Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
xert58x

Yeni Amerikan BB ve Japon Uçak Gemileri

21 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
29 posts
351 battles

Oyuna bugün Amerikan BB'leri ve Japon uçak gemileri eklendi ben şahsen Abd bb'lerini beğendim şuanda Japon Amagi'deyim vazgeçip ABD'de BB oynayacağım.Düşünceleriniz neler yeni gemiler hakkında ?

Beta Tester
173 posts
1,196 battles

Sizce japon mu amerikan mı zırhlılarda çok kararsız kaldım :(

Bence amerikan mükemmel manevrasi var torpidolardan çok rahat kacabiliyosun

Beta Tester
29 posts
351 battles

ABD bb'lerinin uçak savarları gayet iyi ve Montana bence yamatoya göre çok daha iyi duruyor.

Alpha Tester
293 posts
2,899 battles

abd yokken mecbur japon oynuyorduk ama şuan abd serisi gayet iyi menzil ve hız dışında north caroline yi açtıktan sonra  iyi şeyler yapılabilir  mexicoyla fusoya tek atmışlığım var full canda can alıcı bir nokta

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,874 battles

abd yokken mecbur japon oynuyorduk ama şuan abd serisi gayet iyi menzil ve hız dışında north caroline yi açtıktan sonra  iyi şeyler yapılabilir  mexicoyla fusoya tek atmışlığım var full canda can alıcı bir nokta

bombardıman uçağından tek yiyen Mexico'lar da gördük XD  o olay tamamen şans meselesi XD

Japon savaş gemileri Amerikan'larınkine göre her zaman daha yüksek hız ve hasar potansiyeline sahip. Amerikan gemileri ise ilk başlarda boyutlarından dolayı daha çevik ancak yavaş, silahlarsa her şekilde daha az hasar potansiyeline sahip. Zırh olarak bakarsak Amerikan gemileri (10. kuşak hariç) daha iyi. 

Uçak gemilerine gelince... bombardıman uçakları arada sırada gerçekten iyi iş çıkarıyorlar (doğrudan hedefleme tam gemiyi tutturursa)  ama halen 250 kiloluk bir bombanın destroyerlere ve hafif kruvazörlere vereceği hasarı göremiyoruz... (D3Y toplamda 370 kilo bomba taşıyabiliyordu 1x250 2x60)

Japon gemileri yedek uçak bakımından da uçakları hızlı hazırlaması bakmından da gerçekten güzel gemiler. 4 uçak diye küçümsemeyin torpidoları çok daha ölümcül. Hava savaşı konusunda pek başarılı değiller orası kesin. Ancak gerek uçakları korumak gerek gemilere destek olmak açısından yeterliler. Gemilerin kendileriyse 4-5. kuşakta amerikanlara göre çok daha hareketliler ancak Ryujou o konuda geride kalan bir gemi... Hiryuu'ya daha ulaşamadım bakalım Zero'ları nasıl yapmışlar...  (Akagi ve Kaga'nın ortalarda olmayışı ayrı bir mesele 1. Filo'ydu onlar!!! Kidou Butai'nin kalbi!!!)

Beta Tester
29 posts
351 battles

Şuanda Amerikan 5 tier BB'sindeyim hızı kötü ama taret sayısı fazla vurduğu hasarda iyi ABD'nin son BB'si Montana şuanda gayet iyi duruyor bu gün AMAGİ ile Yamatoyu patates ettim benim düşüncem hala hakkını veremediler Yamatonun. ABD gemileride şekil duruyor bu arada. Birde rus ingiliz fransızlar vs gelse çok daha güzel olur.

Alpha Tester
293 posts
2,899 battles

Şuanda Amerikan 5 tier BB'sindeyim hızı kötü ama taret sayısı fazla vurduğu hasarda iyi ABD'nin son BB'si Montana şuanda gayet iyi duruyor bu gün AMAGİ ile Yamatoyu patates ettim benim düşüncem hala hakkını veremediler Yamatonun. ABD gemileride şekil duruyor bu arada. Birde rus ingiliz fransızlar vs gelse çok daha güzel olur.

O yüzdenki amagide kaldım ve yeni gelen t 9 ızomuda tırt çıktı zaten amagide kalıcam abd zırhlısına gidiyorum.

Beta Tester
29 posts
351 battles

O yüzdenki amagide kaldım ve yeni gelen t 9 ızomuda tırt çıktı zaten amagide kalıcam abd zırhlısına gidiyorum.

Hocam bende o yüzden bıraktım o T9 beğenmedim pek. ABD'ye devam :)

Beta Tester
5 posts
481 battles

Benim bir sorum olucak arkadaşlar.Bu uçak gemisi videolarını izlediğimde adam geminin sağ veya sol yanağından dibine kadar inip bütün torpidoları çok yakın bırakıyor ve hemen hemen 1 seferde 2 torpido uçağıyla 1 geminin işini bitiriyor.Benim çözemediğim noktaya gelecek olursak ben hedefe atış yaparken uçak hep torpidoları uzaktan bırakıyor o kadar yakınına inemiyorum bunun için özel bir tuş mu var? Teşekkürler.

Alpha Tester
209 posts
61 battles

windows tuşunun sağındaki boşluk tuşunun solundaki alt tuşudur Türkçe klavyelerde.

[TSG]
Alpha Tester, In AlfaTesters, Beta Tester
17 posts
2,488 battles

Kontrollerde en altta diğer kutusunda 3. olanı detaylar/details, geminin biraz ilerisini hedefliyorsun torpidolar suya inip silahlanınca çoktan gemiyi bulmuş oluyor

Edited by bigmantr

Alpha Tester
255 posts

bence japon BB lerde pek yabana atılacak cinsten değiller. Fikrimi sorarsanız. Ben Yamato derim, ama Izumo :@ allah evlerine ateşler salsın, önlerini kessin , bişey olmalarına mahal vermesin diye beddualar savurasım geliyor nedense :) inanılmaz derecede :ÇİRKİN: , alışalmadık derecede kullanışsız. arka tarafında taret yok ve arkanızdaki bir destroyeri vurmak için epey çabalıyorsunuz. bence Amagi , Izumo'dan kat kat iyi. Tercih meselesi tabi 

Edited by semm

Beta Tester
127 posts
934 battles

merhaba arkadaslar ben ouna katılamıyorum . access to the game denied. yazıyor ? 

Oyun kapalı betada. Ya davet kodun olması lazım yada ön sipariş gemi paketlerinden birini satın alman gerekiyo. Oyunu oynayabilmen için. Normal sürüme ne zaman geçer bilmiyorum.
Edited by Reklessu

Alpha Tester
255 posts

merhaba arkadaslar ben ouna katılamıyorum . access to the game denied. yazıyor ? 

Reklessu nickli arkadaşın dediği gibi Twitterdan takip edip yarışma falan varsa oradan yakalamaya çalışacaksın ya da satın alacaksın ... 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.