Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Jak to działa: Pociski przeciwpancerno-odłamkowe

6 comments in this topic

Recommended Posts

[SLMW]
Players
16 posts
10,578 battles

Jak myślicie, czy wszyscy w Polsce znają angielski.

Więc lepiej nic nie pokazujcie.

• Cool 1

[ISEN]
Moderator
4,799 posts
1 hour ago, jakawcz said:

Jak myślicie, czy wszyscy w Polsce znają angielski.

Więc lepiej nic nie pokazujcie.

Obawiam się, że ten wątek przewijał się na forum. Według danych WG na temat używania podpisów pod filmami, polska wersja była używana w 1% wszystkich wyświetleń. 

Pamiętaj, że to premiera i pewnie napisy w różnych wersjach językowych tak ważnego materiału pojawią się w późniejszym czasie. 

[SURFA]
Players
133 posts
5,420 battles

Można sobie włączyć tłumaczenie automatyczne na polski, jeżeli to jakiś problem. Nie rozumiem jednak dlaczego tłumaczenie automatyczne nie dokonuje się z dobrego tekstu napisów, które są udostępnione, a rozpoznaje z dźwięku, co daje często idiotyczne rezultaty (szczególnie po przetłumaczeniu bredni). Ale to już ograniczenie durnego youtube, a nie WG.

W każdym razie z tego co zrozumiałem PPO stosuje się do pojedynczego niezbyt grubego pancerza bo pocisk wybucha tuż za nim, a nie przed nim. Prawdę mówiąc bardziej mi pasują włoskie AP bo mają ogromną szybkość pocisku i bardzo często robią cytadele. Tylko na włoskich okrętach miewam dwucyfrową liczbę cytadel.

[ISEN]
Moderator
4,799 posts
1 hour ago, Olamagato said:

Można sobie włączyć tłumaczenie automatyczne na polski, jeżeli to jakiś problem. Nie rozumiem jednak dlaczego tłumaczenie automatyczne nie dokonuje się z dobrego tekstu napisów, które są udostępnione, a rozpoznaje z dźwięku, co daje często idiotyczne rezultaty (szczególnie po przetłumaczeniu bredni). Ale to już ograniczenie durnego youtube, a nie WG.

W każdym razie z tego co zrozumiałem PPO stosuje się do pojedynczego niezbyt grubego pancerza bo pocisk wybucha tuż za nim, a nie przed nim. Prawdę mówiąc bardziej mi pasują włoskie AP bo mają ogromną szybkość pocisku i bardzo często robią cytadele. Tylko na włoskich okrętach miewam dwucyfrową liczbę cytadel.

W tym filmie nie ma napisów. Są tylko generowane automatycznie, gdzie algorytm tłumaczy to co słychać. Jak dasz przetłumacz na polski - to najpierw "nasłuchuje" z angielskiego a potem to tłumaczy na polski. Niestety algorytmy są jeszcze niedoskonałe.

[SURFA]
Players
133 posts
5,420 battles
29 minutes ago, Dark_Havoc said:

W tym filmie nie ma napisów. Są tylko generowane automatycznie, gdzie algorytm tłumaczy to co słychać. Jak dasz przetłumacz na polski - to najpierw "nasłuchuje" z angielskiego a potem to tłumaczy na polski. Niestety algorytmy są jeszcze niedoskonałe.

No właśnie widziałem jak żałośnie robiło napisy do angielskiego. Najbardziej zabawnie podpisuje sobie nazwę "Des Moines". O tłumaczeniu nawet nie wspominam bo tłumaczenie bredni nie ma sensu.

Sign in to follow this