Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Návrat „Mlžné flotily“: Poslední šance!

49 comments in this topic

Recommended Posts

Players
5,188 posts
31,309 battles

Copak, že jste nedali též misi na Takao ?:Smile_teethhappy:    Jediná loď, kterou by mělo cenu vyjezdit.

Jen škoda, že nemám teď v prasátku příslušný obnos, určitě bych si koupil 3 lodě (T5,T7,T8) za 4700Kč (jaké máme štěstí, že nám WG dává slevu z původních 7225Kč, za které to ale NIKDY nenabízelo).:Smile_coin:

Btw - proč je u toho balíčku výpis i " Trvalá kamufláž „Arpeggio“ pro loď VIII. úrovně ARP Takao " ? Ta kamufláž je u Takao standardně, stejně jako u ostatních lodí je trvalá kamufláž ARP.  Snaha vyvolat zdání, že jde o něco výjimečného ?  :Smile_amazed:

• Cool 3
  • Funny 1

[O-S-W]
Players
277 posts
13,098 battles

Už zase? Opět tu máme japonská pedo-manga... ? Není to tak dlouho, co jsem skoro všechny tyhle krámy prodal (nechal jsem si jen vzorek od každého typu = Kongo, Nachi a Takao). Nechápu, proč by někdo chtěl mít v přístavu 4x Kongo rozdílné jen otřesnou barvou?

Touto cestou bych chtěl dodatečně poděkovat vývojářům za nejhodnotnější počin poslední aktualizace a sice zneviditelnění těchto hrozných "kamufláží" a nahrazení je standardní alternativou.

• Cool 1

[O-S-W]
Players
277 posts
13,098 battles
45 minutes ago, ims21 said:

Copak, že jste nedali též misi na Takao ?:Smile_teethhappy:    Jediná loď, kterou by mělo cenu vyjezdit.

Jen škoda, že nemám teď v prasátku příslušný obnos, určitě bych si koupil 3 lodě (T5,T7,T8) za 4700Kč (jaké máme štěstí, že nám WG dává slevu z původních 7225Kč, za které to ale NIKDY nenabízelo).:Smile_coin:

Btw - proč je u toho balíčku výpis i " Trvalá kamufláž „Arpeggio“ pro loď VIII. úrovně ARP Takao " ? Ta kamufláž je u Takao standardně, stejně jako u ostatních lodí je trvalá kamufláž ARP.  Snaha vyvolat zdání, že jde o něco výjimečného ?  :Smile_amazed:

Ta trvalá kamufláž Arpeggio pro Takao je jiná než ta standardní Takao modrá... Asi to bude něco naprosto "jiného" :)

Players
5,188 posts
31,309 battles
Před 3 minutami MarfyArt řekl/a:

Ta trvalá kamufláž Arpeggio pro Takao je jiná než ta standardní Takao modrá... Asi to bude něco naprosto "jiného" :)

Ach jo. Tak to asi budu muset koupit ten balík za 7225Kč  4700Kč, abych se k ní dostal :Smile_facepalm:

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
307 posts
11,685 battles
1 hour ago, MarfyArt said:

Už zase? Opět tu máme japonská pedo-manga... ? Není to tak dlouho, co jsem skoro všechny tyhle krámy prodal (nechal jsem si jen vzorek od každého typu = Kongo, Nachi a Takao). Nechápu, proč by někdo chtěl mít v přístavu 4x Kongo rozdílné jen otřesnou barvou?

No vidis, ja mam vsetky okrem Nachi a rad si ich necham, kedze anime sa mi pacilo :Smile_trollface:

• Cool 2

Players
15 posts
9,889 battles
49 minutes ago, Stratos_HF said:

Prodal jsem je jednou , udělám to znova . Pokud je vyjezdím...

To bych ještě zvážil. Situace se od minula změnila. Teď jsou to regulérní prémiové lodě, ten nechutný pedo anime skin se dá vypnout a jde na ně dát normální japonský kapitán. Teď když bylo tento týden +200% na první vítězství. Tak jsem ty Konga používal na trénování kapitánů. Dokud člověk nemá nějaké lepší japonské prémiovky. Jsou ty lodě celkem užitečné. Jen škoda že nikdo dřív nezmínil, že budou znovu mise na to je získat. Jsem nemusel otravovat uživatelskou podporu aby mi je obnovili :-) 

• Cool 1

[PPH]
Players
696 posts
14,876 battles

A není to jedno ?? Dají se vyjet - sice mírný grind ale laťku máme nastavenou vysoko - prémiové lodě zadarmo... Není třeba nic speciálního konat, jen plnit běžné hraní.. za mě OK, jsem křeček a i kdyby jsem je měl vytáhnout jen na Vánoce kvůli vločkám... tak ať klidně barevně reznou v přístavu ;-)

[S-O-S]
[S-O-S]
Players
131 posts
8,903 battles

Dyt si můžete tu kamufláž vypnout, takže nevim, co furt brečíte nad vzhledem.

