Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Suchý dok: Porovnání velikosti válečných lodí

7 comments in this topic

Recommended Posts

[FIMRA]
Players
260 posts
10,924 battles

Velmi pekne, akurat ste mohli radsej zobrat lode ktore skutocne existovali. Vtedy by to malo aj nejaku vypovednu hodnotu.

• Cool 1
  • Funny 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,832 posts
14,076 battles

Pěkné video, pokochala jsem se.

[SALIS]
Moderator
608 posts
15,126 battles

Pěkný video :cap_like:Jenom škoda, že tam nejsou ani všechny T10 co ve hře máme (a zajímavé by byly i ty teprve ohlášené)... pro srovnání... :Smile_sad: 

Spoiler

A máte tam špatná děla na Conquerorovi :Smile_trollface:

Mimochodem, když už jsou tu ukázané délky lodí tak mě napadlo:  dá se někde dohledat teoretický výtlak těch " úplně fantasy" lodí jako Hindy, Henry apod.?

• Cool 1
  • Funny 1

Weekend Tester
70 posts
1,700 battles

Video dost o ničem, když většina lodí je výmysl a WG si jejich rozměry vycucali z prstu. Co radši udělat porovnávací video skutečných lodí.

• Cool 1

[1-CSP]
Players
419 posts
2 hours ago, AlgerothCZE said:

Video dost o ničem, když většina lodí je výmysl a WG si jejich rozměry vycucali z prstu. Co radši udělat porovnávací video skutečných lodí.

Moc stěžejních lodí pro Ruskou komunitu by tu asi nezůstalo :-) A to by je mohlo značně poškodit v očích hráčů

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
770 posts
9,183 battles
Před 12 hodinami Dave6 řekl/a:

Pěkný video :cap_like:Jenom škoda, že tam nejsou ani všechny T10 co ve hře máme (a zajímavé by byly i ty teprve ohlášené)... pro srovnání... :Smile_sad: 

Odhalit skrytý obsah

A máte tam špatná děla na Conquerorovi :Smile_trollface:

Mimochodem, když už jsou tu ukázané délky lodí tak mě napadlo:  dá se někde dohledat teoretický výtlak těch " úplně fantasy" lodí jako Hindy, Henry apod.?

Výtlak všech lodí ve hře jsem našel asi jen zde. Bohužel pro neregistrované si jde zobrazit pouze po tier 7.... :cap_hmm:

Např. Hindy má výtlak 22 324 t

Henry > 23 201 t

Nejvíc má Kremlin > 82 149 t

• Cool 3

Sign in to follow this