Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
szczekan

Brytyjskie ciężkie krążowniki

34 comments in this topic

Recommended Posts

[E--C]
[E--C]
Players
258 posts
21,138 battles

Jest to chyba najsłabiej przygotowany event. Misje w ramach dyrektyw są prościutkie (w porównaniu do innych dyrektyw z wczesnym dostępem, nie z budową Puerto Rico). Nie ma żadnej ekstra nagrody za ukończenie wszystkich dyrektyw (a bywały okręty, czasami kapitanowie). Są w ramach dyrektyw misje, które można wykonać brytyjskimi krążownikami (zachęta do otwierania kontenerów,  z których może wypaść krążownik od V do VIII tieru) - czyli tak , jak w poprzednich eventach.. Ale jest też misja, którą można wykonać tylko Wukongiem lub Baiji lub Siliwangi, czyli okrętami, których nie ma. Nie ma ich w sklepie, nie ma w zbrojowni. Nie jestem zainteresowany ich kupnem, ale wygląda na to, że WG zaspało. 

• Cool 1
  • Boring 3

[BFS]
Beta Tester
1,074 posts
14,369 battles
3 hours ago, Lucius_Dentatus said:

Trudno - źle, łatwo - też źle. Biedne wg. 

Ale w sumie przyznasz ze dawnie misji na premki których nie ma w grze to lekka przesada nie? 

[PLO]
[PLO]
Players
661 posts
18,033 battles
8 hours ago, szczekan said:

Jest to chyba najsłabiej przygotowany event.

To nie jest event tylko standardowy wstęp do wprowadzenia nowej linii.

Nie ma żadnej ekstra nagrody za ukończenie wszystkich dyrektyw (a bywały okręty, czasami kapitanowie)

Nie jestem przekonany czy na tym etapie były kiedykolwiek. Wydaje mi się że były dopiero na drugim etapie - wraz z wprowadzeniem całej linii okrętów do gry.

Ale jest też misja, którą można wykonać tylko Wukongiem lub Baiji lub Siliwangi, czyli okrętami, których nie ma. Nie ma ich w sklepie, nie ma w zbrojowni. Nie jestem zainteresowany ich kupnem, ale wygląda na to, że WG zaspało. 

Będą pewnie w piątek. Misja na nie nie zniknie. Nie ma tragedii.

• Cool 1

Players
2,559 posts
6,010 battles
11 minut temu, DrunkenFish napisał:

To nie jest event tylko standardowy wstęp do wprowadzenia nowej linii.

Nie jestem przekonany czy na tym etapie były kiedykolwiek. Wydaje mi się że były dopiero na drugim etapie - wraz z wprowadzeniem całej linii okrętów do gry.

Będą pewnie w piątek. Misja na nie nie zniknie. Nie ma tragedii.

Jasne, że nie zniknie i jasne, że nie ma tragedii. Natomiast kolega @szczekan ma rację w jednym - dawanie misji do wykonania okrętem, którego nie ma jest nie poważne. To, że sie pojawi i będzie można misję zrobić później nie wiele zmienia, bo wcześniej musiałeś z tego powodu robić inne misje, choć teoretycznie mogłeś nie mieć na to ochoty.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
26 minutes ago, henryk5pio said:

Jasne, że nie zniknie i jasne, że nie ma tragedii. Natomiast kolega @szczekan ma rację w jednym - dawanie misji do wykonania okrętem, którego nie ma jest nie poważne. To, że sie pojawi i będzie można misję zrobić później nie wiele zmienia, bo wcześniej musiałeś z tego powodu robić inne misje, choć teoretycznie mogłeś nie mieć na to ochoty.

O, to ciekawe. Jeszcze nigdy, przez 7 lat grania w produkty WG, nie zdarzyło mi się, żebym musiał w grze robić coś, na co nie mam ochoty. WG, zmuście mnie kiedyś do czegoś na co nie mam ochoty, chcę poznać, jakie to uczucie!

