Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Adenai

Teamkill

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
39 posts
2,154 battles

Chtěl jsem se zeptat,jak moc je dokonalý automatický systém ohledně postihů..pošlu torpy absolutně mimo tým ( do smoku na cap).S Atagem je to na 10 km... zhruba na 9,5 km mi do jednoho vletí naše DD (takže ten čas si dokážete odhadnout sami.Já už jsem byl o podstatný kus mapy jinde a najednou koukám,že jsem team killer ( DD to přežilo).Trochu tomu nerozumím,resp jak se tomuhle mohu ubránit?Ten doytyčný a zejména se svojí lodí měl  docela dost možností se tomu vyhnout.Myslel jsem,že teamdmg a team kill je věc,která se týká úmyslného poškozování.Tady moc nechápu myšlenku.

• Angry 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,013 posts
14,429 battles
Před 2 minutami Adenai řekl/a:

Chtěl jsem se zeptat,jak moc je dokonalý automatický systém ohledně postihů..pošlu torpy absolutně mimo tým ( do smoku na cap).S Atagem je to na 10 km... zhruba na 9,5 km mi do jednoho vletí naše DD (takže ten čas si dokážete odhadnout sami.Já už jsem byl o podstatný kus mapy jinde a najednou koukám,že jsem team killer ( DD to přežilo).Trochu tomu nerozumím,resp jak se tomuhle mohu ubránit?Ten doytyčný a zejména se svojí lodí měl  docela dost možností se tomu vyhnout.Myslel jsem,že teamdmg a team kill je věc,která se týká úmyslného poškozování.Tady moc nechápu myšlenku.

Tvoje torpéda, tvoje zodpovědnost, tím to končí.

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,719 posts
24,069 battles
Před 6 minutami Adenai řekl/a:

Já chápu, že ty nechápeš.
Za tohle by hráči uživatelé WoWs měli nafasovat alespoň 500 bitev v co-opu.
Torpí svoje hráče a ještě si ztěžuje. Neskutečný. Jekl jak vyšitej.
Každopádně gratuluju. Právě jsi se stal licencovanou Obludou :Smile_great:

• Boring 1
  • Bad 1

Players
39 posts
2,154 battles

Ptal jsem se slušně.Ptal jsem se slušně i v jiném topicu a přijde,mi že chtít tu seriózní a slušnou odpověď na fóru je opravdu ztráta času.Problém je v tom,že většina z těch co odpovídá reaguje v závislostech na statech a nepřemýšlí o tom,že na druhé straně sedí člověk,co opravdu potřebuje pomoci.Dneska jsem Comediane byl  na pohřbu své maminky.Umírala celou dobu, co jste se do mě naváželi ohledně topicu "Loď za uhlí" a ten konec opravdu nebyl hezký.Paradoxně v těch chvílích,kdy jsem si četl jak jsem špatný a co neumím a podobně mi to asi pomáhalo zapomenout nejvíce.Ale,že by jsem se cítil o to lépe tvrdit nemůžu.Nechci tu žádné ohledy či kondolence.Jen by jsem rád,aby jsi si uvědomil ty i další,že tohle je jen hra a na druhé straně počítače nesedí statistiky nebo špatný hráč,ale že tam sedí normální člověk,který zrovna může být v situaci jako jsem byl a nebo jsem já nyní.Více to pitvat nebudu.Z toho jak formuluješ to co píšeš vím,že jsi všechno,ale rozhodně ne hloupý člověk.

Moc rád by jsem,ale věděl na co se mohu ptát,jak mám formulovat dotaz a jestli vůbec má hráč jako jsem já, s tím co umím tuhle hru hrát.Mě to přijde,že na to prostě nemám a mít nebudu a že je pak lepší podle většiny reakcí přejít na jinou hru.

Omlouvám se všem,ale opravdu dneska nejsem v pohodě i když se snažím.

