Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Britské těžké křižníky: historie lodí

3 comments in this topic

Recommended Posts

[SALIS]
Players
630 posts
15,398 battles

Tyhle články, kde představujete historie a vývoj linií a těch projektů, které jste tam daly :cap_like:(a to i v tomhle případě kde ty informace mám) I když tady by bylo zajímavé i podle čeho WG modeláři tvořili ty "modernizace" - tj. proč 9 a 10 mají úplně jiné nástavby i když pochází v podstatě ze stejných projektů, nebo proč jste měli potřebu modernizovat t Albemarle, i když v původní podobě projektu AAčky apod. v podstatě odpovídal Edinburghu... :cap_hmm:Protože pak by Drake nepůsobil tak divně s těmi staršími 114mm sekundářkami :cap_book:

Ještě jsem zvědavý jaké pozadí nám dáte pod Cheshire, o takovém projektu jsem nikde nic nečetl :Smile_trollface::Smile_trollface::Smile_trollface:

A pokud by někdo měl zájem tak tady jsou nějaké parametry různých Britských křižníkových projektů: 

http://xoomer.virgilio.it/bk/NWS/Royal_Navy/RN_Cruiser_projects_WWII/index.html

:cap_hmm:

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,766 posts
5,370 battles
3 minutes ago, Dave6 said:

Nesnaž se hledat logiku někde kde není . A když je , tak se jí vyhýbají na sto honů ( teoreticky by se mělo jednat o 15 380 metrů ) což je dost :cap_cool:.

Takže variace typu Kongo od Ládi Hrušky na 100 způsobů jsou jednodušší . Akorát místo olivového oleje použiješ slunečnicový ( stejně je vyrábí jedna fabrika ze zbytků ropy ) akorát z jiným názvem a jinou cenou . 

• Funny 1

Sign in to follow this