Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ThomAS661

Dzień zakupu premki i koszmarne losowania

36 comments in this topic

Recommended Posts

Players
290 posts
15,397 battles

Czy to zawsze tak jest że chwilę po przedłużeniu premki zaczyna się pasmo koszmarnych losowań? 

Jakby WG na kilka dni miało Cię w głębokim poważaniu bo już zapłaciłeś kolejne myto.

Dziś od razu kilka przegranych pod rząd a na koniec kulminacja, losowanie Bayern: po 8 graczy na stronę w czym po 3 cv w zespole ( w środku niedzieli kiedy graczy jest full). I do tego połowa moich afk.

Też tak macie?

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
18 godzin temu, ThomAS661 napisał:

Czy to zawsze tak jest że chwilę po przedłużeniu premki zaczyna się pasmo koszmarnych losowań? 

Jakby WG na kilka dni miało Cię w  bo już zapłaciłeś kolejne myto.

Dziś od razu kilka przegranych pod rząd a na koniec kulminacja, losowanie Bayern: po 8 graczy na stronę w czym po 3 cv w zespole ( w środku niedzieli kiedy graczy jest full). I do tego połowa moich afk.

Też tak macie?

Nie.

Players
9 posts
1,784 battles

Cześć. Mało razy...? już wykręcać i suszyć się nie nadążam. A piguły z wody to już plaga nie raz pisałem że w ciągu jednej bitwy okrętu który mnie zatopił i przed tym nie widziałem na oczy, później po fakcie po jakichś 3.ok minutach objawił się na trzy sekundy i nie ma go. Jak grać z przeciwnikiem którego nie widać. Wczoraj niewidzialny zaatakował torpedami z tyłu naszych okrętów jak on przepłynął niewidzialnym będąc to słodka tajemnica WG. A afk kolegów kapitanów to już plaga. Osobiście nie bardzo zależy mi na doskonałych notowaniach a na dobrej ładnej bitwie dla tego atakuję i stwarzam sytuację do ataku dla innych naszych herosów ku mojemu zdziwieniu oni z impetem........ zwracają i uciekają za wyspy i na margines (zależy co bliżej) jak tylko zobaczą przeciwnika tak chłopcy(!) dbają o ranking, w dupie mają innych graczy i ich wysiłek aby wygrać starcie. Oni dbają o punkcik, notowania, odwróciłem uwagę i lufy 3 a następnie 5-ciu czerwonych których teraz można łomotać..... W końcu zatapiają mnie.... Patrzę na scenę walki a kolesie ci z pełnymi krechami lub ledwo tkniętymi kryją się za wyspami inni sprawdzają czy linię da się wypchnąć po za obszar.... Po fali gorąca jakie mnie zalewa wciskam taba i zaznaczam paru: słaba gra a i z dala od klawiatury też daję i to  cała moja zemsta za to że ginę w płomieniach lub muszę wykręcać ciuchy piąty lub ósmy raz pod rząd. Dzieje się tego już stanowczo za dużo i często siła przetrwania w tych cwaniaczkach jest ogromna i nie ma sposobu (chyba) żeby to wyplenić a powiedzonko "jeśli wlazłeś między wrony.... to nie po mojemu. Przez cwaniaków nie ma dobrej gry... Czerwoni wspieranie przez WG bezlitośnie to wykorzystują ostatni ciąg przegranych to jedenaście walk pod rząd..... I jak tu grać... Kilo relanium kawa i do boju... Cześć kolego do spotkania na morzu... ✌️

Beta Tester
494 posts
19,023 battles

1. W tłumaczeniu na polski: lecę na pałę, ginę w 1-2 minucie, mam pretensje do wszystkich.

2. Też zauważyłem, że czerwoni mają zawsze lepszy skład ...

3. "Osobiście nie bardzo zależy mi na doskonałych notowaniach" - to edit chyba jakiś eufemizm.

• Cool 1
  • Funny 2

[MORIA]
Players
7,706 posts
38,404 battles

Część ludzi mówi że jak im się skończy premka to nagle jest złe losowanie. A tak na serio premka nie ma nic do tego, tylko to ile tzw. "kazualów" jest na serwerze. Biorąc pod uwagę że jest +200% za pierwszą wygraną - jest ich sporo bo każdy chce to wykorzystać. 

