Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
The_Yoda

Anty

43 comments in this topic

Recommended Posts

[FPK]
Beta Tester
93 posts
3,220 battles

Dlaczego WG nie chce wprowadzić żadnego programu sprawdzającego przeciw niechcianemu Warpackowi?

• Bad 1

Modder
5,055 posts
22,876 battles
16 minutes ago, The_Yoda said:

Dlaczego WG nie chce wprowadzić żadnego programu sprawdzającego przeciw niechcianemu Warpackowi?

Czyżby ? Jakoś 644 strony płaczu o masowych banach za takowy i inne podobne, nie wzięły się znikąd ...

image.png.8bab4398278b0ee3f4ba132c9d325f57.png

• Bad 1

[FPK]
Beta Tester
93 posts
3,220 battles
23 minutes ago, Odo_Toothless said:

Czyżby ? Jakoś 644 strony płaczu o masowych banach za takowy i inne podobne, nie wzięły się znikąd ...

image.png.8bab4398278b0ee3f4ba132c9d325f57.png

Te 644 strony z ilością graczy to nawet nie jest 1/3 tego co dalej jest.

• Bad 1

[FPK]
Beta Tester
93 posts
3,220 battles

Wystarczy programik,i nie będzie ani jednego przypadku oszustwa w grze,i gra nabierze wartości.

• Bad 1

[FPK]
Beta Tester
93 posts
3,220 battles
34 minutes ago, Jasoandr said:

Bo by stracili połowę graczy na serwerze RU.

Dlatego nie chcą zapewne wprowadzić żadnego programu.Wolą czekać aż ktoś doniesie im o tym.

• Boring 1
  • Bad 1

Modder
5,055 posts
22,876 battles
18 minutes ago, The_Yoda said:

Wystarczy programik,i nie będzie ani jednego przypadku oszustwa w grze,i gra nabierze wartości.

A myślisz, że jak niby WG wykrywa cheaterów ? A wykrywa masowo, bo ludzie nawet obecnie pisza, że właśnie się pożegnali z grą i nie chce im sie zaczynać od początku.

Taki program jest zapuszczony co pewnien czas na serwerze gry i analizuje dane z klientów. Takim osobnikom dziękuje się odpowiednio. Nawet nie musisz grać, wystarczy, że zalogujesz się na serwer, a po IP mogą polecieć wszystkie Twoje konta. Nawet takie, których prawie nie używałeś. Gdybyś naprawdę się interesował tematem, to byś wiedział, że producenci takowych, już dawno stwierdzili, że fizycznie nic nie mogą na to poradzić i ban to tylko kwestia czasu. Więc jeśli ktoś Ciebie ograł, to problem leży gdzie indziej.

• Bad 1

Players
11 posts
1,287 battles
23 minutes ago, Odo_Toothless said:

A myślisz, że jak niby WG wykrywa cheaterów ? A wykrywa masowo, bo ludzie nawet obecnie pisza, że właśnie się pożegnali z grą i nie chce im sie zaczynać od początku.

Taki program jest zapuszczony co pewnien czas na serwerze gry i analizuje dane z klientów. Takim osobnikom dziękuje się odpowiednio. Nawet nie musisz grać, wystarczy, że zalogujesz się na serwer, a po IP mogą polecieć wszystkie Twoje konta. Nawet takie, których prawie nie używałeś. Gdybyś naprawdę się interesował tematem, to byś wiedział, że producenci takowych, już dawno stwierdzili, że fizycznie nic nie mogą na to poradzić i ban to tylko kwestia czasu. Więc jeśli ktoś Ciebie ograł, to problem leży gdzie indziej.

no właśnie nie - banując IP mogą banować innych uczciwych graczy
wystarczy wtyczka i sprawa załatwiona, serio to działa i działa naprawdę dobrze
są przykłady gier, które w momencie użycia czegoś podobnego do WarPacka już wykopują cię z gry...
CrossOut, Eve... przykłady są - ale pomyśl ile sowietów odejdzie... połowa, a nawet więcej

• Bad 1

Modder
5,055 posts
22,876 battles

WG informuje  że nie wolno i zbanuje konto, ludzie piszą że stracili juz n-te konto, goście od szemranych programików informują swoich userów że nic nie są w stanie na to poradzić, bo nawet jeśli coś zmienią, to WG i tak to łatwo sprawdzi na sto różnych sposobów i piszą wszedzie dużymi literami, że używasz na własne ryzyko, albo w ogóle wycofują w oferty, ale inni wiedzą swoje.

