Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Podwoz

Zatrzymywanie gry

13 comments in this topic

Question

[IIDOB]
Players
180 posts
8,835 battles

Witam,

Od kilku tygodni, z częstotliwością raz na kilkanaście bitew, w trakcie gry okręt staje w miejscu na kilka do kilkunastu sekund. Nie mogę w tym czasie nic zrobić. Takie przycięcia często występują w seriach jedno po drugim.

Co jest powodem i czy mogę coś z tym zrobić?

PZDR,

Podwóz

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[IIDOB]
Players
44 posts
15,390 battles

To nie jest problem z netem. Mam tak samo, moi koledzy z klanu również. Najgorsze jest to, że dzieje się tak podczas klanówek.

• 0
[IIDOB]
Players
180 posts
8,835 battles
13 godziny temu, MacArthur92 napisał:

To raczej problemy z netem. Zobacz ile wtedy masz pingu. 

Faktycznie ping wzrasta z 35 do nawet 600 (różne wartości).

godzinę temu, grzesiek83d napisał:

To nie jest problem z netem. Mam tak samo, moi koledzy z klanu również. Najgorsze jest to, że dzieje się tak podczas klanówek.

Rozumiem, że nie udało się Wam znaleźć przyczyny i rozwiązania?

• 0
Players
18 posts
9,086 battles

Też tak mam. Ping gwałtownie wzrasta, potem spada do kuriozalnych -35, a potem różnie, albo wywala z serwera, albo po chwili wraca do normy.

Zauważyłem, że dzieje się to w popularnych godzinach gry i podczas różnych eventów, jak dużo ludzi gra. Choć to subiektywna uwaga.

• 0
[IIDOB]
Players
44 posts
15,390 battles
9 minut temu, percival_schuttenbach napisał:

Też tak mam. Ping gwałtownie wzrasta, potem spada do kuriozalnych -35, a potem różnie, albo wywala z serwera, albo po chwili wraca do normy.

Zauważyłem, że dzieje się to w popularnych godzinach gry i podczas różnych eventów, jak dużo ludzi gra. Choć to subiektywna uwaga.

Tak samo, pingi na poziomie 70-100, potem spada do -35 i wywala z gry. Tak to wygląda. Sterowniki aktualne, nie pomaga opcja sprawdź i napraw.

• 0
[MORIA]
Players
7,341 posts
36,539 battles

To albo wina serwera albo macie tego samego dostawcę netu co ma problem w tych godzinach. 

• 0
[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,213 posts
18,952 battles

Albo to jest problem z klanówkami międzyserwerowymi (zwróćcie uwagę, czy tak się dzieje tylko kiedy gracie z klanami z RU)

Albo jakieś ddosy ciągle lecą na serwery, nie ubijają serwerów ale są wystarczająco upierdliwe.

• 0
[YERBA]
Players
269 posts
28,734 battles

Nasz klan zwrócił uwagę na powstawanie takich dziwnych zwiech właśnie przy graniu z klanami z RU. Psipadek? (teoria spiskowa)

• 0
[GRAY]
Players
53 posts
17,673 battles

Mi tak zdarzyło się póki co tylko raz. Ping zaczął skakać do wartości 6000ms, chwilę potem wywaliło mnie z serwera, sojuszniczy okręt koło mnie również bo jak połączyłem się ponownie to ten też stał na afku. Była to bitwa losowa. 

• 0
[MCNC]
Players
281 posts
24,855 battles
18 hours ago, Podwoz said:

Witam,

Od kilku tygodni, z częstotliwością raz na kilkanaście bitew, w trakcie gry okręt staje w miejscu na kilka do kilkunastu sekund. Nie mogę w tym czasie nic zrobić. Takie przycięcia często występują w seriach jedno po drugim.

Co jest powodem i czy mogę coś z tym zrobić?

Mam dokładnie to samo ze znakiem zapytania czy mnie wyrzuci z serwera , czy jednak nie . Tak np. wczoraj nie wyrzucało , ale w  weekend po kilka razy w czasie jednej bitwy a i owszem tez się zdarzało . Problem u mnie się urodził w zeszłą środę(?!) - w czasie pierwszej bitwy dnia , była to klanówka .

ps.

Znaczy jednak nie tak samo - u mnie ten problem występuje praktycznie w czasie każdej bitwy .

• 0
[IIDOB]
Players
180 posts
8,835 battles
11 minut temu, DrTorbix napisał:

Mam dokładnie to samo ze znakiem zapytania czy mnie wyrzuci z serwera , czy jednak nie . Tak np. wczoraj nie wyrzucało , ale w  weekend po kilka razy w czasie jednej bitwy a i owszem tez się zdarzało . Problem u mnie się urodził w zeszłą środę(?!) - w czasie pierwszej bitwy dnia , była to klanówka .

ps.

Znaczy jednak nie tak samo - u mnie ten problem występuje praktycznie w czasie każdej bitwy .

Mnie też wyrzuciło ze dwa razy z serwera z informacją "brak autoryzacji" (czy coś w ten deseń).

• 0
Modder
4,873 posts
22,141 battles

Miałem tak raz grając w operację kilka dni temu. Calkowity stop bez żadnej wywałki z serwera. Po pewnym czasie to minęło i się okazało, że wszystkie okręty są praktycznie na tych samych pozycjach. Wtedy zaczęła się fajna akcja i wszystkie okręty zaczęły bez żadnej kontroli płynąć jak motorówki. Mój Bayern wpadł w niezły ślizg bokiem ;-). Po prewnym czasie jak wszystko zwolniło do normalnej prędkości, wróciła też i kontrola nad działami.

Ewidentnie coś tam im na serwku nie stykało.

Sign in to follow this