Players
9 posts
1,784 battles

Capicorn_two.... 

Jak na zjadacza okrętów premium to bystry gość jesteś..... Ja ponad cztery lata gram i osiągnąłem X - tiery bez okrętów za dublony (na innym koncie) jak ty w nie wierzysz to męcz się z tym i dzięki że też zauważyłeś że czerwoni mają lepiej (pewno byłeś także nie raz) zauważyłeś też pewno punktację czerwonych że w grze mają wyżej... W poprzednim wpisie dałem jasno do zrozumienia że gram dla rozrywki i dobrej zabawy (na pewno też chcę coś osiągnąć) ale ty żeby chyba zaistnieć na dzisiejszym forum musiałeś wrzucić coś miłego. Mnie koszmary z wydanych dublonów nie nękają we śnie bo po prostu inaczej podchodzę do gry "rekreacyjnie" jeśli rozumiesz tego słowa znaczenie. A takie bitwy gdzie zbiera się dobra ekipa to rzadkość i walki z których można mnieć zadowolenie i satysfakcję nie tylko ze swojej ale i innych kapitanów gry. Ostatnio widuję "matrosów" którzy mają na koncie 350 walk i VIII tier no pogratulować z tego 3 okręty premium które niestety nie spełniły oczekiwań(no chyba że reklamacja coś da) myślę że to nie same okręty dają punkty i wygrane ale sposób gry (ja prowokuję i odwracam uwagę, tak masz rację to moje trzy minuty ale dobrze wykorzystane przez kolegów z ekipy dać mogą wygraną obrót armat i okrętów zajmuje troszkę czasu można dać popalić) to podstawa nie raz czerwony team rozniósł ekipę zielonych w kilka minut potem dobijanie resztek. Oprócz wsparcia WG to potrafią dobrze rozegrać bitwę np. oskrzydlić i młócka z zielonymi taka zagrywka to niestety rzadkość, strategia to- przetrwać najlepiej to stać za wyspą i czekać aż wiara się wykruszy i wtedy Hero... noty lecą.. No takim marynarzom to ja dziękuję za grę szkoda że nie można wyjść z gry niestety z takimi trzeba grać... Nara do spotkania na morzu może spotkam Cię na innym loginie ale dam Ci znać że to ja z tego jadowitego wpisu.. Cześć.. 

[G3NTZ]
Players
1,240 posts
19,576 battles
1 hour ago, Adjer_1 said:

Wczoraj niewidzialny zaatakował torpedami z tyłu naszych okrętów jak on przepłynął niewidzialnym będąc to słodka tajemnica WG.

Kupił premium.

• Cool 3
  • Funny 1

Beta Tester
494 posts
19,023 battles
1 hour ago, Adjer_1 said:

Capicorn_two.... Nie do końca tak, ale blisko

Jak na zjadacza okrętów premium to bystry gość jesteś.....  Dzięki ...

Ja ponad cztery lata gram i osiągnąłem X - tiery bez okrętów za dublony (na innym koncie) jak ty w nie wierzysz to męcz się z tym i dzięki że też zauważyłeś że czerwoni mają lepiej (pewno byłeś także nie raz) zauważyłeś też pewno punktację czerwonych że w grze mają wyżej...  Nie dosyć, że lepsze okręty to dodatkowo lepsza punktacja ... k.... wiedziałem, że jest coś jeszcze ...

W poprzednim wpisie dałem jasno do zrozumienia że gram dla rozrywki i dobrej zabawy (na pewno też chcę coś osiągnąć) Jakbyś rozwinął swoją definicję dobrej zabawy ...

Mnie koszmary z wydanych dublonów nie nękają we śnie - mnie też nie

bo po prostu inaczej podchodzę do gry "rekreacyjnie" jeśli rozumiesz tego słowa znaczenie W Twoim wykonaniu? Przyznam, że mam problem.

ja prowokuję i odwracam uwagę, tak masz rację to moje trzy minuty ale dobrze wykorzystane przez kolegów z ekipy dać mogą wygraną obrót armat i okrętów zajmuje troszkę czasu można dać popalić to pomyśl ile mogłaby dać Twojej drużynie 15 minutowa, choć w miarę poprawna Twoja gra

Nara do spotkania na morzu może spotkam Cię na innym loginie ale dam Ci znać że to ja z tego jadowitego wpisu. OK. Niech będzie moja strata - bądź w teamie tych czerwonych, z lepszą punktacją.

