Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Vítězové – soutěž v návrhu kamufláže Náborové stanice

44 comments in this topic

Recommended Posts

Players
433 posts
2,787 battles

Jelikož předchozí vzory soutěžících u mě vyvolávají stresovou vzpomínku na jednu moderní galerii a hra mi nedává moc šancí na zábavu, tak jsem se pustil do tvorby. Na základě zkušeností s touto hrou za poslední tři dny jsem mírně "hacknul" jedno logo a abych si zvýšil šance na výhru, tak jsem nenápadně použil metodu tzv. "Vysokohorského řitního skialpinismu" ... moment! Bude Žabák mezi porotci? Pokud ne, tak to budu muset upravit :cap_old:

Pokud by to nevyšlo na kamo, tak možná by se to dalo využít sólo jako logo na komín Mikasy :cap_tea:

Name: Kulica

Server: EU

587835851_KamoWOWSfinale.thumb.jpg.1c430ed370b6708a5a3743e6af21c1e7.jpg

Pozadí jsem chtěl udělat fialové nebo růžové, ale to už si moje malování s tím nevědělo rady :cap_hmm:

Tak někdo sliboval zasypání nějakými kontejnery, tak šup je ke mě na účet, předem díky :cap_like:

• Cool 2
  • Funny 7

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,013 posts
14,429 battles
V 27. 1. 2020 v 21:47 Julim řekl/a:

Name: Julim

wows skin.png

Stačí jednou myslím :cap_tea:

Spojler
Před 23 hodinami Julim řekl/a:

First time posting something.......

And I really hope I did it right, if not then please don't yell at me.....

Name: Julim

wows skin.png

• Cool 1

Players
433 posts
2,787 battles

Ještě jsem měl variantu tady s tímto, ale to by se mé šance na výhru asi trochu zmenšily:

zaba-na-wczm.jpg.ef0f4d6b1454f06efa164b4fe24dbe64.jpg

• Cool 1
  • Funny 5

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,013 posts
14,429 battles

Jméno: LucyCZ

Base.thumb.png.d6b6796b3b8a42dda6e463c8b1567e98.png  1.thumb.png.396551725a56be7530bbc758f8da4525.png  2.thumb.png.46f3cec7464f0853723022830ea232b6.png

• Cool 3

[IDDQD]
Players
2,097 posts
20,669 battles

Já mám jen nápad, lenost vítězí, tak třeba pro ostatní jako inspirace. Chtělo by to udělat kamo u kterýho je na první pohled jasný, že ho navrhovali češi.... Ň všude kam se podíváš... kdyžtak mi bude stačit polovina výhry za nápad :cap_money: 

• Cool 2
  • Funny 3

[HUGO]
Players
235 posts
5,989 battles
1 hour ago, Quetak said:

Já mám jen nápad, lenost vítězí, tak třeba pro ostatní jako inspirace. Chtělo by to udělat kamo u kterýho je na první pohled jasný, že ho navrhovali češi.... Ň všude kam se podíváš... kdyžtak mi bude stačit polovina výhry za nápad :cap_money: 

No jo, to by bylo hezké, jenže to má "vystihovat" tu náborovou stanici, tak by to asi mělo bejt v jejich barvách :cap_cool:

Players
5,179 posts
31,212 battles
V 29. 1. 2020 v 18:41 PucalkovicAmina řekl/a:

No jo, to by bylo hezké, jenže to má "vystihovat" tu náborovou stanici, tak by to asi mělo bejt v jejich barvách :cap_cool:

V tom případě velký kroucený, 2x zatočený by se pro WG hodilo...  Nicméně, zkusím se zamyslet nad skutečně vystihujícím vzhledem.

• Funny 2

Players
5,179 posts
31,212 battles

Jméno: ims21

Udělal jsem dvě. 

Premium (big) gold gift by WG  a  Standard gold gift by WG

PremiumGoldGiftbyWG.pngGoldGiftbyWG.png

• Funny 3

[IDDQD]
Privateer
3,764 posts
5,364 battles

Na kamufláže ( originální , co loď a hráč , to jiné ) bych v přístavu zavedl minihru ala Tetris . Co si naklikáš to máš . A ruku na srdce , lidi by neodcházeli a mastili by Tetris , aby měli na svých +100 lodích unikátní kamo:cap_like:a když by se mu nelíbila ,  tak  něco na styl resetu linií za uhlí , žetony , FreeXP .... Klikej nové

87ra42T.jpg

a jelikož sama hra zabírá skoro 49G dat

FzBOFoo.jpg

tak nějaký malý prográmek , který by ten vzor hodil na loď by se tam už vešel :Smile_great:

• Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 1