Jump to content
Sign in to follow this  
Dark_Havoc

ST - Sowieckie krążowniki

11 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,911 posts

Nowe poddrzewko sowieckich krążowników (tierów VIII-X) zostanie dodana do gry w następnej sesji supertestu. Główne drzewko lekkich krążowników zostanie zaktualizowane.

WG_SPB_WoWs_Infographic_Supertest_USSR_Cruisers_EN_1920x1080 (1).jpg

Krążownik Kirov (T5) zostanie okrętem premium i w drzewku będzie zastąpiony krążownikiem Kotovsky.
WG_SPB_WoWs_screenshots_kotovsky_EN_1920x1080.jpg

Krążownik Moskwa (T10) zostanie okrętem specjalnym dostępnym za węgiel, a w drzewku zostanie zastąpiony przez nowy krążownik Alexander Newski.
WG_SPB_WoWs_screenshots_al_nevsky_EN_1920x1080.jpg

Krążowniki z głównego drzewka będą uzbrojone w działa o kalibrach od 152 do 180mm, nowe okręty z poddrzewka będą miały kaliber 180mm (Tallin T8) i 220mm (Riga T9) i Petropavlovsk (T10)

WG_SPB_WoWs_screenshots_tallin_EN_1920x1080.jpg

WG_SPB_WoWs_screenshots_riga_EN_1920x1080.jpg

WG_SPB_WoWs_screenshots_petropavlovsk_EN_1920x1080.jpg

Cechą charakterystyczną nowych krążowników będzie wysoka efektywność ich pocisków przeciwpancernych. Będą one miały wysoką penetrację, dobrą balistykę i krótki czas uzbrajania zapalnika, co zmniejszy ilość nadpenetracji. Pociski te będą skuteczne zarówno przeciw pancernikom, jak i krążownikom.

Siła pocisków będzie zrównoważona średnim czasem przeładowania dział i specjalnym ustawieniem celności: rozrzut będzie się szybciej zwiększał wraz z odległością niż w przypadku innych krążowników.

Okręty będą wyposażone także w radar co podkreśli ich efektywność na średnich dystansach.

Szczegółowe parametry zostaną ogłoszone wkrótce.

Informacje na Blogu Deweloperów są wstępne i mogą ulec zmianie.

Players
2,568 posts
14,864 battles

Super!:cap_like:

Tego właśnie nam brakowało!:Smile_trollface:

Teraz będzie w grze 5 Ruskich krążowników dziesiątek, a w tym samym czasie Wielka Brytania, Włochy i Japonia łącznie będą miały ... też 5! :cap_fainting:

Players
1,859 posts
12 godziny temu, DariusJacek napisał:

Tego właśnie nam brakowało!

Wiesz, w realiach wojennych radzieckie łajby "nie za bardzo" mogły zaprezentować swoje walory (zwłaszcza te, których de facto nie było :-))  więc przynajmniej na cyfrowych wodach próbują się "odkuć". Jak to w psychologii nazywa się takie postępowanie?

Druga rzecz - patrząc na te wieeelkie nadbudówki (np. Riga T9) - to będzie raj dla IFHE-spamerów zza górki tudzież tych dalekodystansowych. Oczywiście, zobaczymy jakiego dostaną spota (jak u Kirova? Moskwy?) oraz zwrotność. Nie liczyłbym jednak na taki "run" na ruskie krążki, jak kiedyś na linię German BB. U Niemców mieliśmy: Gneis - wysoka prędkość i mordercze (wtedy) AA, Bismarck - sonar i potężne secondary, etc. Radar u Rusków może okazać się tym, co 25-sek włoski dym u takiego Trento z pancernikowym spotem. Fajnie że jest, ale... to jakby trochę za mało.

Players
2,568 posts
14,864 battles
4 hours ago, umbra_arboris said:

Wiesz, w realiach wojennych radzieckie łajby "nie za bardzo" mogły zaprezentować swoje walory (zwłaszcza te, których de facto nie było :-))  więc przynajmniej na cyfrowych wodach próbują się "odkuć". Jak to w psychologii nazywa się takie postępowanie?

