Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

PTS 0.9.1 - Brytyjskie krążowniki: część 2.

10 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles

WG_SPB_WoWS_Preview_Public_test_0910_720x192.jpg

Dowódcy, witajcie w teście publicznym aktualizacji 0.9.1!

Harmonogram rundy 1.

Początek Cz. 23 Sty. 17:30 CET (UTC+1)

Koniec Pon. 27 Sty. 16:30 CET (UTC+1)

Cechy szczególne testu

Ciężkie krążowniki V Hawkins, VI Devonshire, VII Surrey, VIII Albemarle, IX Drake oraz X Goliath nie będą dostępne w drzewie technologicznym podczas testu publicznego.

Oprócz standardowych misji bojowych z nagrodami, sekcja Misje bojowe została uzupełniona o dodatkowe misje bojowe do technicznego przetestowania. Uwaga: za ukończenie tych misji nie otrzymacie żadnej nagrody. Możecie je odróżnić od innych misji bojowych poprzez obecność słowa „Test” w ich tytułach.

Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.9.1 gałąź brytyjskich krążowników ciężkich zostanie udostępniona wszystkim do zbadania..

Żetony królewskie: tematyczny zasób tymczasowy, który można zdobyć poprzez ukończenie dyrektyw oraz misji codziennych, a także zbierając je z dostaw codziennych.

Brytyjski krążownik premium London: nagroda za ukończenie czterech dyrektyw.

Dowódca Andrew Cunningham: do zdobycia w Zbrojowni w zamian za żetony królewskie.

Uwaga: nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego oraz sposoby na ich zdobycie mogą różnić się od tych na serwerze zwykłym. Krążownik VI London nie będzie dostępny na serwerze testu publicznego.

Sezon bitew rankingowych

W nowym sezonie bitwy będą toczone za sterami okrętów X poziomu wszystkich klas w formacie 7 na 7, a tym razem skorzystamy ze zaktualizowanego trybu Wyścig zbrojeń.

Wyścig zbrojeń to tryb gry, w którym na mapie pojawiają się specjalne strefy wzmocnień. Jeśli zdołacie wejść do strefy i zająć ją przed przeciwnikiem, cała Wasza drużyna otrzyma bonus do charakterystyk bojowych aż do końca bitwy. Gdy zajmiecie kolejną strefę z tym samym wzmocnieniem, efekt bonusu wzrasta.

W pewnym momencie od rozpoczęcia bitwy na środku mapy pojawi się strefa kluczowa. Jej średnica będzie ulegać zmniejszeniu w miarę upływu czasu, a zespół, który ją zajmie, będzie w stanie szybko zdobyć przewagę i ostatecznie odnieść zwycięstwo.

Przeprojektowaliśmy bonusy ze wzmocnień. Obecnie będą one miały również zastosowanie u eskadr lotniskowców i zapewnią:

• zwiększoną prędkość okrętu oraz krótszy czas przestawienia steru; skrócony czas odnowienia doładowania silnika samolotów;
  • stałe przywracanie PW w postaci procentu maksymalnej puli PW okrętów i samolotów;
  • zmniejszony czas przeładowania dział baterii głównej oraz uzbrojenia torpedowego; krótszy czas uzupełniania samolotów, gdy są na pokładzie lotniskowca;
  • skrócony czas odnowienia sprzętu eksploatacyjnego okrętu i eskadr.

Aktualizacje ulepszeń

W aktualizacji 0.9.1 dodamy nowe ulepszenia, a stare zostaną zmienione. Usunęliśmy również wszystkie ograniczenia co do klasy i poziomu dla ulepszeń specjalnych, które poprawiają wydajność sprzętu eksploatacyjnego okrętu.

Niektóre ulepszenia będą zastąpione nowymi: jeśli macie już zamontowane którekolwiek z tych ulepszeń na swoich okrętach, zostaną wymienione na swoje nowe wersje. Każde ulepszenie w Waszym inwentarzu, które zostanie usunięte z gry, podlega rekompensacie w postaci pełnego kosztu zakupu w kredytach.

Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

Nowa mapa: Wody Północy

Nowa mapa została stworzona na potrzeby bitew VIII–X poziomu w trybach Epicentrum oraz Dominacja z trzema strefami kluczowymi.

bulletin-091_1920x1080 (2).jpeg

[BEKA]
Players
3 posts
3,933 battles

Szybkie pytanie. Na stronie o aktualnych testach publicznych jest informacja, że za udział w testach (po raz pierwszy) dostaje się taką nagrodę - 500 000 000 kredytów, 30 000 dublonów oraz 90 dni premium.

I pytanie. Czy ta nagroda zostaje do wykorzystania na koncie testowym czy na normalnym moim koncie, na którym gram na codzień?

Dzięki za odp

• Funny 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
15 minutes ago, elfiorr said:

Szybkie pytanie. Na stronie o aktualnych testach publicznych jest informacja, że za udział w testach (po raz pierwszy) dostaje się taką nagrodę - 500 000 000 kredytów, 30 000 dublonów oraz 90 dni premium.

I pytanie. Czy ta nagroda zostaje do wykorzystania na koncie testowym czy na normalnym moim koncie, na którym gram na codzień?

Dzięki za odp

Na testowym.

[URSA]
Players
185 posts
17,338 battles

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że łatwiej "zahaczyć" o plażę? W sensie, że płyniemy wzdłuż plaży (lub wyspy) i dosyć łatwo przywrzeć do niej.. do tej pory było tak, że ta odległość była dosyć niewielka, a w tej aktualizacji między moim pancernikiem a wyspą mógłby zmieścić się jeszcze jeden okręt.

• Cool 2

Players
2,261 posts
14,098 battles
2 hours ago, wittib1 said:

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że łatwiej "zahaczyć" o plażę? W sensie, że płyniemy wzdłuż plaży (lub wyspy) i dosyć łatwo przywrzeć do niej.. do tej pory było tak, że ta odległość była dosyć niewielka, a w tej aktualizacji między moim pancernikiem a wyspą mógłby się jeszcze zmieścić jeden okręt.

Też tak ostatnio mam, moze to przygotowania map do łódek podwodnych, a moze nam sie zdaje tylko.

• Cool 1

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
On 1/24/2020 at 8:09 PM, wittib1 said:

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że łatwiej "zahaczyć" o plażę? W sensie, że płyniemy wzdłuż plaży (lub wyspy) i dosyć łatwo przywrzeć do niej.. do tej pory było tak, że ta odległość była dosyć niewielka, a w tej aktualizacji między moim pancernikiem a wyspą mógłby zmieścić się jeszcze jeden okręt.

On 1/24/2020 at 10:47 PM, DariusJacek said:

Też tak ostatnio mam, moze to przygotowania map do łódek podwodnych, a moze nam sie zdaje tylko.

Jak macie możliwość zaznaczyć miejsce na mapie gdzie utknęliście a najlepiej zrobić print screen w trakcie utknięcia do wrzucajcie tutaj. :)

[BASIC]
Players
6 posts
9,606 battles

Witam wszystkich , takie szybkie pytanie nie jestem wstanie zmienić trybu rozgrywki na nic innego jak kooperacja. Jakieś pomysły ? 

Players
2,261 posts
14,098 battles
On 1/27/2020 at 9:12 AM, WG_Lumberjack said:

Jak macie możliwość zaznaczyć miejsce na mapie gdzie utknęliście a najlepiej zrobić print screen w trakcie utknięcia do wrzucajcie tutaj. :)

Skoro nalegasz:cap_haloween:

Kolega utknął tak, że musiałem wbić dziób między wyspę, a jego Kijowa nawet po uderzeniu nie ruszył się i dopiero jakos na wstecznym zeslizgął się po moim dziobie w tył. 

shot-20.02.03_18.40.42-0338.jpg

Sign in to follow this