• Funny 1

Players
2,585 posts
15,098 battles
7 minutes ago, Greyshark said:

O, to ciekawe. Jeszcze nigdy, przez 7 lat grania w produkty WG, nie zdarzyło mi się, żebym musiał w grze robić coś, na co nie mam ochoty. WG, zmuście mnie kiedyś do czegoś na co nie mam ochoty, chcę poznać, jakie to uczucie!

wg zmusza cie do oddychania

• Cool 2
  • Funny 2

[-SBF-]
8,315 posts
4 minutes ago, zdzislawdyrma said:

wg zmusza cie do oddychania

Ale ja mam ochotę oddychać, a pisałem o zmuszeniu do czegoś, na co nie mam ochoty.

[ISEN]
Beta Tester
4,630 posts
14,036 battles
6 minutes ago, Greyshark said:

Wiesz jeszcze żeby ta misja decydowała o czymś to bym ból dolnej tylniej części ciała zrozumiał a tu tak:

-nagroda jedno camo czy flaga

- i tak zrobisz na pozostałych.

• Cool 1

[-SBF-]
8,315 posts
16 minutes ago, NextNoobPlayer said:

Wiesz jeszcze żeby ta misja decydowała o czymś to bym ból dolnej tylniej części ciała zrozumiał a tu tak:

-nagroda jedno camo czy flaga

- i tak zrobisz na pozostałych.

No to nie mogę się doczekać, żeby sobie te okręty kupić i dostać jedną flagę!

• Funny 1

[E--C]
[E--C]
Players
258 posts
21,138 battles

Tak jak pisałem, misje są banalne, a nagrody adekwatne. Po prostu samo wydarzenie jest kiepsko przygotowane.

[TTTPL]
Players
409 posts
20,079 battles

Jakie znowu wydarzenie? Sztucznie rozciągnięte w czasie wprowadzanie do gry nowej linii, przy okazji dojenie dublonów. Sztuczne pseudo-wydarzenie, które ma na krótką chwilę zająć graczy. Już wolałem edycje całych linii od A do Z i normalny ich grind, a kto miał wywalić free exp żeby natychmiast mieć T10, ten sobie go wywalał. 
Tak w ogóle, to po co WG marnuje czas i środki na produkcję okrętów poniżej T5? Od razu niech wszystkie nowe linie zaczynają się od 5tek (to tak na marginesie). 

• Cool 3
  • Bad 1

[FT-B]
Players
537 posts
7,743 battles

No chyba dobrze,że po świątecznym grindzie do porzygania ,jest taki spokojny, prościutki event. Fakt że luja za niego dostajemy,ale coś za coś.

• Cool 1

Weekend Tester
759 posts

Etap 2 zrobiony w 2 godziny.

Wpadł 

13 minuty temu, Jasoandr napisał:

Jakie znowu wydarzenie? Sztucznie rozciągnięte w czasie wprowadzanie do gry nowej linii, przy okazji dojenie dublonów. Sztuczne pseudo-wydarzenie, które ma na krótką chwilę zająć graczy. Już wolałem edycje całych linii od A do Z i normalny ich grind, a kto miał wywalić free exp żeby natychmiast mieć T10, ten sobie go wywalał. 
Tak w ogóle, to po co WG marnuje czas i środki na produkcję okrętów poniżej T5? Od razu niech wszystkie nowe linie zaczynają się od 5tek (to tak na marginesie). 

Szykuj się na nowy porządek - okręty typu PayToRico za około 200$ dla każdego, które będą robiły (w sumie już robią) dziadostwo z X tieru.

[HOB]
Players
257 posts
11,999 battles
46 minut temu, Jasoandr napisał:

Pamiętasz jak wyszły niemieckie pancerniki i przez parę tygodni po 500-600 helmucich bebeczków w kolejce do bitwy ? Chcesz powtórki jak się wszyscy rzucą na raz na nowa linię ? WG rozwiązało problem premiery nowych linii poprzez dawkowanie okrętów w czasie, a do wydawania dublonów nikt nie zmusza. 

