Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Bitwy rankingowe: sezon piętnasty

25 comments in this topic

Recommended Posts

[E-PIK]
Players
142 posts
5,637 battles

A ja mam pytanie - czym jest żeton rankingowy? Co on daje? Co można za niego kupić?

Mam jeden z zamierzchłych czasów (za szósty sezon bitew rankingowych, choć zbrojowni jeszcze wtedy nie było), ale nie mam pojęcia, do czego można to wykorzystać.

Players
852 posts
14 minutes ago, jarowojna said:

A ja mam pytanie - czym jest żeton rankingowy? Co on daje? Co można za niego kupić?

Mam jeden z zamierzchłych czasów (za szósty sezon bitew rankingowych, choć zbrojowni jeszcze wtedy nie było), ale nie mam pojęcia, do czego można to wykorzystać.

Za jedngo żetona nic nie kupisz.

Można je wydac w zbrojowni na specjalne kamulfaże fla blacka/flinta i czegoś tam jeszcze

[-GG-]
Players
255 posts
1 godzinę temu, En_Vivo napisał:

Za jeden żeton nic nie kupisz.

Można je wydać w zbrojowni na specjalne kamuflaże dla blacka/flinta i czegoś tam jeszcze....

...za trzy :Smile_coin: ... jeszcze Bourgogne i Stalingrad, ale najlepsze premie ma ten dla Blacka bo po 150% PD - na bitwę,  dowódcy oraz wolnego.

shot-20.02.25_15.49.00-0509.jpg

• Cool 2

[GRAY]
Players
35 posts
22,178 battles
55 minutes ago, JednookiV30 said:

Tłumaczowi w połowie artykułu wypadł  fajrant i poszedł do domu. :cap_like:

W WG tylko marketingowcy i księgowi pracują na pełen etat, także tak bywa. Tłumacze, programiści są zatrudniani na godziny "by jakoś to było".

Kolejny sezon trybu podwyższonej patologii zapowiada się jeszcze gorzej niż poprzedni, a to kolejny sukces WG. 4 BB, 1 CV i 2 CR/DD z AA. Brawo.

Players
143 posts

po co teraz ta stal jak nieustrasznego i blacka nie będzie można kupić. Reszta czyli X to tylko ozdoby, kosztowne ozdoby.

• Funny 2

[-PGS-]
Players
440 posts
9,073 battles
1 hour ago, Socyn said:

po co teraz ta stal jak nieustrasznego i blacka nie będzie można kupić. Reszta czyli X to tylko ozdoby, kosztowne ozdoby.

to se kup Stalingrada.

• Cool 1

[E-BOJ]
Players
143 posts
10,025 battles

Szkoda, że znów tylko X tier.  Mogli dać VIII lub choćby IX.

• Cool 1

Players
204 posts
7,241 battles

czy najnowszym sezonie  bitew rankingowych można  używać  grać wypożyczonymi  okrętami tieru 10 z klanowych  bitew  ? 

[MGLA]
Players
86 posts
17,522 battles

Dopóki nie naprawią "bugu" CV nie ma po co grać w rankingówki - Nieśmiertelne samoloty.

[MGLA]
Players
86 posts
17,522 battles

Bo lotnie już na 5-2 są. Po tym jak nie da się nimi przegrać jak się zastosuję prostą strategie.

Niech drużyna zdobędzie 2-3 naprawki. Jak już je masz. Bierzesz torpedowce i rakietowce i rozwalasz lotnie przeciwnika. Jak już padnie to masz łatwą farmę i wygraną w 99-100%.  

[MGLA]
Players
86 posts
17,522 battles
1 minutę temu, jarosima napisał:

Łojoj , coś się popsuło ? A to nowość :)

shot-20.02.26_18.18.05-0021.jpg

Mieli wprowadzić poprawkę po stronie serwa. A jutro mini patch dla klienta. Może już zaczeli.

[HA_PL]
Players
17 posts
11,705 battles

Flagi lig zmniejszają koszty serwisowania okrętów o 10%, a do zakończenia sezonu — o 20%  o co kaman

[RR1]
[RR1]
Players
56 posts
25,372 battles

ALE ZNOWU SYF NIE ODWOŁALNA 12 !!!!! (...) se wsadźcie te rankedy !!!!!