Ok. W takim razie zróbcie sobie eksperyment i sami sprawdzcie. Najlepiej na kompie, gdzie znajduje sie konto z masą premek Tylko z tego co czytałem, WG guzik interesuje, że na tym koncie używałeś, a na tym nie, albo wgrałeś, czy kolega wgrał i tylko wszedł do portu, bo z banem zadnej dyskusji nie ma. Powodzenia w udowodnianiu teorii o tym, że WG nic nie robi w tym temacie. Ono nie musi, wprowadzać żadnego programiku, bo ten program już jest w grze od dłuższego czasu i raportuje na serwer, który od czasu do czasu robi z tym czystkę. Tak, że ktoś mógł oszukiwać i rok temu i uważać, że jest czysty, a po zalogowaniu się po tym roku, witała go blokada. Wtedy pojawia się temat na forum: czemu i dlaczego, ja nie zrobiłem nic takiego.

• Bad 1

Beta Tester
4,882 posts
15,277 battles

To ja wnoszę o blokadę okrętów premium dla graczy poniżej 1200 PR-a bo tylko zamęt wnoszą

A posiadanie tierów 10 zablokować do momentu zdania testu na inteligencje

Gram na RU, i szczerze jeśli jest ich aż tylu to jakoś tego nie zauważyłem, a to że poziom inteligencji jest wyższy tam niż tu stwierdziłem już dawno. Będę pierwszy w kolejce jeśli umożliwią transfer kont na lini EU-RU, bo gorszej tępoty niż tutaj to nie widziałem.

Sam Warpack nie daje ci przewagi, i nigdy nie dawał, i trzeba być totalnym degeneratem umysłowym by to kupować.

Samego Warpacka dzielimy na dwie części

- program odpalany przez klienta( to akurat namierzyć można)

- nakładka graficzna na ekran bez integracji w pliki gry( znajdź mi cwaniaka który to wykryje)

Jakoś dziwne jest to że każda teoria spiskowa podparta filmem pokazuje gra na t1-4

Nigdy nie widziałem czegoś takiego na t.10

przede wszystkim ta gra jest tak banalna że nawet małpę idzie nauczyć podstaw( co w przypadkach niektórych świadczy że w stopniu ewolucji są poniżej człekokształtnych)

Zresztą zapomniałem że wszyscy lepsi ode mnie to:

Chitery

Warpackowcy

Hakery

oszusci

przyzadkarze WG

Bo przecież ja jestem boski a moje słabości to nie moja wina tylko WG, płaskoziemców i antyszczepionkowców

a i bym, zapomniał przecież kopernik była kobietą

• Cool 5
  • Bad 1

Modder
5,055 posts
22,876 battles
32 minutes ago, NextNoobPlayer said:

- nakładka graficzna na ekran bez integracji w pliki gry( znajdź mi cwaniaka który to wykryje)

Mozna łatwo znaleźć wątek, do którego podałem screena. I co piszą sami "producenci" tego cheatu jak to działa ? Dawno nie wrzucają nic do katalogów z grą, bo to się skończyło jak WG zablokowało zmiany w scripts.zip. Ich programik mozesz zainstalowac gdziekolwiek na kompie i wyświetli ci się ta nakładka o której piszesz. Ale, zeby działał musi się podpiąc w pamieci pod grę, żeby otrzymywac od niej dane. Już od roku czasu WG wszyła w klienta gry, program, który od czasu do czasu skanuje pamięć kompa  i przesyła raporty na serwer., On jak pisałem robi od czasu do czasu analizę i wykrywa, że coś nielegalnego kombinuje z grą w pamięci. I nic na to nie moga poradzić, bo jak sie chce, to producent gry zawsze wykryje takiego włama (jak ? wystarczy, że sam kupi program i za każdą jego aktualizacją sprawdzi, co tam nowego wymyślono) i polecą nowe bany. To jest fakt, który otwarcie zaznaczają sami zainteresowani tym szemranym interesem.