Druga rzecz - patrząc na te wieeelkie nadbudówki (np. Riga T9) - to będzie raj dla IFHE-spamerów zza górki tudzież tych dalekodystansowych. Oczywiście, zobaczymy jakiego dostaną spota (jak u Kirova? Moskwy?) oraz zwrotność. Nie liczyłbym jednak na taki "run" na ruskie krążki, jak kiedyś na linię German BB. U Niemców mieliśmy: Gneis - wysoka prędkość i mordercze (wtedy) AA, Bismarck - sonar i potężne secondary, etc. Radar u Rusków może okazać się tym, co 25-sek włoski dym u takiego Trento z pancernikowym spotem. Fajnie że jest, ale... to jakby trochę za mało.

Szczerze to juz na Chapie i Donskoju radar chyba więcej razy mnie zabił niż przeciwnika:cap_haloween:, bo się podpaliłem na DDki i dostałem dewasta.

Dobrze, że Moscwa będzie premką, zawsze to jeden więcej 19 punktowy kapitan uwolniony. Brakuje mi kilka tyś XP do niej, to se wezmę wkrótce.

Kompensacja e-penisem, jak widać dotyka nie tylko jednostki.

• Cool 2
  • Funny 1

Players
2,375 posts
24,117 battles

Czy jest potwierdzone OFICJALNIE co z przypadkami jeżeli ktoś miał krążowniki Kirow i Moskwa odblokowane i zakupione. Ja wiem, że w World of Tanks była taka sytuacja i ludzie otrzymywali premki, które wcześniej były drzewkowymi okrętami, ale to są dwie różne gry chociaż wydane przez tego samego dewelopera.

[DOREE]
Beta Tester
1,797 posts
13,215 battles
21 minutes ago, Marblehead_1 said:

Czy jest potwierdzone OFICJALNIE co z przypadkami jeżeli ktoś miał krążowniki Kirow i Moskwa odblokowane i zakupione. Ja wiem, że w World of Tanks była taka sytuacja i ludzie otrzymywali premki, które wcześniej były drzewkowymi okrętami, ale to są dwie różne gry chociaż wydane przez tego samego dewelopera.

W WoT taka sytuacja była chyba tylko raz, bardzo dawno- przy zmianie T34. Teraz po prostu podmieniają stary drzewkowy na nowy.

Players
2,375 posts
24,117 battles
6 minutes ago, Korsarz_87 said:

W WoT taka sytuacja była chyba tylko raz, bardzo dawno- przy zmianie T34. Teraz po prostu podmieniają stary drzewkowy na nowy.

Wiesz,  mam odblokowanego Donskoja i zastanawiam się czy jest sens ryzykowania 300k free expa i 20kk kredytów na potencjalną możliwość przygarnięcia kolejnej Dychy na kontenery za TX.

Players
2,568 posts
14,864 battles

Właśnie odblokowałem i kupiłem Moskwę, super, bo już mnie trafiało granie Donskojem z kapitanem przerobionym pod Neustra/Ochotnika (AFT, TAE, bez IFHE :cap_haloween:). 

Teraz nie wiem co zrobić z kapitanem, budowa chyba jak na pancki raczej? Nie mam kogo za bardzo posadzić. Korci ten specjalny, ze zbrojowni, ale tyle węgla, a dużo nowych okrętów się szykuje.

Może lepiej poczekać, aż zrobią z niej premkę i posadzić 19 z Kremla?

Zagrać na razie jeden coop z jakimś 1 pt i zacząć w ten sposób legendarkę. Ciekawe kiedy wejdą te zmiany.

[FHMW]
Privateer
2 posts
10,816 battles

Cześć wszystkim, takie pytanie off top i zupełnie bez sensu. Jeżeli chodzi o sowiecki ciężki krążownik X tieru można przecież wziąć projekt krążownika z działami 250mm (projekt Ansaldo z 1936 r., propozycja wczesnego Kronsztada). Okręty by się w zasadzie nie dublowały (albo nie triplowały :D ). W sumie okręt ten mógłby idealnie równoważyć francuskiego Henryka. Pozdrawiam

Edited by pzl_50hawk
dodanie informacji, linku do strony

[MAX]
Players
482 posts
22,930 battles

Takie Januszowe pytanie... jeśli Moskwa ma zostać okrętem specjalnym, a wiadomo, że okręty premium oraz te specjalne kupuje / otrzymuje się ze stałym kamo, to jak to będzie wyglądać, gdy ktoś wcześniej kupił kamo na Moskwę? 

Rekompensata?

Nowa ruska X ze stałym kamo?

Nic?

Sign in to follow this