Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Powrót Floty Mgły: Ostatnia okazja!

87 comments in this topic

Recommended Posts

[E-BOJ]
Players
163 posts
11,219 battles

Opis serialu jest lekko nie taki. Iona nie tyle co zbiegła co wykonała rozkaz odnalezienia Gunzo Chihaya i zostania jego okrętem. Anime choć krótkie to fajne.

• Cool 1

Beta Tester
4,807 posts
14,891 battles
4 minutes ago, Taiczo84 said:

Opis serialu jest lekko nie taki. Iona nie tyle co zbiegła co wykonała rozkaz odnalezienia Gunzo Chihaya i zostania jego okrętem. Anime choć krótkie to fajne.

filmy kinowe też spoko, szkoda że nie pociągnięto dalej anime, bo to co jest to jakieś 10-15% całości

[E-PIK]
Players
159 posts
6,029 battles

Znowu będę musiał oglądać w bitwach te paskudne malowania... Oczywiście to rzecz gustu, ale mnie osobiście malowania w stylu fantasy w grze o okrętach wojennych niesamowicie irytują. Nie chodzi tu tylko o ARP, ale też o te wszystkie inne "potworne" kamuflaże. Można jakoś wyłączyć ich widoczność? Pamiętam, że kiedyś można było - i wyłączyłem, ale od jakiegoś czasu znowu je widzę, a w opcjach nie udało mi się znaleźć odpowiedniej opcji.

• Cool 3
  • Boring 2
  • Bad 2

[HEHO]
Beta Tester
13 posts
8,580 battles

Aaaaa i oczywiście jedynego brakującego mi okrętu do kolekcji nie ma w misjach  :Smile-angry:

• Cool 2

[P-W-C]
Community Contributor
614 posts
5,352 battles
13 minutes ago, jarowojna said:

Znowu będę musiał oglądać w bitwach te paskudne malowania... Oczywiście to rzecz gustu, ale mnie osobiście malowania w stylu fantasy w grze o okrętach wojennych niesamowicie irytują. Nie chodzi tu tylko o ARP, ale też o te wszystkie inne "potworne" kamuflaże. Można jakoś wyłączyć ich widoczność? Pamiętam, że kiedyś można było - i wyłączyłem, ale od jakiegoś czasu znowu je widzę, a w opcjach nie udało mi się znaleźć odpowiedniej opcji.

Tak można, prawy dolny róg masz opcje flitowania.

• Cool 4

[FOAM]
Beta Tester
130 posts
8,759 battles
1 hour ago, Maxkun said:

Aaaaa i oczywiście jedynego brakującego mi okrętu do kolekcji nie ma w misjach  :Smile-angry:

Takao jak mniemam...
w poprzednich misjach był najciężej do zrobienia...

[E-BOJ]
Players
163 posts
11,219 battles

Szkoda, że Takao nie jest do ugrania bo cena jest zaporowa. Jeszcze za 100-120zł to może bym pomyślał nad zakupem, ale prawie 200zł nie ma szans. Tak czy siak, o resztę co jest do ugrania powalczę.

Powodzenia wszystkim.

[FJORD]
Players
14 posts
12,037 battles

A samego kamuflażu na Takao (wersja RED) jak widzę nie ma jak zdobyć....Tylko kupując drugie Takao... echhhh

Beta Tester
4,807 posts
14,891 battles
35 minutes ago, Targo__PL said:

anime 7.jpg

Jakieś wspomnienia, niespełnione fascynacje???

image.png.377aeba30b4dd9ac0c3f8e04d2bbecaf.png

Anime jest podobno głupie ale spytaj się faceta czy by nie chciał takich dziewczyn,  hmm ciekawe co powiedzą

image.png.d74af45cd46ad854f4a92ebaa3066b80.pngimage.thumb.png.a5e01fdeb7a4f79d34b9aac3991846d7.pngimage.thumb.png.9774ae740897ac06d180a31e0ae427bf.png

image.thumb.png.1fe20a1a1b4ba761aaf59d55cd67b336.pngimage.thumb.png.a3e602a07d816686132052eea9c6d89c.png

Ale to pewnie dla nich jest pewnie też denne:Smile_teethhappy:

BTW Dasza w cosplayu na Kirishime fajnie wygląda

• Funny 1
  • Boring 1

[TF16]
Players
2,299 posts
22,830 battles

Swoją drogą należy podziwiać geniusz WG. Jak sprzedać drzewkowe okręty za realne hajsy? To łatwe, maluj je na anime, daj piszczącego kapitana z cyckami i licz kapustę. :D

• Cool 3
  • Funny 5
  • Boring 1

Beta Tester
4,807 posts
14,891 battles
22 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

Swoją drogą należy podziwiać geniusz WG. Jak sprzedać drzewkowe okręty za realne hajsy? To łatwe, maluj je na anime, daj piszczącego kapitana z cyckami i licz kapustę. :D

Dodaj do tego parametry z perm camo i ogień.

Gra ma zarabiać jak mówiłem, a swoją droga jak nikt by tego nie chciał to by tego nie wstawiali

A tak  misje samo graje, za pięć okrętów i tak wpadnie srebro więc w czym problem.

Grać trzeba swoje i tyle, co mnie obchodzi czy camo jest pstrokate, czy czarno białe. Nie będzie mi się chcieć patrzeć na to, to wyłączę kolorystykę.

Cel to cel masz mu przywalić i tyle.

