Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Chiński Nowy Rok: Ostatnia okazja!

11 comments in this topic

Recommended Posts

[RR1]
[RR1]
Players
62 posts
26,872 battles

no i totalna znowu ściema z tymi okrętami z kontenerów chińskich, hasie szkło i byle co z nich wypadło!!!!

• Cool 2

Beta Tester
4,812 posts
14,917 battles
6 minutes ago, gall71kg said:

no i totalna znowu ściema z tymi okrętami z kontenerów chińskich, hasie szkło i byle co z nich wypadło!!!!

a masz gdzieś napisane że na 100% okręt ci wypadnie???

Nie

napisano tylko o ew szansie na drop

otworzyłem 8 na RU i EU bilans

bez komentarza

• Cool 1

Modder
4,875 posts
22,486 battles

Od kiedy coś z darmowych ma wypadać dla każdego ? To łut szczęścia. 1-2% ? Nawet otwierając 20 płatnych, które mają wyższą szansę, możesz i niejednokrotnie zobaczysz 0 okrętów.

• Cool 1

[MAX]
Players
447 posts
22,172 battles

Widziałem opening tych kontenerów na jednym z polskich strumyków. Na 20 otworzonych wypadło ... zero okrętów. Potem jeden z widzów podarował mu kolejnych 8 i wypadła deska. Wiadomo, kwestia szczęścia, ale raczej nie ma dużych szans na drop z chińskich pudełek (w porównaniu do świątecznych).

• Cool 1

Modder
4,875 posts
22,486 battles

To jest proste. Jeżeli okręty które moga wypaść kosztują 150 zł-250 zł, a 20 skrzynek to 168 zł to maksymalna średnia szansa to będzie 1 okręt na 20 pudełek, czyli 5% szans na pudełko. Jeśli nawet nie mniej. W efekcie jeden z drugim dostanie z takiego losowania np. 2 okręty, jakiś szczęśliwiec i z 3, a iluś tam nastepnych nic. W efekcie średnio wypadnie np. ten 1 okręt.

[HOB]
Moderator
1,837 posts
7,819 battles
6 minut temu, Odo_Toothless napisał:

To jest proste. Jeżeli okręty które moga wypaść kosztują 150 zł-250 zł, a 20 skrzynek to 168 zł to maksymalna średnia szansa to będzie 1 okręt na 20 pudełek, czyli 5% szans na pudełko.

Szansa może być większa. Bo wydając 150-250 PLN kupujesz wybrany okręt, a z kontenera wypadnie losowy, niekoniecznie chciany.
Pudełka są więc lepsze dla kolekcjonerów (równolegle też wypadnie sporo mniej i bardziej cennych gratów), ale jeśli ktoś chce mieć konkretny okręt (bo np. się spodobał), to bezpieczniej jest kupić bezpośrednio.

• Cool 2

Modder
4,875 posts
22,486 battles
5 hours ago, Silentraz said:

Szansa może być większa. Bo wydając 150-250 PLN kupujesz wybrany okręt, a z kontenera wypadnie losowy, niekoniecznie chciany.
Pudełka są więc lepsze dla kolekcjonerów (równolegle też wypadnie sporo mniej i bardziej cennych gratów), ale jeśli ktoś chce mieć konkretny okręt (bo np. się spodobał), to bezpieczniej jest kupić bezpośrednio.

Z mego doswiadczenia, zawsze otrzymywałem mniej w okrętach/dublonach/czasie premium niż płaciłem za pudełka. Bez względu na wydarzenie, więc bardzo, ale to bardzo wątpię. Według WG np. kama, czy szmaty sa coś warte i inaczej być nie może, bo są po prostu skąpi.

ostatnie:

6 darmowych chińskich - 0

20 płatnych chińskich - 0

24 (albo i wiecej) bezpłatnych brytyjskich - oczywiście 0, bo nawet drzewkowców skąpią

Szanse ? Z co najmniej 50 nie wypadło nic, To ile tam jest 1, czy aż całe, oszałamiające 1,5 % ? Kilka osób pewnie coś dostanie, ale jak wyda najpierw multum kasy. XaXa.

• Cool 3

Players
1,801 posts
20,932 battles
16 godzin temu, Odo_Toothless napisał:

Szanse ? Z co najmniej 50 nie wypadło nic, To ile tam jest 1, czy aż całe, oszałamiające 1,5 %

Wczoraj wieczorem skończyłem misję na "chińszczyznę" z okazji ich nowego roku. Wpadło trochę szmat i kamuflaży, okrętów nie zauważono. Widocznie szansa na wylosowanie jakiegokolwiek okrętu była naprawdę niska. Pomyślałem - szkoda, a potem dla poprawienia humoru przeczytałem sobie na shipcomrade recenzje porównawcze, autorstwa LMM. Kilka zabawnych "kwiatków":

- Wukong ma reload dział o pół sekundy lepszy od Martela (10,5 sek. / 11 sek.);

- Wukong ma zasięg dział o dwa metry większy niż Martel :-)))))   Yes, Wukong has 2 meters more main battery range;

- Bajie ma sigmę 2.1, podczas gdy Izumo 2.0;

- reload dział u Bajie to 32 sek, u Izumo - 30 sek.

Idąc tym tropem, można wziąć na tapetę 70 ruskich łajb projektu 30-bis lub też 27 braci Clevelandów. Wystarczy zmienić kolor kamuflażu, minimalnie pokombinować parametrami i... WoWs "zaludni się" całymi chmarami kolejnych Pan-Asian okrętów :-))  Zabawne? No to dorzućmy niektórym radar / torpy głębokowodne / jakiś booster i niech sprzedaż rusza :-))  A bardziej poważnie: nie widzę zbytnio sensu wydawania pieniędzy na premki, które w dużym stopniu są tylko przemalowaną "silver" jednostką z pewnymi modyfikacjami  :-((  Wpadnie z kontenera - fajnie, a jeśli nie, to nie ma po czym zbytnio żałować. Oczywiście - kwestia gustu, co kto lubi. Pozostaje otwartym pytanie, czy Chińczycy rzucą się kupować przemalowane premki, czy też zastanowią się chwilę i wezmą darmowe "silver" okręty z drzewka?

• Cool 3

[FT-B]
Players
559 posts
8,449 battles

W sumie większość camo ,wolne, dwa dni premki, 500 dublonów. I camo na Huanghe ...którego nie mam.I które w sumie ma już swoje camo przy zakupie,więc bo jakiego mi drugie.

Sign in to follow this