Jump to content
  • 0
jameskrik

Málo hráčů?

10 comments in this topic

Question

Players
1 post
99 battles

Dobrý den, nevíte prosím někdo, co se stalo s WOWS? Začal jsem tuto hru hrát asi před týdnem a v Tier 1 náhodných bitvách jsme byli téměř vždy plné týmy, nebyl problém udělat 9 killů a 4000 XP. Cca od tohoto víkendu mám problém vůbec náhodnou bitvu spustit (na tier 1), čekám i 4 minuty. Pokud se náhodou bitva spustí, jsme tam třeba 2-5 na každé straně, ale už jsem měl i 1:1. Co se změnilo (kromě upgradu na verzi 0.9.1)?

Na vyšší tiery si zatím moc netroufám, už na T3 mám katastrofální ratio přežití i vítězství.

Díky za odpověď.

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,833 posts
14,088 battles

Všeobecně je to málo hraný tier. Pokud si ale netroufneš na random s vyššími tiery, zkus s nima coop proti botům -  tam si osvěžíš gameplay lépe než v randomu s tirem 1.
Jako nováčkovi doporučuji:

• Cool 1

• 0
[T-N-T]
[T-N-T]
Players
566 posts
20,020 battles
Před 31 minutami aladin_warrior řekl/a:

Doporučil bych ti jinou hru u této ti hrozí psychická újma.

Jasně, je to tak špatná hra, že jsi se s námi rozloučil, popřál nám štěstí a odešel vstříc zářivé budoucnosti. Loučení proběhlo tuším dva dny zpět, možná i tři. Jen mi k tomu nějak nepasuje fakt, že sis od včerejšího odpoledne do dnešního rána ještě střihnul 18 her, tj. minimálně jsi tou hrou ztratil 3 hodiny života (u randomu počítám průměrnou hru cca 10 minut) a tím ohrozil své psychické zdraví.

• Cool 4

• 0
Players
112 posts
12,327 battles

Nj už jsem psychicky podlehl ale naštěstí mé pc má dostatek místa abych to mohl střídat jak fusekle takže jak mě něco vytočí tak jdu do něčeho jiného. Ale nikdy nepochopím kdykoliv někdo vytvoří solidní hru a časem ji totálně rozdrtí pod návalem zbytečných chujovin. Zrovna v tom to případě to je nával lodiček s obrovským He potenciálem takže když jste milovník Bitevních lodí tak máte smůlu a můžete leda kempit a nebo se vydáte hrdě v před a do 3 minut jste v přístavu a z toho mě hrabe.dd  

• 0
[IDDQD]
Privateer
3,663 posts
5,244 battles
19 minutes ago, aladin_warrior said:

Nj už jsem psychicky podlehl

Víš co chceš ?

Buď tu hru //jakoukoliv// hraju anebo NE . 

Anebo si tím brečením ulevuješ a pomáhá ti to znova a znova se vracet k něčemu , o čemž víš , že ti nesvědčí , ale musíš to mít ? Cigára , chlast , fet , hry ?

Když z něčím seknu , tak o tom nemluvím , udělám to . A ne že brečím jak bych chtěl skončit , ale je to silnější než já a musím to mít .

• Cool 4

• 0
Players
112 posts
12,327 battles

22 minutes ago, Stratos_HF said:

Víš co chceš ?

Buď tu hru //jakoukoliv// hraju anebo NE . 

Anebo si tím brečením ulevuješ a pomáhá ti to znova a znova se vracet k něčemu , o čemž víš , že ti nesvědčí , ale musíš to mít ? Cigára , chlast , fet , hry ?

Když z něčím seknu , tak o tom nemluvím , udělám to . A ne že brečím jak bych chtěl skončit , ale je to silnější než já a musím to mít .

Tak za prvé nebrečím ale spíše si ulevuji a z části máš pravdu ale pověz tobě přijde normální v jakém stavu jsou bitevní lodě? Dám příklad pokud by jsi měl rád letadlové lodě hrál jsi je dost dlouho a bylo to v cajku dokud by nepřidali např ponorky které by bez větších problému si pro tebe dojeli doslova tě drtili každou hru i přesto že by jsi měnil svou strategii? To právě udělali bitevkám dd tam byli vždy a dalo se to i s původními křižníky ale co tam hází ted je ohavnost smolensk,a další ještě do toho torpédoborce s 20 km torpédy a radary a mohl bych pokračovat prostě mi vadí že z oblíbené hry udělali toto. Rád hraji bitevky. Křižníky a další hraji nerad. 

• 0
Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 1 hodinou aladin_warrior řekl/a:

takže když jste milovník Bitevních lodí tak máte smůlu a můžete leda kempit a nebo se vydáte hrdě v před a do 3 minut jste v přístavu a z toho mě hrabe.dd  

No a nebo se prizpusobim aktualni mete a nebudu hrat neco, co na HE spam trpi nejvice. Je to dobra rada, tak doufam, ze si ji vemes k srdci. Doporucuji si vzit Henriho nebo Conquerora a hazet HE jak horky brambory. Ono se neco chyti a neco shori. 

• 0
[IDDQD]
Privateer
3,663 posts
5,244 battles
30 minutes ago, aladin_warrior said:

Je to hra , buď se přizpůsobíš , anebo... budeš brečet a nic s tím neuděláš .

Něco ti snad brání si ty ohavnosti pořídit taky ?

A na závěr , než tě vrazím do chlívka , protože na tydle kecy nemám už dlouho náladu ( nejsem sluníčkář ) , malá poznámka .

Na to že skoro vše hraješ solo ( vlastně všechno , wowsstats píše , že divize nehraješ vůbec ), nemáš špatné staty . Lepší než já . Na WR nekoukej ( to je nahonění divizema ) ale zbytek ?

Kdybych tě chtěl do klanu , tak beru . Takže doporučím , vyměň klan a začni hrát divize . Všechno se zlepší , o hodně zlepší a i proti těm ohavnostem nebudeš sám :Smile_honoring:

Nebo je začni hrát taky a znova - ne sám .

• Funny 1

• 0
[WOTN]
Players
143 posts
4,591 battles

Nebo hrat nizsi tiery kde Smolensk a radary nejsou.

• Cool 2