Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.9.2 - Všeobecná zpětná vazba

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,109 posts
4,340 battles

WG_SPB_WoWS_Preview_092_Public_Test_719x404-preview.jpg

Kapitáni! :cap_horn:

vítejte na Veřejném testu aktualizace 0.9.2!

Akce „Evropské torpédoborce“, změny u schopnosti „Setrvačná roznětka HE granátů“, změny u obšívky křižníků a bitevních lodí a další zdokonalení. Přečtěte si Zpravodaj vývojářů a zapojte se do testu!

Rozvrh 1. kola

Začátek: Čtvrtek 20. února 17:30 SEČ (UTC+1)

Konec: Úterý 25. února 16:30 SEČ (UTC+1)

Evropské torpédoborce: předběžný přístup

V aktualizaci 0.9.2 se dočkáte spuštění akce věnované vydání větve evropských torpédoborců ve výzkumu. Nové lodě budou na živém serveru dostupné teprve po vydání aktualizace. Mezitím se můžete zapojit do testování akce.

Upozornění: odměny za aktivity na serveru Veřejného testu se mohou lišit od těch na živém serveru. Evropské torpédoborce samotné nebudou na serveru Veřejného testu dostupné.

Evropské torpédoborce flag_Europe_6c2bac10ec2bec5799e117af8aa6special_5d797363651721d76cdb3439cd23845bV Visbyflag_Europe_6c2bac10ec2bec5799e117af8aa6special_5d797363651721d76cdb3439cd23845bVI Västeråsflag_Europe_6c2bac10ec2bec5799e117af8aa6special_5d797363651721d76cdb3439cd23845bVII Skåneflag_Europe_6c2bac10ec2bec5799e117af8aa6special_5d797363651721d76cdb3439cd23845bVIII Öland a flag_Europe_6c2bac10ec2bec5799e117af8aa6special_5d797363651721d76cdb3439cd23845bIX Östergötland se nedají ve výzkumu na Veřejném testu vyzkoumat.

Odměny z každodenních dodávek a za plnění nařízení: akční kontejnery, z nichž může padnout kamufláž „Evropská“, uhlí a nový dočasný zdroj – evropské žetony.

Předměty dostupné ve zbrojnici výměnou za žetony: kredity, spotřební kamufláže, signály a dny prémiového účtu.

Balíčky poskytující předběžný přístup k evropským torpédoborcům: ty jsou ve zbrojnici k mání výměnou za žetony. Existuje pět balíčků, které se otevírají v postupném pořadí. V prvním balíčku najdete torpédoborec V. úrovně, další balíček bude obsahovat torpédoborec VI. úrovně atd., až do úrovně IX.

Nový přístav – Fjordy: inspirovaný skandinávskou krajinou.

WG_SPB_WoWs_screenshots_fjord_EN_1_1920x1080.jpg

Změny u Setrvačné roznětky HE granátů a u obšívky křižníků a bitevních lodí

V aktualizaci 0.9.2 byly aktualizovány hodnoty síly obšívky křižníků a bitevních lodí a byla modifikována schopnost „Setrvačná roznětka HE granátů“.

Konkrétní změny a tabulky změn si můžete nastudovat v článku Zpravodaje vývojářů

[IDDQD]
Korzár
2,429 posts
338 battles
Před 49 minutami FC_SlovanLiberec řekl/a:

proc se nemuzu prihlasit na test?pořad se mi točí jenom připojovaní....uz jsem ho hral minule a vse mam podle navodu ?/

Něco děláš špatně. Já jsem normálně připojený a hraju. 

[WG]
WG Staff
4,109 posts
4,340 battles
Před 13 hodinami FC_SlovanLiberec řekl/a:

proc se nemuzu prihlasit na test?pořad se mi točí jenom připojovaní....uz jsem ho hral minule a vse mam podle navodu ?/

Těžko říct, co je špatně, protože jak naznačuje Wolf, PT normálně jelo přes víkend.

Možná zkus to zkontrolovat a opravit: 

oprava.jpg

[IDDQD]
Korzár
2,429 posts
338 battles
Před 35 minutami PanVeduci řekl/a:

Snad to tu pisem spravne, dnes som cital ze sa ide opet nerfnut kremlin. Ako hrac kremlinu chcem dat spetnu vezbu. Lebo nerf sa ubera nespravnou cestou. Problem kremlinu je naozaj jeho obrovske prezitie, nie to, ze striela. Moj pohlad: Vratil by som naspet sigma na 1.9 a znizil by som najprv HP na 98-99k hp. Ked to nepomoze, znizit hrubku paluby z 60 na 50cm. Spravilo by to lod prijemne krehkejsou oproti sucasnemu silnemu stavu. Myslim ze vela hracov to nebude bavit este viac byt kremelskou pevnostou so zastaralymi (RNG pokazene sigma) kanonmi este z casov carskeho imperia.

Dalsia vec, IFHE rework. Ano suhlasim ze je potreba, aj znizenie sance na poziar o polovicu, aj to spravit ifhe menej nutnym, ale dufam ze bude ktomu este i pt kolo 3 i viac. Lebo to vyzera dost rozladene. Chcel by som pocut vyvojarov aj ako sa rework dotkne i raze 180mm na lodiach molotov a donskoi. Vyzeraju byt dost nerfnute. A tak isto ked som vzal t7 schors s ifhe do bitky tieru 9. Tam je vsetko s pancierom 32+ a neni to ako poskodit. A preco opet buffovat harugumo? Sialene

Sdílím tvůj názor.. bohužel, tahle zpětná vazba je k ničemu.. WG to nečte. Viz. minulý patch, kdy mnoho hráčů nesouhlasilo s odstraněním modulu na +2 pufy na AA.. Momentálně není žádná možnost výrazně posílit AA.. Manuální AA skill nefunguje, modul na AA (použitelnej) je jedině ten na posledním slotu, kterej použije hrstka lodí.. prostě všechno špatně.. 

To IFHE je taky divné.. ted jsem to zkoušel a že by byla znát změna?.. nejsem si jistý. Dle mého je to furt pain a DPM lodě budou pořád OP. Stejně jako ty bych byl rád za vícero kol, aby se to mohlo pořádně prověřit. 

[IDDQD]
Players
252 posts
10,637 battles
Před 8 hodinami Wolffnstein řekl/a:

Sdílím tvůj názor.. bohužel, tahle zpětná vazba je k ničemu.. WG to nečte. Viz. minulý patch, kdy mnoho hráčů nesouhlasilo s odstraněním modulu na +2 pufy na AA.. Momentálně není žádná možnost výrazně posílit AA.. Manuální AA skill nefunguje, modul na AA (použitelnej) je jedině ten na posledním slotu, kterej použije hrstka lodí.. prostě všechno špatně.. 

To IFHE je taky divné.. ted jsem to zkoušel a že by byla znát změna?.. nejsem si jistý. Dle mého je to furt pain a DPM lodě budou pořád OP. Stejně jako ty bych byl rád za vícero kol, aby se to mohlo pořádně prověřit. 

Hmm...zajímavá ale nepřekvapující informace...... :cap_money:

[WG]
WG Staff
4,109 posts
4,340 battles

Kapitáni!

Kvůli problémum při spuštění druhého kola Veřejného testu 0.9.2 jsme se rozhodli rozšířit trvání Veřejného testu o jeden den.

Tím pádem Veřejný test 0.9.2 bude ukončen až v 16:30 SEČ 3. března 2020.

Sign in to follow this