• Cool 2

[SALIS]
Players
628 posts
15,381 battles

Za vlastní torpéda jsi vždycky zodpovědný vždy jen a pouze ty, měla by to být jedna ze základních pouček pro hraní. Protože spojenec, ještě k tomu DDčko dejme tomu bojující na capu proti nepřátelskému torpédoborci, snažící se přežít tři radary, vyhnout enemy torpédům a přežít CV opravdu nemá čas se koukat jestli nejedou ještě jedny torpéda z druhé strany, která by měla být bezpečná... VŽDY je potřeba dávat pozor kde se pohybují spojenci a jestli je šance, že vjedou do dráhy torpéd - a pokud existuje i malá šance že tam vjede raději je neposlat, a nebo se potom nedivit :fish_boom:

• Cool 4

[IDDQD]
Players
208 posts
5,793 battles

To, co tě potkalo mě mrzí.

A teď zpět k tématu. Když trefíš někoho z teamu tak dostaneš bez pardónu postih. Hra nepozná jestli to bylo úmyslný nebo ne takže je to nastavený takhle. Prostě tvoje torpy - tvoje odpovědnost.

Jediná rada pro příště je, nepouštět torpéda do capu kde se motá spojenecký DD. Většina hráčů kouká pouze dopředu a vůbec nepředpokládá, že může něco přijet i zezadu. Pouštět torpy z druhý lajny je vždy ošemetný, v tuhle chvíli musíš koukat i na spoluhráče jak a kde se pohybujou. A nebo to napiš do chatu že tam něco jede, ať si dají pozor.

• Cool 4

[IDDQD]
3,013 posts
14,429 battles

Vypouštění torpéd je naprostý základ. Na tohle téma se na eng části fóra najde milion dotazů - ano jen od slabších hráčů a témata pak skončily zamknutím. Myslím, bohužel, že se nikdy nestalo, aby dotazující pochopil jednu větu: Tvoje torpéda - tvoje zodpovědnost.
Na takové dotazy se ostatní dívají dost rudě. Pardon a drž se tedy, ačkoliv tahat na forum soukromí je nešťastné.

Players
39 posts
2,154 battles

On se tam ale nemotal.. on stál za dost mimo a hlavně stál..a rozjel se až pak a to už jsem ani neviděl ono už když torpy mají dosah 10 km a on to koupí těsně před jejich potopením to ani nestihnu napsat...ale ok,tohle beru na vědomí.Uznávám,že jsem to mohl napsat předem..to je fakt.

• Cool 3

[IDDQD]
3,013 posts
14,429 battles

Některý situace jsou fakt ošemetný a nešťastný, měj to prostě na paměti a všem DD v tvém okolí bude o něco lépe, když už si dáš pozor.
A neboj v zápalu boje se to občas povede každému.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,719 posts
24,069 battles

Já to @Adenai poprvé v tom topicu ohledně výběru lodí zkoušel slušně a jak jsem dopadl. Moje další reakce na tebe byla tudíž logická.
A stejně jako to torpené DD nemůžu vědět co je na pozadí.
Tvoje ztráta mě mrzí, ale zkrátka taková je už e-komunikace a musíš vždy očekávat reakci adekvátní k známým okolnostem.
Chápu, že chceš přijít na jiné myšlenky a jako v předchozím topicu, kdy jsem reagoval poprvé, doporučuju projít si ony linky co jsem tam dával. Je to příjemné čtení ke káve a KAŽDÝ se tak snadno a rychle naučí jak hra funguje a tím získá i více zábavy ze hry samotné.
A zábava, odreagování a i možnost případného odpoutání myšlenek od RL je důvod proč tady jsme. Takže doporučuji zkusit dát na moji úplně první radu :Smile_honoring:

• Cool 4

[R_R]
Moderator
560 posts
16,630 battles

tak vše bylo řečeno vlákno se uzamyká pro případný další komentáře dalších hráčů

moderátor

marty01234

Guest
This topic is now closed to further replies.