ps. może właśnie dlatego jest coraz więcej słabych graczy, którzy nawet nie moga w nic trafić, bo przynajmniej na RU z tego co czytałem, wielu sobie z tym grało. Ale te czasy się skończyły. Skoro ktoś uważa inaczej, to widocznie ci co sami to stworzyli kłamią, i nie chcą więcej kasy od swoich klientów.

• Bad 1

Beta Tester
4,882 posts
15,277 battles
52 minutes ago, Odo_Toothless said:

Mozna łatwo znaleźć wątek, do którego podałem screena. I co piszą sami "producenci" tego cheatu jak to działa ? Dawno nie wrzucają nic do katalogów z grą, bo to się skończyło jak WG zablokowało zmiany w scripts.zip. Ich programik mozesz zainstalowac gdziekolwiek na kompie i wyświetli ci się ta nakładka o której piszesz. Ale, zeby działał musi się podpiąc w pamieci pod grę, żeby otrzymywac od niej dane. Już od roku czasu WG wszyła w klienta gry, program, który od czasu do czasu skanuje pamięć kompa  i przesyła raporty na serwer., On jak pisałem robi od czasu do czasu analizę i wykrywa, że coś nielegalnego kombinuje z grą w pamięci. I nic na to nie moga poradzić, bo jak sie chce, to producent gry zawsze wykryje takiego włama (jak ? wystarczy, że sam kupi program i za każdą jego aktualizacją sprawdzi, co tam nowego wymyślono) i polecą nowe bany. To jest fakt, który otwarcie zaznaczają sami zainteresowani tym szemranym interesem.

ps. może właśnie dlatego jest coraz więcej słabych graczy, którzy nawet nie moga w nic trafić, bo przynajmniej na RU z tego co czytałem, wielu sobie z tym grało. Ale te czasy się skończyły. Skoro ktoś uważa inaczej, to widocznie ci co sami to stworzyli kłamią, i nie chcą więcej kasy od swoich klientów.

a co ma trafianie  i zganianie na wszystko do nie patrzenie na siebie

sam kiedyś uważałem winę wszystkiego ale nie swoją. odkąd człowiek uświadomi sobie że jest słaby gra się lżej, jęsli chcesz się czegoś nauczyć i poprawnie wyciągasz wnioski z wtop to może się okazać że idzie ci całkiem spoko.

A jeśli sobie wybierzesz kilka okrętów jako ulubione to może się okazać że zaczynasz sam wyciągac bitwy.

Kiedyś próbowałem grać wszystkim, odpadłem bo zrozumiałem że się nie da u  mnie z prostej przyczyny -Jestem słaby

Więc teraz specjalizuję się tylko w grze CV + kilka okrętow

T-10 G.K, Moskwa(na Cw) Haru, Auda Midway, Mino

T.9 Black

T8 Takao/Atago

T6 Ranger

t5) kamikadze R

I ci się okazało, staty regularne WR ok no i mój miód na serce

,,f... ch....`` gdy gram na cv

Na 130 okrętów w porcie gram głównie tym

a no i brytyjskimi ciężkimi krążkami bo są dla mnie fajne

• Cool 1
  • Bad 1

Modder
5,055 posts
22,876 battles

Przecież nie pisałem o tym, czy jest to przydatne, czy nie, a o tym, że WG faktycznie zniszczyło "wspomagacze", że ich producenci raczej zwijają interes. Co prawda, część ludzi grająca z nimi twierdziło, że że nie umie bez nich grać, a z nimi kręci wyniki. Moje zdanie jest takie, że niekoniecznie muszą mijać sie z prawdą. Pewnie nigdy nie grali bez i wydaje im się, że nie mozna nauczyć sie trafiać tak po prostu, albo tak manewrować, żeby wymijać salwy, bez ich śladów na wodzie zaznaczanych przed upadkiem.

