Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Suchý dok: Roma

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
92 posts
10,747 battles

Ježiš vy lidi ve WG, tohle mi nedělejte... Já po Romě už nějakou dobu pokukuju, sušim goldy, uvažuju že si ji koupim a už jsem si řekl "kašli na to, pitomče, všechny recenze řikaj, že stojí za prd, počkej si třeba na Odina" a najednou prásk a mam ji v palici zase...

• Cool 1
  • Funny 2

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 8 hodinami Tobi_1989 řekl/a:

Ježiš vy lidi ve WG, tohle mi nedělejte... Já po Romě už nějakou dobu pokukuju, sušim goldy, uvažuju že si ji koupim a už jsem si řekl "kašli na to, pitomče, všechny recenze řikaj, že stojí za prd, počkej si třeba na Odina" a najednou prásk a mam ji v palici zase...

Proc by mela Roma stat za prd? 

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
566 posts
20,020 battles
Před 7 hodinami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Proc by mela Roma stat za prd? 

Soutěží o "nejkřivější" děla ve hře a pohybuje se na špici. Srovnatelná s německými BB před buffem. Jenže němce můžeš postavit na sekundáry, tohle můžeš postavit tak maximálně v doku do kouta.

• Funny 1

Players
92 posts
10,747 battles
8 hours ago, cer243 said:

Soutěží o "nejkřivější" děla ve hře a pohybuje se na špici. Srovnatelná s německými BB před buffem. Jenže němce můžeš postavit na sekundáry, tohle můžeš postavit tak maximálně v doku do kouta.

Navíc děla s penetrací jak Izumo před úpravou, kdy všechno menší než bitevka dostává maximálně nadpenetraci a AA s dostřelem sotva o chlup delším než francouzské DD.

Pořád platí že ji prostě chci už proto jak vypadá a pokud se mi někdy náhodou omylem nevysype z kontíku tak ji asi koupim, ale vzhledem k tomu, že teď má někdy vycházet Odin bych byl asi debil...

Třeba někdy WG buffne dostřel italských 90mm aspoň na úroveň německých 105mm nebo přijde linka, kde bude Littorio když už ne lepší, tak aspoň ve stromu zadarmo...

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 6 hodinami cer243 řekl/a:

Uz jsem tady psal o tom, jak je to s krivosti del u Romy. Takze nesouhlasim s tim, ze je to krive jako nemci. Ma to vic del, lepsi penetraci a balistiku. Dobre pancerovani je take vyhoda. Za me to je dobra lod. 

[9-NFE]
Weekend Tester
368 posts
5,504 battles
On 3/17/2020 at 11:22 PM, Tobi_1989 said:

bych ti doporučil spíš počkat jak to dopadne s Imperem a pak bych se až rozhodnul pokud chceš italskou bitevku

Sign in to follow this