Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TryToCatchHim

Cena lodě

17 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
399 posts
11,658 battles

Je to první tier 10, který se dá koupit. WG testuje, zda jsou lidé ochotni tolik vypláznout. :Smile_teethhappy:

• Cool 1
  • Funny 2

[IDDQD]
Players
208 posts
5,793 battles

Protože je "královna křižníků"

Protože je to T-X "prémiovka"
A hlavně proto, že WG může a najde se dost "jedinců" co jim to dají.

Pokud v tom hledáš logiku, tak nehledej. Tady jsi na špatný adrese.

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,721 posts
13,070 battles
15 hours ago, PfaJir said:

Protože je "královna křižníků"

Protože je to T-X "prémiovka"
A hlavně proto, že WG může a najde se dost "jedinců" co jim to dají.

Pokud v tom hledáš logiku, tak nehledej. Tady jsi na špatný adrese.

Naopak je to velice logicke a ukazka jednoducheho principu "nabidky a poptavky" v praxi

[IDDQD]
Weekend Tester
1,238 posts
13,676 battles
17 hours ago, TryToCatchHim said:

Proč Puerto Rico stojí tak moc??? Žadná jiná loď ve hře nestojí 59 tisíc dublonů (!!!)

Niekto tú hru musí živiť, aby sme my ostatní nemuseli nič platiť :)

• Funny 1

Players
5,179 posts
31,212 battles
Před 17 hodinami TryToCatchHim řekl/a:

Proč Puerto Rico stojí tak moc??? Žadná jiná loď ve hře nestojí 59 tisíc dublonů (!!!)

Nabídka - poptávka ... proč ne ? Máš pocit, že by měl někdo zakročit, abys měl loď levněji ? Třeba zdarma ?:Smile_veryhappy:

[9-ND]
Players
234 posts
10,892 battles

A teď když si představím, kolik lidí za to těch 59k goldů dali a pak zjistí, že ta loď je těžce průměrná a hlavně těžká na hraní  tak to musí být k pláči.:Smile_child:

• Cool 1

[_CSR_]
Players
280 posts
8,990 battles
Před 21 hodinami TryToCatchHim řekl/a:

Žadná jiná loď ve hře nestojí 59 tisíc dublonů

mít 59 tisíc dublonů tak se žením :cap_haloween: a Prťoriko je mi u zadele. Stavba lodi v doku je zajímavý nápad do hry ale podmínky pro dostavbu lodi a výsledná loď, no jak to říct slušně..., výměšek?, výkal?

• Funny 1

[ANB]
Players
3 posts
1,143 battles

Normálně nechápu jak to že prodáváte tak špatný bb jménem Georgia koupil jsem si ji v obchodě a hned první hra zklamání

jak mam hrát s BITEVNÍ lodí která ma místo pancíře papír a šest nepřesných kůlů. Ted té koupě lituji a nedoporučuji TOTO BB je to hrůza to hrát a neni to ani zábava s tím hrát den po koupi jsem si zahrál s Alaskou a byla to mnohem větší sranda s ní hrát. Vím že to je má chyba že jsem si tu Alasku nezahrál ještě před koupí této na nic lodě a opravdu ji nedoporučuji pokud nejste masochista. Hlavně jsem si ji koupil s účelem vydělávat kredity a každou hrou jsem prodělal minimálně 15000 i s prémiem

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,013 posts
14,429 battles
Před 1 minutou McCabbage_Jr řekl/a:

Normálně nechápu jak to že prodáváte tak špatný bb jménem Georgia koupil jsem si ji v obchodě a hned první hra zklamání

jak mam hrát s BITEVNÍ lodí která ma místo pancíře papír a šest nepřesných kůlů. Ted té koupě lituji a nedoporučuji TOTO BB je to hrůza to hrát a neni to ani zábava s tím hrát den po koupi jsem si zahrál s Alaskou a byla to mnohem větší sranda s ní hrát. Vím že to je má chyba že jsem si tu Alasku nezahrál ještě před koupí této na nic lodě a opravdu ji nedoporučuji pokud nejste masochista.

Jestli jsi ji koupil dnes a hrál jednu bitvu - zkus zažádat na podpoře a o navrácení dublonů.
(lze do 24h od nákupu)

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,013 posts
14,429 battles
Právě teď McCabbage_Jr řekl/a:

Ne to je už týden co jsem ji kupoval

tak máš smolíka pacholíka

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
735 battles
Před 27 minutami McCabbage_Jr řekl/a:

jak mam hrát s BITEVNÍ lodí která ma místo pancíře papír a šest nepřesných kůlů. Ted té koupě lituji a nedoporučuji TOTO BB je to hrůza to hrát a neni to ani zábava s tím hrát den po koupi jsem si zahrál s Alaskou a byla to mnohem větší sranda s ní hrát. Vím že to je má chyba že jsem si tu Alasku nezahrál ještě před koupí této na nic lodě a opravdu ji nedoporučuji pokud nejste masochista. Hlavně jsem si ji koupil s účelem vydělávat kredity a každou hrou jsem prodělal minimálně 15000 i s prémiem

Máš ani ne 500 her, neovládáš hru a kupuješ tier 9 loď. Jestli není chyba spíše v rukou chlape. :)

• Cool 4

[ANB]
Players
3 posts
1,143 battles
Před 2 hodinami Wolffnstein řekl/a:

Máš ani ne 500 her, neovládáš hru a kupuješ tier 9 loď. Jestli není chyba spíše v rukou chlape. :)

Jakoby je to možný ale vždytˇ když s tim nastřílim 60k a prodělam 15k i s prémiem tak to ne nebudu ji hrát nemam za potřebí se furt nervovat

hlavně i Alaska má lepší pancíř.

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,679 battles

Koukni na tyhle 3 videa. Třeba ti to pomůže pochopit, jak tu loď uchopit, využít její silné stránky, minimalizovat dopady těch slabých a nakonec si hru s ní snad i užít:

• Cool 3

Sign in to follow this