• Cool 6

Players
2,559 posts
6,010 battles
godzinę temu, MW_RP napisał:

Pamiętasz jak wyszły niemieckie pancerniki i przez parę tygodni po 500-600 helmucich bebeczków w kolejce do bitwy ? Chcesz powtórki jak się wszyscy rzucą na raz na nowa linię ? WG rozwiązało problem premiery nowych linii poprzez dawkowanie okrętów w czasie, a do wydawania dublonów nikt nie zmusza. 

Żeby jeszcze chcieli je dawkować :P Mnie coś dawkować nie chcą :D

[ISEN]
Beta Tester
4,630 posts
14,036 battles
1 hour ago, MW_RP said:

Głos rozsądku, rzadkość na tym forum

23 minutes ago, henryk5pio said:

Żeby jeszcze chcieli je dawkować :P Mnie coś dawkować nie chcą :D

Nie masz brytyjskiego herbu przypisanego do konta, lub marynarz nie polerował torpedy jak odkrywałeś nagrody

• Cool 1

[TTTPL]
Players
409 posts
20,079 battles
2 godziny temu, MW_RP napisał:

Pamiętam. Wtedy to był raj dla deseczek. Te setki tłustych BBeczków do farmienia. 

Pamiętam też co się działo jak do gry wszedł Tirpitz. 

Generalnie kolejek nie odczułem, bo patrz pierwsze zdanie, poza tym miałem wtedy jeszcze inne linie do robienia... patrz pierwsze zdanie ;) 
Co do dublonów to masz rację, nikt. Z drugiej strony wiesz, że to bzdura. Ilu naciągnie babcię, mamę? Z drugiej strony wielu nie ulegnie i nie wyda kasy, co nie zmienia faktu, że w moich oczach jest to perfidne dojenie z dublonów.

[TF16]
Players
2,249 posts
21,217 battles
8 hours ago, Tanaka_15 said:

Ale w sumie przyznasz ze dawnie misji na premki których nie ma w grze to lekka przesada nie? 

Podnosi nieco poziom trudności. 

• Cool 1
  • Funny 1

[HOB]
Moderator
1,797 posts
7,472 battles

Jeśli ktoś się później zabierze za event, będzie mógł za drobną opłatą usprawnić sobie wykonywanie misji, i tym samym ponosi mniejsze ryzyko niedostania cennych nagród.

[ISEN]
Beta Tester
4,630 posts
14,036 battles
55 minutes ago, Silentraz said:

Jeśli ktoś się później zabierze za event, będzie mógł za drobną opłatą usprawnić sobie wykonywanie misji, i tym samym ponosi mniejsze ryzyko niedostania cennych nagród.

i po grom jak te misje to i na coopach się robi potrzebne te okręty jak łysemu grzebień

[HOB]
Moderator
1,797 posts
7,472 battles

Dorzucenie klona Izumo i zapewne przeciętnych krążków nie rozwali balansu (jak to się działo przy Smoleńsku), nie spowoduje afery (jak Puerto za 200 ojro), a pozwoli zarobić sporo hajsów na kolekcjonerach (i zależnie od metody sprzedaży - na osobach skłonnych do podejmowania ryzyka).

Jakby to nie miało sensu, to by nie zatrudniali grafika do przemalowania Izumo.

Players
2,559 posts
6,010 battles
15 minut temu, Silentraz napisał:

Dorzucenie klona Izumo i zapewne przeciętnych krążków nie rozwali balansu (jak to się działo przy Smoleńsku), nie spowoduje afery (jak Puerto za 200 ojro), a pozwoli zarobić sporo hajsów na kolekcjonerach (i zależnie od metody sprzedaży - na osobach skłonnych do podejmowania ryzyka).

Jakby to nie miało sensu, to by nie zatrudniali grafika do przemalowania Izumo.

Obstawiam, że mają własnego grafika, który ciągle coś tam maluje, nieważne czy się przyda i kiedy czy nie.

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,227 posts
10,104 battles

Chętnie bym się wypowiedział na temat tych okrętów, ale żaden mi jeszcze nie wypadł :etc_swear:

• Funny 1

Sign in to follow this