Co do nauki gry takiej normalnej, to ja wybrałem inną ścieżkę. Jak widzę, że mi na czymś nie idzie, to dotąd to katuje, aż zaczyna iść. Na początku specjalnie wybrałem Nowy Orlean. gdy był na VIII, bo wszyscy uważali, ze to słaby okręt i za wiele od niego nie oczekiwali w bitwie. Moim największym problemem jest to, że pomimo, że naklepałem tyle bitew, to zawsze się stresuję jak gram przeciwko ludziom. I nawet jeśli pokazuje mi świetne wyniki, to ciągle mi się wydaje, że to tylko do czasu i zacznę grać gorzej. To takie dziwne i nielogiczne, ale tak mam  zawsze jak dochodzi do jakiejkolwiek rywalizacji na serio i to niestety zniechęca do gry, bo nikt nie lubi się stresować. A grać na odwał nie potrafię, a stres przechodzi tylko jak, albo gram wiele bitew pod rząd, albo z piwem. Szczególnie ta druga rzecz jest bezsensowna, bo wkrótce nie wiemy co się dzieje na mapie i nikt nie chce się stac alkoholikiem. XeXe

• Bad 1

Players
205 posts
1 hour ago, Odo_Toothless said:

Moim największym problemem jest to, że pomimo, że naklepałem tyle bitew, to zawsze się stresuję jak gram przeciwko ludziom. I nawet jeśli pokazuje mi świetne wyniki, to ciągle mi się wydaje, że to tylko do czasu i zacznę grać gorzej. To takie dziwne i nielogiczne, ale tak mam  zawsze jak dochodzi do jakiejkolwiek rywalizacji na serio i to niestety zniechęca do gry, bo nikt nie lubi się stresować. A grać na odwał nie potrafię, a stres przechodzi tylko jak, albo gram wiele bitew pod rząd, albo z piwem. Szczególnie ta druga rzecz jest bezsensowna, bo wkrótce nie wiemy co się dzieje na mapie i nikt nie chce się stac alkoholikiem. XeXe

Też tak mam i chyba właśnie między innymi dlatego nie naklepałem jeszcze "nawet" 5k bitew - ta gra zdecydowanie zbyt często mnie stresuje. Dodatkowo moja forma w WoWs jest cholernie nierówna - potrafię mieć serie zwycięstw z jakimś kosmicznym PR, by za parę dni grać jak totalny bezmózg, zawalać mecze i nawet nie móc wskazać konkretnych powodów tego stanu rzeczy. Zawsze staram się analizować swoją grę, ale w takich momentach znane sztuczki i zdobyte doświadczenie zdają się być wuja warte.

Strona psychologiczna tego wszystkiego jest dla mnie niezmiernie ciekawa, ale może napiszę coś na temat.

Jakim przypadkiem był zatem znany nam polski forumowicz? Zdaje się, że to był autopodpi__dol przez screeny na forum, a nie wykrycie ze strony WG? Wtedy jeszcze nie analizowali danych w taki sposób?

• Bad 1

Beta Tester
4,882 posts
15,277 battles
2 hours ago, Odo_Toothless said:

Przecież nie pisałem o tym, czy jest to przydatne, czy nie, a o tym, że WG faktycznie zniszczyło "wspomagacze", że ich producenci raczej zwijają interes. Co prawda, część ludzi grająca z nimi twierdziło, że że nie umie bez nich grać, a z nimi kręci wyniki. Moje zdanie jest takie, że niekoniecznie muszą mijać sie z prawdą. Pewnie nigdy nie grali bez i wydaje im się, że nie mozna nauczyć sie trafiać tak po prostu, albo tak manewrować, żeby wymijać salwy, bez ich śladów na wodzie zaznaczanych przed upadkiem.