• Cool 1

[9-ND]
Players
237 posts
10,946 battles

Čert vem lodě, ty hnusný kamufláže si vypnu, ale co ten kapitán růžový plyšový medvídek??? To néééé! :cap_fainting:

[CSP]
Players
25 posts
8,188 battles
Před 1 minutou imartas řekl/a:

Čert vem lodě, ty hnusný kamufláže si vypnu, ale co ten kapitán růžový plyšový medvídek??? To néééé! :cap_fainting:

Když nevíš o co jde, může to, pravda, vypadat podivně :Smile_teethhappy:

• Cool 1

[CSP]
Players
25 posts
8,188 battles
Před 5 hodinami The_EURL_Guy řekl/a:

Postavy z anime seriálu "ARPEGGIO OF BLUE STEEL -ARS NOVA-" se vrací do World of Warships

Přečíst na portálu

Jenom poznámka k českému překladu: Gunzo Chihaya není "velitelka" ale "velitel" ;-)

• Cool 1

[S-O-S]
[S-O-S]
Players
131 posts
8,903 battles

Jinak, když už jsou ty lodě zpátky, mohli by aspon zapracovat na tom, jak skutečně v seriálu vypadaly :-) Máme tu hromadu krásných designů z Halloweenu, z aprílu atd. Jen tyhle lodě jsou jen jiný kama :/

• Cool 1

Players
15 posts
9,889 battles
22 minutes ago, imartas said:

Jen pro info, když se vypne vzhled těch lodí. Stanou se z animáků kapinánů normální japonský kapitáni. A dají se použít i na jiných japonských lodích.

• Cool 1

[NHCZ]
Players
19 posts
6 hours ago, mortas_invader said:

A není to jedno ?? Dají se vyjet - sice mírný grind ale laťku máme nastavenou vysoko - prémiové lodě zadarmo... Není třeba nic speciálního konat, jen plnit běžné hraní.. za mě OK, jsem křeček a i kdyby jsem je měl vytáhnout jen na Vánoce kvůli vločkám... tak ať klidně barevně reznou v přístavu ;-)

Souhlas. navic je vsechny mam, tak tohleto je za bezne hrani 21+ mega zadara k dobru.

[PRASE]
Players
98 posts
7,468 battles

Mám z dřívějška ARP Kirishima (Edited2) a jsem do ARP celkem fanda.
Nadpis "Návrat mlžné flotily" mě naplnilo nadšením, které vystřídaly rozpaky po přečtení detailů.

Za mise děkuji (asi). Bylo by lepší kdyby byly od každé třídy jedna (1x Kongo, 1x Myoko, 1x Atago lepší než 3x Kongo a 1x Myoko).

Edit: Teď vidím že mise jsou za sebou. Takže jen rozšířím svoji eskadru lodí třídy Kongo o 1 nebo 2 kusy a hotovo. Škoda že nedali křižník alespoň jako druhou misi. :Smile_sad:

Byl jsem připraven pustit i nějakou tu korunu, ale připlácet 60% za Takao (Atago) jen za "ARP" před názvem ... to opravdu ne. :Smile_facepalm:
Ale i tak děkuji. Prostě jen WG ode mě tentokrát nedostane žádné peníze. :Smile-_tongue:

PS:

Vím že ten příplatek je i za dabing kapitána, ale stejně (Edited2)

[-VU-]
Players
165 posts
4,433 battles

To kolko zase vodky vypili?    tak ked to prislo prvy krat dali tak blbe ulohy aby som ich ledva splnil. Okrem nachi mam vsetky,  nachi mala tu najblbsiu splnitelnost.  vtedy boli len ruske ddcka a tie sa strasne zle lovili. Potom nam dali dalsie misie kde to dost zjednodusili Ale zase tusim nachi mala nejaku blbinu, A dnes su tu arpka zase  ale tento krat si mam nachi kupit za 27€  :Smile_facepalm:  A to nevravim ze v hre niesu ziadne efekty z anime . Tie musim domodovat, ( mam rozne anime mody)  Takze co mi vlastne predava wargaming?  obycajne kongo a myoko ktore ma lepsi vypocet zk a kreditou ? :Smile_teethhappy: keby odomkli radcej ponorku ionu  I-401 ktora lezi v hre od dob ked prisli ARP lode. Ale mam pocit ze ta nic special mat nebude ...

[BIA]
Beta Tester
387 posts
4,393 battles

Predtým mi tie ARP lode unikli... ale keďže som to bral ako nepoužiteľné (veliteľky ktoré sa nikde nedajú dať a nepremiové lode na ktorých nemôžete nikoho školiť a ani plniť misie za národ). Potom prišiel rework a zrazu si človek uvedomil že prišiel o šancu na slušne polopremiaky a spustu použiteľných veliteľov. Tak mi to bolo aj trochu ľúto. No a ono to tu je zas. Takže tento krát nezaváham. Takže díky za misie... ale kupovať tieto "srandy" to isto nebudem.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,439 posts
10,335 battles
8 hours ago, ManfredVonSchnitzel said:

Jen pro info, když se vypne vzhled těch lodí. Stanou se z animáků kapinánů normální japonský kapitáni. A dají se použít i na jiných japonských lodích.

stejne bych se citil divne :Smile_trollface:

Players
5,188 posts
31,309 battles
Před 15 hodinami ManfredVonSchnitzel řekl/a:

Jeden 6b kapitán a 5x 3b kapitán je skutečně terno :-)

Z ARP akce před lety mám 20kapitánů (včetně medvídka) - dva z nich byly dokonce 10/10 a tak i zůstali. Používám do nich IJN kapitány.

Jediné, na co ty lodě jsou dobré - když je denní bonus na 200% a výš, tak projedu Myoko a Takao, ale rozhodně ne Kongo.

Nebo 2x ročně na vločky - i když, poslední vločky premiáky ignorovaly a tak to asi WG už nechá.

Players
5,188 posts
31,309 battles

Zkus vypnout zobrazeni kamuflazi - vpravo dole v pristavu - ozubene kolecko - Volitelne lode - Arpeggio, jestli to pomuze.

Ja mam ale pocit, ze zvatlaji ty kapitanky a prestoze mam u dabingu: Anglictina, Standardni, mam pocit, ze ten medvidek přesto ječí i v klasickym DD. Tak do nich strc standard IJN kapitana, jsou to premiaky.

Sign in to follow this