Weekend Tester
759 posts

Moje spostrzeżenia odnośnie tego, co się dzieje na serwerze:

1. Weekend, 200% i tyle w temacie.
  2. W dni wolne od szkoły dzieciarnia siedzi przed kompem i jest kibel.

Premium nie ma wpływu na losowania. Wpływ ma Twoja gra. Jeśli idzie Ci zbyt dobrze, system zaczyna rzucać kłody pod nogi. Działa to trochę na zasadzie kija i marchewki.

Trzeba przywyknąć lub odpuścić sobie zabawę.

• Cool 1

[LUZ]
Players
2,772 posts
5,836 battles
3 godziny temu, Adjer_1 napisał:

Capicorn_two.... 

Jak na zjadacza okrętów premium to bystry gość jesteś..... Ja ponad cztery lata gram i osiągnąłem X - tiery bez okrętów za dublony (na innym koncie) jak ty w nie wierzysz to męcz się z tym i dzięki że też zauważyłeś że czerwoni mają lepiej (pewno byłeś także nie raz) zauważyłeś też pewno punktację czerwonych że w grze mają wyżej... W poprzednim wpisie dałem jasno do zrozumienia że gram dla rozrywki i dobrej zabawy (na pewno też chcę coś osiągnąć) ale ty żeby chyba zaistnieć na dzisiejszym forum musiałeś wrzucić coś miłego. Mnie koszmary z wydanych dublonów nie nękają we śnie bo po prostu inaczej podchodzę do gry "rekreacyjnie" jeśli rozumiesz tego słowa znaczenie. A takie bitwy gdzie zbiera się dobra ekipa to rzadkość i walki z których można mnieć zadowolenie i satysfakcję nie tylko ze swojej ale i innych kapitanów gry. Ostatnio widuję "matrosów" którzy mają na koncie 350 walk i VIII tier no pogratulować z tego 3 okręty premium które niestety nie spełniły oczekiwań(no chyba że reklamacja coś da) myślę że to nie same okręty dają punkty i wygrane ale sposób gry (ja prowokuję i odwracam uwagę, tak masz rację to moje trzy minuty ale dobrze wykorzystane przez kolegów z ekipy dać mogą wygraną obrót armat i okrętów zajmuje troszkę czasu można dać popalić) to podstawa nie raz czerwony team rozniósł ekipę zielonych w kilka minut potem dobijanie resztek. Oprócz wsparcia WG to potrafią dobrze rozegrać bitwę np. oskrzydlić i młócka z zielonymi taka zagrywka to niestety rzadkość, strategia to- przetrwać najlepiej to stać za wyspą i czekać aż wiara się wykruszy i wtedy Hero... noty lecą.. No takim marynarzom to ja dziękuję za grę szkoda że nie można wyjść z gry niestety z takimi trzeba grać... Nara do spotkania na morzu może spotkam Cię na innym loginie ale dam Ci znać że to ja z tego jadowitego wpisu.. Cześć.. 

Nie obraź się, ale ktoś to powinien napisać. "Zieloni" ciągle przegrywają właśnie dlatego, że aktywnie sabotujesz swój team. W bitwach nie robisz NIC - Twoje średnie obrażenia to JEDNA SALWA i to nieszczególnie dobra. Jeśli chcesz mieć z gry przyjemność, musisz się doszkolić, polecam dobrych stream'erów i youtube. "Ściąganie na siebie ognia" i szybki zgon, to jest najgorsze, co możesz robić. Zwłaszcza ginący błyskawicznie gracze na krążownikach,  to najgorsza rzecz, na tej klasie masz żyć jak najdłużej i zadawać obrażenia, od tego właśnie jesteś. Niektóre okręty są wręcz stworzone do siedzenia za wyspą i strzelania bez otrzymywania cały czas obrażeń, taką rolę otrzymały od twórców gry. Przecież nie będziesz jeść zupy widelcem, bo tak jest fajniej?

Chcesz walczyć twardo i bezpośrednio, wybierz niemieckie pancerniki, graj z buildem na dodatkową baterię. Może w ten sposób połączysz swój styl, z byciem przydatnym dla drużyny. Powodzenia!

