Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zpravodaj vývojářů: aktualizace 0.9.2

19 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
1,724 posts

Akce „Evropské torpédoborce“, změny u schopnosti „Setrvačná roznětka HE granátů“, změny u obšívky křižníků a bitevních lodí a další zdokonalení.

Přečíst na portálu

Players
296 posts
7,435 battles

takže čo, po tom čo dokašľali hranie DDčiek, teraz dokašlú hranie CA čiek? 

no nič ešte dajte v lete ponorečky a už asi nebudem vôbec hrať.

• Cool 1

[IDDQD]
Players
252 posts
10,714 battles

Tak to jsem tedy zvědav,co se stane s hrou.......no, uvidíme. 

Mám však už teď dva dotazy

1) V souvislosti se změnou IFHE, kdy už nebude tím pádem potřeba vozit na Jutlandu či Daringu IFHE, můžeme počítat opět s nějakým dejme tomu týdenním free reskillem u kapitánů??

2) Změny pancíře u křižníků X. tieru......to je tam záměrně uveden jen DM, Salem, Colbert a Smolensk? Kde jsou parametry Hindenburgu, Henryho, Zaa apod.? Mám to chápat tak, že těchto lodí se změny nedotknou a zůstanou tak jak jsou? Jestli ano, chápu to jako jejich jasný nerf. 

Jestli mi něco uniká, tak prosím o vysvětlení. Raději se ztrapním tím, že jsem něco blbě pochopil a zeptal se než abych mlčel a pak ve hře čuměl jak puk. 

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,406 posts
9,720 battles

takze zase budeme testovat vase pokusy na live serveru ?

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,628 posts
12,691 battles
39 minutes ago, Sboot_cz said:

Tak to jsem tedy zvědav,co se stane s hrou.......no, uvidíme. 

Mám však už teď dva dotazy

1) V souvislosti se změnou IFHE, kdy už nebude tím pádem potřeba vozit na Jutlandu či Daringu IFHE, můžeme počítat opět s nějakým dejme tomu týdenním free reskillem u kapitánů??

2) Změny pancíře u křižníků X. tieru......to je tam záměrně uveden jen DM, Salem, Colbert a Smolensk? Kde jsou parametry Hindenburgu, Henryho, Zaa apod.? Mám to chápat tak, že těchto lodí se změny nedotknou a zůstanou tak jak jsou? Jestli ano, chápu to jako jasný nerf. 

Jestli mi něco uniká, tak prosím o vysvětlení. Raději se ztrapním tím, že jsem něco blbě pochopil a zeptal se než abych mlčel a pak ve hře čuměl jak puk. 

Pro ostatni T10 CA je pancerovani beze zmeny.

3 minutes ago, von_chom said:

takze zase budeme testovat vase pokusy na live serveru ?

Da tavarish.

Respektive muzem zkusit vymamit info od supertestru jak dlouho uz to oni testovali.

[IDDQD]
Players
252 posts
10,714 battles
Před 39 minutami Sigimundus řekl/a:

Pro ostatni T10 CA je pancerovani beze zmeny.

Da tavarish.

Respektive muzem zkusit vymamit info od supertestru jak dlouho uz to oni testovali.

Hmm.....Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to je pěkná volovina - lamoidní stojící kempovací lodě buffnout a lodě, které bitvu oddřou potencionálem a k jejichž hraní je třeba umět víc než jen stát za ostrovem nerfnout. A to nemluvim o tom, že zmiňované lodě mají všech případech k tomu i lepší DPM a AA...... Bravo WG, bravo........ 

• Cool 2

[T-N-T]
5,628 posts
12,691 battles
29 minutes ago, Sboot_cz said:

Hmm.....Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to je pěkná volovina - lamoidní stojící kempovací lodě buffnout a lodě, které bitvu oddřou potencionálem a k jejichž hraní je třeba umět víc než jen stát za ostrovem nerfnout. A to nemluvim o tom, že zmiňované lodě mají všech případech k tomu i lepší DPM a AA...... Bravo WG, bravo........ 

Dyt u Smolenska a Colberta naopak pancir snizuji ne? Po uprave je overmatche kazda lod co ma aspon 230 dela.

[T-N-T]
5,628 posts
12,691 battles
1 hour ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Tohle bude dobrej pain. Neskutecny gulas v tom je hlavne. IFHE chapu dejme tomu, ale naprosto nechapu myslenkovy pochod proc buffovat DM a Salem 

Jedina zmena pro DM a Salem je ze v budoucnu je neovermatchne dela s 386mm coz se tyka jen nekerych BB.

