim zrobić. Teraz po patchu jest niebo, a ziemia. Największym plusem jest zmniejszenie promienia skrętu - dzięki czemu można manewrować pomiędzy skałkami. Drugim elementem który został dodany to zasłona dymna ale tu trzeba uważnie jej użyć gdyż nie działa jak na DD. Otóż dym generowany jest tylko 10 sekund więc trzeba go włączyć w naprawdę odpowiednim momencie. Ale ogólnie teraz statek jest na plus. A reszta to już zależy od torped:)

BTW

może moderator utworzy poddział do opisywania statków i dzielenia się uwagami - tak jak ma to miejsce na forum WOT?

• Cool 1

Alpha Tester
107 posts
1,039 battles

Kitakami to bym potestował - ale niech dadzą obniżke :) - a osobne miejsce do opisywania konkretnych statków jak najbardziej wskazane :)

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

może moderator utworzy poddział do opisywania statków i dzielenia się uwagami - tak jak ma to miejsce na forum WOT?

Moderator, a kto to jest?

[IBULL]
Beta Tester
100 posts
6,866 battles

Ja po prostu uwielbiam Kitakami ;)

Jak sie tylko gdziekolwiek pojawi w zasiegu strzalu ^^ drugiego tak kruchego kadluba to chyba w tej grze nie ma :P

• Cool 1

Alpha Tester
99 posts
7,859 battles

Kadłub może ma  i kruchy ale nie raz widziałem jak ściana pancerników padła po jego salwie torped z za wyspy. Nie wolno go w żadnym wypadku lekceważyc. : )

• Cool 1

[ZORRO]
Beta Tester
1,186 posts
2,448 battles

Chyba że płyniesz sobie takim Yamato albo Essexem po drugiej stronie mapy :teethhappy:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.