Co do nauki gry takiej normalnej, to ja wybrałem inną ścieżkę. Jak widzę, że mi na czymś nie idzie, to dotąd to katuje, aż zaczyna iść. Na początku specjalnie wybrałem Nowy Orlean. gdy był na VIII, bo wszyscy uważali, ze to słaby okręt i za wiele od niego nie oczekiwali w bitwie. Moim największym problemem jest to, że pomimo, że naklepałem tyle bitew, to zawsze się stresuję jak gram przeciwko ludziom. I nawet jeśli pokazuje mi świetne wyniki, to ciągle mi się wydaje, że to tylko do czasu i zacznę grać gorzej. To takie dziwne i nielogiczne, ale tak mam  zawsze jak dochodzi do jakiejkolwiek rywalizacji na serio i to niestety zniechęca do gry, bo nikt nie lubi się stresować. A grać na odwał nie potrafię, a stres przechodzi tylko jak, albo gram wiele bitew pod rząd, albo z piwem. Szczególnie ta druga rzecz jest bezsensowna, bo wkrótce nie wiemy co się dzieje na mapie i nikt nie chce się stac alkoholikiem. XeXe

A to na trzeźwo w ogóle w wowsa można grać

hmmm muszę spróbować

• Funny 1
  • Bad 1

[TF16]
Players
2,324 posts
23,422 battles

warpacka znajdziesz i bez aplikacji. Odpalasz wiochiego, wyszukujesz graczy którzy np. na Yamato mają średni dmg zbliżający się do 200K, banujesz.

• Bad 1

[FPK]
Beta Tester
93 posts
3,220 battles
On 2/29/2020 at 5:59 PM, NextNoobPlayer said:

a co ma trafianie  i zganianie na wszystko do nie patrzenie na siebie

sam kiedyś uważałem winę wszystkiego ale nie swoją. odkąd człowiek uświadomi sobie że jest słaby gra się lżej, jęsli chcesz się czegoś nauczyć i poprawnie wyciągasz wnioski z wtop to może się okazać że idzie ci całkiem spoko.

A jeśli sobie wybierzesz kilka okrętów jako ulubione to może się okazać że zaczynasz sam wyciągac bitwy.

Kiedyś próbowałem grać wszystkim, odpadłem bo zrozumiałem że się nie da u  mnie z prostej przyczyny -Jestem słaby

Więc teraz specjalizuję się tylko w grze CV + kilka okrętow

T-10 G.K, Moskwa(na Cw) Haru, Auda Midway, Mino

T.9 Black

T8 Takao/Atago

T6 Ranger

t5) kamikadze R

I ci się okazało, staty regularne WR ok no i mój miód na serce

,,f... ch....`` gdy gram na cv

Na 130 okrętów w porcie gram głównie tym

a no i brytyjskimi ciężkimi krążkami bo są dla mnie fajne

To wyjaśnij mądralo zjawisko,kiedy stawiasz dym niszczarką i poruszasz się nią w przód i w tył.Niema CV ani nic co cię spotneło i rpf nic nie pokazuje w pobliżu,a BB wali do ciebie perfect z około 18km i wtf o matko ale koleś ma cela,za każdym razem jak zmieniasz kierunek.To albo ty jesteś totalny noob bo masz doopny dymek i brak umiejętności albo koleś jest pro mega MC.

• Boring 1
  • Bad 1

[FPK]
Beta Tester
93 posts
3,220 battles
22 hours ago, cpt_Reckless said:

Też tak mam i chyba właśnie między innymi dlatego nie naklepałem jeszcze "nawet" 5k bitew - ta gra zdecydowanie zbyt często mnie stresuje. Dodatkowo moja forma w WoWs jest cholernie nierówna - potrafię mieć serie zwycięstw z jakimś kosmicznym PR, by za parę dni grać jak totalny bezmózg, zawalać mecze i nawet nie móc wskazać konkretnych powodów tego stanu rzeczy. Zawsze staram się analizować swoją grę, ale w takich momentach znane sztuczki i zdobyte doświadczenie zdają się być wuja warte.