Takze zadny razantni buff se nekona

• Bad 1

[IDDQD]
Players
2,095 posts
20,240 battles
1 hour ago, Sigimundus said:

Jedina zmena pro DM a Salem je ze v budoucnu je neovermatchne dela s 386mm coz se tyka jen nekerych BB.

Takze zadny razantni buff se nekona

27mm má DM už teď = tzn 386mm je neovermatchne ani teď. Po změně by měl mít střed lodi 30mm -> overmatch až pro děla větší než 429mm. Čumák ale zůstává 27mm.

Takže jo, buff to je, a docela pěknej :cap_like:

• Cool 1

[T-N-T]
5,628 posts
12,691 battles
3 minutes ago, Quetak said:

27mm má DM už teď = tzn 386mm je neovermatchne ani teď. Po změně by měl mít střed lodi 30mm -> overmatch až pro děla větší než 429mm. Čumák ale zůstává 27mm.

Takže jo, buff to je, a docela pěknej :cap_like:

Takze se to tyka jen 16inch del ne?

Po pravde ja si vecer budu muset prolest ty armor modely u t10 CA respektive si vubec nejsem jist co si WG predstavuje pod pojmem "Centrální část".

Respektive je to paluba kolem nastaveb? nebo i cast bocniho pancire?

[IDDQD]
Players
2,095 posts
20,240 battles
Just now, Sigimundus said:

Takze se to tyka jen 16inch del ne?

Po pravde ja si vecer budu muset prolest ty armor modely u t10 CA respektive si vubec nejsem jist co si WG predstavuje pod pojmem "Centrální část".

Respektive je to paluba kolem nastaveb? nebo i cast bocniho pancire?

Podle mě se ta změna dotkne komplet pancíře ve středu lodi = jak paluba tak boky. A to bude docela slučnej booost když se bude bokama dát tankovat vše pod 429mm. Zase tolik bitevek s 429mm+ není. 

[T-N-T]
5,628 posts
12,691 battles
3 minutes ago, Quetak said:

Podle mě se ta změna dotkne komplet pancíře ve středu lodi = jak paluba tak boky. A to bude docela slučnej booost když se bude bokama dát tankovat vše pod 429mm. Zase tolik bitevek s 429mm+ není. 

No ja si prave vubec nejsem jist. Respektive pokud by se jednalo jen o horni cast bocniho pancire a paluba zustala stejna tak za mne neni razantni buf.

Pokud to bude bok i paluba tak mas pravdu ze to je velky buf pro DM

Zkusime dostat ze zabaka vice infa jak to je presne

@YabbaCoe

Zabaku co si WG predstavuje pod pojmem "Centrální část"?

[SALIS]
[SALIS]
Beta Tester
181 posts
9,703 battles

omg, Dobrý den, já jsem se ztratil....   Do teď jsem to hrál dost intuitivně. Rozhodně ve hře uplně nepřemýšlím o nějakých milimetrech. Spíš si pamatuju, kdo mi co zrektil a potom se ho přiměřeně bojím.

• Funny 1

[FIMRA]
Players
261 posts
10,941 battles
15 hours ago, Sboot_cz said:

Nuz lamy plakali a aby ich WG nestratilo, tak urobili tieto zmeny. Inak cim dalej tym viac pochybujem o vhodnosti pouzivania AP na bitevnych lodiach. Davam len same overpeny. Naposledy som s Yamatom strielal na broadside DM. Zadna veza, tri zasahy, tri overpeny. Je to normalne??? Mozno robim nieco zle a ani si to neuvedomujem. 

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles
Před 18 hodinami unhappy360 řekl/a:

otázka na žabáka, dotkne sa rework panciera CAčiek aj prémiových CAčiek? 

Ano, dotkne se to všech zmíněných lodí

Před 16 hodinami Sigimundus řekl/a:

No ja si prave vubec nejsem jist. Respektive pokud by se jednalo jen o horni cast bocniho pancire a paluba zustala stejna tak za mne neni razantni buf.

Pokud to bude bok i paluba tak mas pravdu ze to je velky buf pro DM

Zkusime dostat ze zabaka vice infa jak to je presne

@YabbaCoe

Zabaku co si WG predstavuje pod pojmem "Centrální část"?

Když se podíváš na rozložení pancíře, každá loď má příď, záď a to mezitím je centrální část :cap_like:

[FIMRA]
Players
261 posts
10,941 battles
1 hour ago, YabbaCoe said:

Když se podíváš na rozložení pancíře, každá loď má příď, záď a to mezitím je centrální část

Slepice ma zobak, dve kridla, dve nohy. Trunecku a co ma jeste slepice? Maso soudruhu kapitane :Smile_trollface:

Pre tych co nevedia - Copak je to za vojaka 

Sign in to follow this