Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.9.2 - Evropská událost

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
5,182 posts
4,445 battles

WG_WoWS_SPB_SMM-Branding-092_vk_1590x400.jpg

Kapitáni!

Pište sem své názory a postřehy na Evropskou událost!

[NHCZ]
Players
13 posts
3,009 battles

Hele, vypadá to moc fajne, ale mě vůbec nepadají ty Evropské džetony. Jinak ty Torpidouborce nejsou vůbec špatné, co jsem viděl videa. Hrát bez smoke to bude dost zajímavy play.

• Cool 1
  • Bad 1

[O-S-W]
Players
242 posts
11,936 battles

Za mě nic moc, je to už asi 3 linie dělových DD bez smouku s menšíma obměnama, Frantíci mají rychlopalbu, Evropská DD mají rychlý torpy, to je změna jak sviňa. Protože právě expím ty Frantíky, tak mě tahle linie zklamala...  Navíc za současného stavu hry, kdy v každé hře jsou 3x radary + CV, tak hrát DD je skoro utrpení

[PPH]
Players
711 posts
15,274 battles

Jak jsem psal už jinde - totální loterie, kdy z beden vypadne 10/20/30/40 nebo 140!!! žetonů je úplně na palici... Ve finále tak člověk může mít přístup na jednu nebo taky 3 lodě - víc asi už bez nákupů nepůjde.. Pokud chce WG omezit předběžný přístup  ( rozumím myšlence, že ne každý by měl mít před ofic. spuštěním V-IX v přístavu), tak bych spíš volil cestu "zásluhovosti" - hraješ víc... najezdíš víc misí/checkpointů/cokoli vymyslíte = máš víc lodiček... Hraješ rekreačně... dostaneš V-VI... Bohužel už od britských letadlovek se WG vydalo cestou monetizace čehokoli... Tj. hlásím za rok 2020 = 0,- Kč pro vás.. a s takto nastaveným přístupem to tak zůstane...:cap_like:

• Cool 5

Players
50 posts
3,261 battles

Dovolím si připomenout, že za pár dní je 1. dubna, čili apríl, a nikde nic o nějaké speciální události! Doufám že to bude překvapení, protože pokud se pánům nechtělo nic připravovat, tak je to škoda. Nostalgicky vzpomínám na bitvy ve vaně...

• Cool 1

[CSN]
Community Contributor
261 posts
8,240 battles
Před 1 hodinou mortas_invader řekl/a:

Jak jsem psal už jinde - totální loterie, kdy z beden vypadne 10/20/30/40 nebo 140!!! žetonů je úplně na palici... Ve finále tak člověk může mít přístup na jednu nebo taky 3 lodě - víc asi už bez nákupů nepůjde.. Pokud chce WG omezit předběžný přístup  ( rozumím myšlence, že ne každý by měl mít před ofic. spuštěním V-IX v přístavu), tak bych spíš volil cestu "zásluhovosti" - hraješ víc... najezdíš víc misí/checkpointů/cokoli vymyslíte = máš víc lodiček... Hraješ rekreačně... dostaneš V-VI... Bohužel už od britských letadlovek se WG vydalo cestou monetizace čehokoli... Tj. hlásím za rok 2020 = 0,- Kč pro vás.. a s takto nastaveným přístupem to tak zůstane...:cap_like:

Kéž by všichni dokázali i negativní hodnocení napsat takto slušně a inteligentně jako ty (navíc s hlubší myšlenkou toho, jak by to mohlo vypadat jinak a lépe). Díky ti za to :cap_like:

• Cool 1

[9-ND]
Players
239 posts
11,392 battles
1 hour ago, admiral_Philippe_Blahaj said:

Dovolím si připomenout, že za pár dní je 1. dubna, čili apríl, a nikde nic o nějaké speciální události! Doufám že to bude překvapení, protože pokud se pánům nechtělo nic připravovat, tak je to škoda. Nostalgicky vzpomínám na bitvy ve vaně...

Zítra patch 9.2.1 tak že by něco? Chtělo by to od WG nějaký obsah, lidi jsou doma a možná by i chtěli hrát, ale za mě není co. Třeba já si objedu na dvou lodích 50% , udělám dva kontejnery a jdu pryč, není co hrát. Nějaký mise, speciály, něco co by mě přitáhlo ke hře. Ale WG nic.

Alpha Tester
89 posts
12,508 battles

JSME ŠŤASTNI, ŽE VÁM MŮŽEME OHLÁSIT VYDÁNÍ 0.9.2.1 AKTUALIZACE PRO WORLD OF WARSHIPS.  Z TOHOTO DŮVODU BUDOU SERVERY WORLD OF WARSHIPS NEDOSTUPNÉ DNE 31/03/2020 OD 07:00 DO 09:00 CEST.   

Já su tak štastný...  :Smile_veryhappy:

a hláška dne: "Nudisté na Pardubicku neměli roušky!" :Smile_hiding:

• Funny 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this