Strona psychologiczna tego wszystkiego jest dla mnie niezmiernie ciekawa, ale może napiszę coś na temat.

Jakim przypadkiem był zatem znany nam polski forumowicz? Zdaje się, że to był autopodpi__dol przez screeny na forum, a nie wykrycie ze strony WG? Wtedy jeszcze nie analizowali danych w taki sposób?

Nie wiem ile w tym prawdy,słyszałem plotki o mini łatkach do lanczera,i z informacji wynikało że nie było zapowiedzi takich czynów.No i nie każdy takiego czegoś doświadczył.I teraz pytanie,czy WG nadpisuje ci klienta gry aby cię znerfić-zbufować?RNG rulez?

Beta Tester
4,882 posts
15,277 battles
18 minutes ago, The_Yoda said:

To wyjaśnij mądralo zjawisko,kiedy stawiasz dym niszczarką i poruszasz się nią w przód i w tył.Niema CV ani nic co cię spotneło i rpf nic nie pokazuje w pobliżu,a BB wali do ciebie perfect z około 18km i wtf o matko ale koleś ma cela,za każdym razem jak zmieniasz kierunek.To albo ty jesteś totalny noob bo masz doopny dymek i brak umiejętności albo koleś jest pro mega MC.

blindshota to i ja czasami wsadzę, i w gruncie rzeczy nie jest to takie trudne.

Powtórkę bym chciał zobaczyć

• Bad 1

[FPK]
Beta Tester
93 posts
3,220 battles
24 minutes ago, NextNoobPlayer said:

Blindshot owszem ale nie raz za razem.A powtórki niebudjet bo gra ma u mnie - i uninstal poleciał.

[FPK]
Beta Tester
93 posts
3,220 battles
25 minutes ago, NextNoobPlayer said:

Zastanawiam się dlaczego tak usilnie upierasz się z tym że to gracze są słabi a nie że ktoś oszukuje w grze.

Beta Tester
4,882 posts
15,277 battles

tak myślałem

z prostej przyczyny, na 80% przypadków to wina gracza ze zdycha jak pieniądze w Zusie

sam jak ginę to nie szukam wymówki pt: pewnie cziter

tylko patrze co mogłem zrobić lepiej

• Cool 3
  • Bad 1

[FPK]
Beta Tester
93 posts
3,220 battles
1.03.2020 o 19:49, NextNoobPlayer napisał:

tak myślałem

Nie no co ty,wymyśliłem sobie teorię spiskową :cap_cool:

1.03.2020 o 19:49, NextNoobPlayer napisał:

tak myślałem

z prostej przyczyny, na 80% przypadków to wina gracza ze zdycha jak pieniądze w Zusie

sam jak ginę to nie szukam wymówki pt: pewnie cziter

tylko patrze co mogłem zrobić lepiej

Przy bitwie gdzie średnio wbiłem 150k dmg nie sądzę że ginę jako pierwszy.

Players
205 posts
1 hour ago, The_Yoda said:

Jeśli strzelasz z dymu, to przeciwnik będzie celował w miejsce z którego lecą tracery. Dodatkowym ułatwieniem dla oponenta jest spotter plane bo dramatycznie ogranicza vertical dispersion. Jakiś czas temu płynąc Hindenburgiem zmasakrowałem tak Minotaura zdymionego jakieś 16km dalej - dostał cytadele w 3 kolejnych salwach. Skoro taki przeciętny gracz jak ja może to zrobić, to znaczy, że nie jest to takie trudne.

• Bad 1

Beta Tester
4,882 posts
15,277 battles
1 minute ago, The_Yoda said:

Przy bitwie gdzie średnio wbiłem 150k dmg nie sądzę że ginę jako pierwszy.

a czy ja mówię o tobie???

ogólnie mówię

a tak btw

Warpack.net i poczytaj forum ich(zaznaczam zakładka angielska bo cyrylica nie dla mnie)

Zawsze to czytam by sobie humor poprawić, jak morony płaczą po banach

• Bad 1

Sign in to follow this