Beta Tester
4,807 posts
14,891 battles
Just now, brzeczyszkiewicz123 said:

Pany, teraz ARPki to pełnoprawne premki, z możliwością przenoszenia kapitanów. Choć faktycznie zrobione po najniższej linii oporu.

Kamikadze, Kamikadze R, Pearth( mała modyfikacja)Flint, Black, Kidd, Marblehead, Salem, Missouri, Kii, Prinze Eugen, Thunderer, itd

To może nie zrobione kopiuj wklej z drzewkowym z lekkimi modyfikacjami???

Duża część premek to klony

[E--C]
Players
948 posts
13,977 battles
1 hour ago, NextNoobPlayer said:

Duża część premek to klony

Może nawet większość.

Choć i tak jest większa różnica (w modelach) między, powiedzmy, Fletcherem i Kiddem, niż między Myoko i siostrami ARP.:cap_haloween:A nie, sorka. Haguro ma inny samolot na katapulcie.:Smile_trollface:

Czyli, jak pisałem, po najmniejszej linii oporu.

[KWOKA]
Players
12 posts
8,393 battles

mnie tylko brakuje możliwości wyboru okrętu do wygrania bo 3 x kongo mam i poszedł bym tylko w myoko

[BASIC]
[BASIC]
Players
104 posts
20,246 battles

Normalna żenada. Jak nie ma co WG dać to daje kolejne kupy warte misje. Dobrze że nie wola za to pieniędzy. Za pół roku będzie to samo itd. itd.

Beta Tester
464 posts
10,617 battles
2 hours ago, NextNoobPlayer said:

Jakieś wspomnienia, niespełnione fascynacje???

image.png.377aeba30b4dd9ac0c3f8e04d2bbecaf.png

Anime jest podobno głupie ale spytaj się faceta czy by nie chciał takich dziewczyn,  hmm ciekawe co powiedzą

image.png.d74af45cd46ad854f4a92ebaa3066b80.pngimage.thumb.png.a5e01fdeb7a4f79d34b9aac3991846d7.pngimage.thumb.png.9774ae740897ac06d180a31e0ae427bf.png

image.thumb.png.1fe20a1a1b4ba761aaf59d55cd67b336.pngimage.thumb.png.a3e602a07d816686132052eea9c6d89c.png

Ale to pewnie dla nich jest pewnie też denne:Smile_teethhappy:

BTW Dasza w cosplayu na Kirishime fajnie wygląda

Naprawdę będziesz mnie przekonywał, że oglądanie chińskich bajek przez dorosłych facetów, to jest coś normalnego? Proszę cię.

anime 3.jpg

• Cool 2
  • Funny 1
  • Boring 2

Beta Tester
4,807 posts
14,891 battles
47 minutes ago, Targo__PL said:

Naprawdę będziesz mnie przekonywał, że oglądanie chińskich bajek przez dorosłych facetów, to jest coś normalnego? Proszę cię.

anime 3.jpg

A czy ja cię mam zamiar przekonywać????

Rób co chcesz,co do tego ostatniego to równie dobrze tam może być gra, jakieś seriale na netflixie czy innej platformie itp.

Zareagować można tak samo siedzisz przed kompem i albo coś oglądasz albo naparzasz w klawiaturę, wynik ten sam

Więc kwestia żartu co najmniej żałosna, no ale jest mi tak bardzo wszystko jedno w tej kwestii i koło ptaka mi to loto czy ktoś to lubi czy nie

Mi to po prostu nie przeszkadza wręcz przeciwnie lubię bardziej dobre anime obejrzeć niż jakąś komerchę na platformach.

• Cool 3
  • Funny 1

Beta Tester
464 posts
10,617 battles
12 hours ago, NextNoobPlayer said:

A czy ja cię mam zamiar przekonywać????

Rób co chcesz,co do tego ostatniego to równie dobrze tam może być gra, jakieś seriale na netflixie czy innej platformie itp.

Zareagować można tak samo siedzisz przed kompem i albo coś oglądasz albo naparzasz w klawiaturę, wynik ten sam

Więc kwestia żartu co najmniej żałosna, no ale jest mi tak bardzo wszystko jedno w tej kwestii i koło ptaka mi to loto czy ktoś to lubi czy nie

Mi to po prostu nie przeszkadza wręcz przeciwnie lubię bardziej dobre anime obejrzeć niż jakąś komerchę na platformach.

Naprawdę chcesz porównywać ludzi grających w gry komputerowe lub oglądających seriale, z kimś kto fascynuje się czymś takim?

ps. teraz już wiem kto puszcza song requesty u Flamuu :Smile_teethhappy:

• Boring 3

Beta Tester
4,807 posts
14,891 battles
47 minutes ago, Targo__PL said:

Naprawdę chcesz porównywać ludzi grających w gry komputerowe lub oglądających seriale, z kimś kto fascynuje się czymś takim?

ps. teraz już wiem kto puszcza song requesty u Flamuu :Smile_teethhappy:

podajesz ekstremalny przykład

jak pisałem lubię anime ale:

image.png.01bb14e826381c2334ba7cd1ca2ff675.pngimage.png.c9cc1b06f6246e496305410d187937b5.pngimage.png.e4f24668e6553ced90285770e1532386.png

ergo z muzyką to raczej takie coś

a przy takim czymś gram

czy to jest świat kolorowych lolitek i cycków hmm no trochę nie bardzo

• Cool 3