• Cool 5

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,999 posts
5,521 battles

Kiedy widzisz że w kolejnym temacie, ludzie zaczynają obrzucać się błotem, wyciągając przy okazji czyjeś staty:

http://e.lvme.me/7s2dfdt.jpg

Spoiler

Taki sobie post z czapy, nie mający sensu :Smile_honoring:

• Cool 1
  • Funny 3

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
6 hours ago, Pshemozz said:

Kupił premium.

Ale żeby mój niszczyciel był niewidzialny, to konto premium wystarczy, czy niszczyciel musi być premium?

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,999 posts
5,521 battles
2 hours ago, Greyshark said:

Ale żeby mój niszczyciel był niewidzialny, to konto premium wystarczy, czy niszczyciel musi być premium?

FB_IMG_1573539369948.jpg.ee45509d1df848cc307ee43c7ae967e1.jpg

• Cool 2
  • Funny 4

[GIZM0]
Players
191 posts
7,746 battles
12 godziny temu, ThomAS661 napisał:

Jakby WG na kilka dni miało Cię w d...e bo już zapłaciłeś kolejne myto.

Też tak macie?

image.thumb.png.7aa331586f88b477aac4196db759a6f5.png

Taaa... konto premium ma wpływ na to, że jesteś taki strasznie poszkodowany.

[MCNC]
Players
61 posts
20,153 battles
11 hours ago, Adjer_1 said:

... może spotkam Cię na innym loginie ale dam Ci znać że to ja z tego jadowitego wpisu.. 

Z pewnością do Twojego konta zostało już przy zakładaniu przypisane złe RNG.
Nic na to nie poradzisz, będą częste losowania do przegrywającego zespołu, pociski magicznie odbijające się od wrogów itd.

Jak miałeś szczęście, to na tym drugim loginie zostało dolosowane lepsze RNG i grać będzie się przyjemnie.

• Cool 1
  • Funny 2

[PLO]
Players
721 posts
9,622 battles
11 godzin temu, Capricorn_Two napisał:

To po co grać z zielonymi? Nie lepiej wejść do bitwy w drużynie czerwonej?

• Cool 1
  • Funny 4

Players
41 posts
4,551 battles
15 godzin temu, ThomAS661 napisał:

Jakby WG na kilka dni miało Cię w d...e bo już zapłaciłeś kolejne myto.

Też tak macie?

Weekend. No i nie ma co ukrywać wielu ogarniętych graczy gra mniej a jest więcej zwierzątek i innych baśniowych stworów. Polecam grać w dywizjonie, pomimo że wrzuci cię do drużyny botów to zawsze masz pewność że masz w swoim dywizjonie 2 ogarniętych graczy co już pozwala wam mieć jakąś szanse na wyciąganie bitew.

14 godziny temu, Adjer_1 napisał:

Cześć. Mało razy...? już wykręcać i suszyć się nie nadążam. A piguły z wody to już plaga nie raz pisałem że w ciągu jednej bitwy okrętu który mnie zatopił i przed tym nie widziałem na oczy, później po fakcie po jakichś 3.ok minutach objawił się na trzy sekundy i nie ma go. Jak grać z przeciwnikiem którego nie widać. Wczoraj niewidzialny zaatakował torpedami z tyłu naszych okrętów jak on przepłynął niewidzialnym będąc to słodka tajemnica WG. A afk kolegów kapitanów to już plaga. Osobiście nie bardzo zależy mi na doskonałych notowaniach a na dobrej ładnej bitwie dla tego atakuję i stwarzam sytuację do ataku dla innych naszych herosów ku mojemu zdziwieniu oni z impetem........ zwracają i uciekają za wyspy i na margines (zależy co bliżej) jak tylko zobaczą przeciwnika tak chłopcy(!) dbają o ranking, w dupie mają innych graczy i ich wysiłek aby wygrać starcie. Oni dbają o punkcik, notowania, odwróciłem uwagę i lufy 3 a następnie 5-ciu czerwonych których teraz można łomotać..... W końcu zatapiają mnie.... Patrzę na scenę walki a kolesie ci z pełnymi krechami lub ledwo tkniętymi kryją się za wyspami inni sprawdzają czy linię da się wypchnąć po za obszar.... Po fali gorąca jakie mnie zalewa wciskam taba i zaznaczam paru: słaba gra a i z dala od klawiatury też daję i to  cała moja zemsta za to że ginę w płomieniach lub muszę wykręcać ciuchy piąty lub ósmy raz pod rząd. Dzieje się tego już stanowczo za dużo i często siła przetrwania w tych cwaniaczkach jest ogromna i nie ma sposobu (chyba) żeby to wyplenić a powiedzonko "jeśli wlazłeś między wrony.... to nie po mojemu. Przez cwaniaków nie ma dobrej gry... Czerwoni wspieranie przez WG bezlitośnie to wykorzystują ostatni ciąg przegranych to jedenaście walk pod rząd..... I jak tu grać... Kilo relanium kawa i do boju... Cześć kolego do spotkania na morzu... ✌️