EDIT: wulgaryzmy

• Funny 3

[IIDOB]
Players
180 posts
9,005 battles
13 godziny temu, Jaberwak napisał:

Mieli wprowadzić poprawkę po stronie serwa. A jutro mini patch dla klienta. Może już zaczeli.

Niech się Pan nie zniechęca. U mnie też się pojawia taki komunikat. Wystarczy ponowić kilka razy i bitwa normalnie się uruchamia. Nigdy nie czekałem na załadowanie gry dłużej niż minutę.

PZDR,

Podwóz

[P-W-C]
Community Contributor
572 posts
4,982 battles
14 hours ago, yossi76 said:

Flagi lig zmniejszają koszty serwisowania okrętów o 10%, a do zakończenia sezonu — o 20%  o co kaman

Flagi za 10 a następnie 5 rangę po założeniu zmniejszają koszty obsługi okrętów. A po sezonie rankingowym znikają.

• Cool 1

[PL_RP]
Players
121 posts
20,067 battles

Spoko moi koledzy kto ma dostać już wiadomo reszta graczy ma być za .... zostawiam kropki żeby nie sączyć podejrzeń.

[-GG-]
Players
255 posts
23 godziny temu, Jaberwak napisał:

Dopóki nie naprawią "bugu" CV nie ma po co grać w rankingówki - Nieśmiertelne samoloty.

https://forum.worldofwarships.eu/announcement/97-psa-ranked-battles-hp-restoration-for-aircrafts-issue/

Uwaga: przywracanie punktów wytrzymałości dla samolotów w bitwach rankingowych nie działa poprawnie. Dlatego premia za przywrócenie punktów wytrzymałości samolotów zostanie zmniejszona z 1% do 0,3% na sekundę za każdy otrzymany bonus. Jednak z przyczyn technicznych klient gry będzie nadal wyświetlał przestarzałą wartość tego bonusu po zastosowaniu poprawki.

[HA_PL]
Players
17 posts
11,705 battles
8 hours ago, Druvik said:

Flagi za 10 a następnie 5 rangę po założeniu zmniejszają koszty obsługi okrętów. A po sezonie rankingowym znikają.

no to wyjaśniłeś... normalnie jest -5 i -10 i później znikają a to co napisane nic nie wyjaśnia ani Twoje wyjaśnienia też

Players
4 posts
10,264 battles
On 2/26/2020 at 6:06 PM, Jaberwak said:

Bo lotnie już na 5-2 są. Po tym jak nie da się nimi przegrać jak się zastosuję prostą strategie.

Niech drużyna zdobędzie 2-3 naprawki. Jak już je masz. Bierzesz torpedowce i rakietowce i rozwalasz lotnie przeciwnika. Jak już padnie to masz łatwą farmę i wygraną w 99-100%.  

Nie przesadzaj malo graczy jest na 5-2 a lotni to chyba wogule niema z kim grac nawet za bardzo

xD.jpg

[P-W-C]
Players
222 posts
5,674 battles
18 godzin temu, yossi76 napisał:

no to wyjaśniłeś... normalnie jest -5 i -10 i później znikają a to co napisane nic nie wyjaśnia ani Twoje wyjaśnienia też

Gdy jesteś w porcie, u góry ekranu masz kilka zakładek (pod przyciskiem "Bitwa"). W zakładce Wygląd masz trzy rodzaje elementów, które możesz założyć na okręt. Od lewej do prawej są to: kamuflaże, sygnały i właśnie flagi.

Flagę możesz założyć nawet gdy osiągnąłeś limit założonych sygnałów.

Flaga za drugą ligę daje bonus -10% do kosztu serwisowania okrętu (flaga za pierwszą ligę daje bonus -20%), widocznych na ekranie końcowym po bitwie (czwarta zakładka).

Działa więc identycznie jak bonus sygnału India Bravo Terrathree. Co więcej, oba bonusy się sumują.

Flaga ta znika z zasobów gracza po zakończeniu aktualnego sezonu bitew rankingowych.

Edited by sarhat0207
  • Cool 1