Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
davidekfurno

Torpeda na bitevkach

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
10,416 battles

Ahoj vsem.Jsem fanouskem historie 2 sv.valky a hlavne lodi.Chtel bych se zeptat,zda muze nekdo zjistit nebo kam napsat dotaz,proc nemaji bitevni lode torpedomety. Ano nektere maji,ale napr.zaslouzila lod a histRevoluorii znama lod Texas,mela take torpeda.Proc je tam nedaji?I Rusko melo torpedomety na Gangut(Okt.Revolucyja) a je tu spousta jinych lodi. Je mozne ze to dodelaji?Diky Vasek

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,833 posts
14,088 battles

Beztak z toho důvodu, že tahle má hra s realitou málo společné - myšleno gameplay. Je zkrátka jiný než v reálu. Některé věci prostě nelze implementovat.
Schválně si představ, že topéda mají DD, CA/CL, letadlovky a chceš je dát i bitevkám? Co myslíš, že to udělá s hrou :cat_bubble:
ZAtím jen dobře, že torpéda má jen Scharnorst, Tirpitz, Kii a Mutsu.

Spojler

Vzpomínáme na projekt Kitakami vs dnešní Yoshina atd :cap_haloween:
Kolik lidí by ještě nemělo permaban za torpéda do vlastních?

[IDDQD]
Korzár
2,431 posts
343 battles
Před 44 minutami davidekfurno řekl/a:

Ahoj vsem.Jsem fanouskem historie 2 sv.valky a hlavne lodi.Chtel bych se zeptat,zda muze nekdo zjistit nebo kam napsat dotaz,proc nemaji bitevni lode torpedomety. Ano nektere maji,ale napr.zaslouzila lod a histRevoluorii znama lod Texas,mela take torpeda.Proc je tam nedaji?I Rusko melo torpedomety na Gangut(Okt.Revolucyja) a je tu spousta jinych lodi. Je mozne ze to dodelaji?Diky Vasek

No ty torpédomety byly ale odstraněny po první světové válce. Takže musíš koukat na konfigurace těch lodí. Texas má např. konfiguraci z roku 1944-45.

[WG]
WG Staff
4,141 posts
4,342 battles
Před 19 hodinami davidekfurno řekl/a:

Jak už zde bylo naznačeno, je to z balančních důvodů a častokrát tyto věci prostě nejsou snadno realizovatelné. Moc jsem nestudoval charakteristiku Texasu a jeho torpéda, ale co jsem si všiml, měl 4 tuby, všechny pod hladinou ponoru. 

S velkou pravděpodobností máš tedy dva na levoboku, dva na pravoboku, kdy torpéda můžeš vyslat pouze pod jedním úhlem. Respektive toto byla přesně situace ohledně Viribus Unitis, kdy jeho torpédomety prostě směřovaly jedním směrem a nedaly se otáčet. 

Posílání takových torpéd by bylo ve hře naprosto zbytečné...

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
2,033 posts
5,677 battles
On 2/17/2020 at 10:07 AM, YabbaCoe said:

Jak už zde bylo naznačeno, je to z balančních důvodů a častokrát tyto věci prostě nejsou snadno realizovatelné. Moc jsem nestudoval charakteristiku Texasu a jeho torpéda, ale co jsem si všiml, měl 4 tuby, všechny pod hladinou ponoru. 

S velkou pravděpodobností máš tedy dva na levoboku, dva na pravoboku, kdy torpéda můžeš vyslat pouze pod jedním úhlem. Respektive toto byla přesně situace ohledně Viribus Unitis, kdy jeho torpédomety prostě směřovaly jedním směrem a nedaly se otáčet. 

Posílání takových torpéd by bylo ve hře naprosto zbytečné...

Proč? Byla by to past na nooby. Ideálně tam dát torpéda s dosahem 4km. Ale noobi by je stejně chtěli vypouštět (je nezajímají dosahy torpéd), přičemž by ukazázali bůček. 

WG happy, protože noobi můžou točit bitvy častěji. Historici happy, protože je to historické. Obyčejní hráči happy, protože by noobi vychcípali rychleji a mohli by častěji sázet citošky. A WG staff taky happy, protože by to určitě vydalo na topic na fóru. :cap_like:

Prostě je to dokonalé! :cap_money:

• Cool 4
  • Funny 1

Sign in to follow this