Baranie łby które nie potrafią zrozumieć nawet podstaw mechaniki prostej zręcznościówki nie powinny mieć możliwości wypowiadania się na forum. 

[G3NTZ]
Players
1,240 posts
19,576 battles
7 hours ago, Greyshark said:

Styknie premium, ale z jak jeszcze odpalisz kombo okręt premkum + konto premium to możesz przecież przemykając się niewidzialnym dodatkowo strzelać z niewidziałki.

[ISEN]
Moderator
4,857 posts

Jest źle... powiem szczerze, że wielokrotnie próbowałem i zawsze jestem w zielonej drużynie, a nigdy nie byłem w czerwonej. A już trochę w tą grę gram. 

• Funny 1

[G3NTZ]
Players
1,240 posts
19,576 battles
4 minutes ago, Dark_Havoc said:

Jest źle... powiem szczerze, że wielokrotnie próbowałem i zawsze jestem w zielonej drużynie, a nigdy nie byłem w czerwonej. A już trochę w tą grę gram. 

Ale jest tu coś dziwnego, czego do tej pory nie rozumiem. Kilkukrotnie strona przeciwna wmawiała mi, że jestem w drużynie czerwonych gdzie na 100% byłem w zielonych (mam nawet screeny). Nawet support nie potrafił pomóc. Nie ogarniam, co oni się zmówili wszyscy i mnie w jajo robili czy może zbiorowo mieli problemy ze wzrokiem?

[MCNC]
Players
61 posts
20,153 battles
2 hours ago, __Davy_Jones_ said:

Baranie łby które nie potrafią zrozumieć nawet podstaw mechaniki prostej zręcznościówki nie powinny mieć możliwości wypowiadania się na forum. 

Wręcz przeciwnie!

... widać wtedy korelację pomiędzy sukcesami w grze i wypowiedziami.

• Cool 1
  • Funny 3

[GLH]
Beta Tester
21 posts
4,842 battles
2 hours ago, Dark_Havoc said:

Wchodzisz do bitwy i widzisz 2 floty - zieloną i czerwoną. Do której strzelasz? Pewnie do czerwonej. To jak chcesz być w czerwonej drużynie, strzelając do czerwonych?!?! Źle wybierasz stronę konfliktu... Natomiast strzelanie do zielonych pozwala na osiągnięcie koloru przejściowego, którym w tej zacnej grze jest RÓŻOWY (w WoT jest niebieski). Po dobrych wynikach w kolorze różowym, matchmaking losuje nas do drużyn czerwonych z lepszym losowaniem. 

Istnieją również w tej grze gracze NEUTRALNI - nie strzelają do nikogo. Oraz nadpobudliwi/agresywni - strzelają do wszystkich. Ale to już opowieść na inny wątek na forum :cap_look:

• Cool 1
  • Funny 9

Players
9 posts
1,784 battles

Rubez... 

Aleś mnie pocieszył.... Teraz wiem czemu wszyscy do mnie strzelają nawet zieloni..... To te cholerne RNG...!!! 🤔 A gdzie go szukać..?? 

Muszę płynąć do szamana z flaszką niech coś z tym zrobi bo już z portu nogi wystawić nie idzie... Kule jak muchy nad głową brzęczą.... 

A z innej beki.. Czemu niszczarki frankońskie nie mają dymu... Prędkość to nie wszystko jak powiedział znajomy kaczor wciskając śrut z kupra.... Nawet najsłabsza niszczarka w dymie potrafi być groźna... 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this