Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Sigimundus

Vyjete Uhli/Ocel/Kontiky za vlocky a Pocty Puerto Rico na EU

22 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,589 posts
12,558 battles

Pridavam link na clanek kde autor stranky na trekovani vlocek uvadi statistiky vyjeteho Uhli/Ocel/Kontiky za vlocky a Pocty Puerto Rico na EU.

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles

JJ nasmáli jsme se o víkendu, jak si WG nahrabalo za dublonky. Tuším že bylo 7k lidí celkem a jen 200 z RU serveru? :cap_haloween:

Nechce se mi v tom už hrabat :cat_paw:

[T-N-T]
5,589 posts
12,558 battles
2 hours ago, LucyCZ said:

JJ nasmáli jsme se o víkendu, jak si WG nahrabalo za dublonky. Tuším že bylo 7k lidí celkem a jen 200 z RU serveru? :cap_haloween:

Nechce se mi v tom už hrabat :cat_paw:

No podle odhadu je jen na EU servru kolem 11 000 hracu s PR . . . kolik z nich zaplatilo plnou cenu asi nikdo nevi.

Ale pry necela polovina nema Gorzii (ergo nevyjela si treti direktivu) ergo musela nabrat body na stavbu jinde :cap_money:

A WG pry na akci PR vydelal veco mezi "anywhere from $157,253.69 to $366,937.49" coz je 5 az 8 vice jak za predesle podobne akce  - " Last time around, we estimated that they made $40,000 from Mogadors for the Frenchie whaling ".

Takze sice tady na foru a na facebooku ci youtube hraci nadavaji ale i prez to strkaji penizky WG plnymi hrstmi

• Cool 3

[T-N-T]
5,589 posts
12,558 battles

A zajimave je take zjisteni ze dle jeho statistik prihlasenych (na jeho starnky) 8000 hracu za vlocky vyjezdilo 172 000 000 uhli a 17 000 000 oceli . . . coz uz je poradna radka Smolensku a stalingradu

• Cool 1

[T-N-T]
5,589 posts
12,558 battles
10 minutes ago, Sigimundus said:

"anywhere from $157,253.69 to $366,937.49"

A naivne si muzeme myslet ze to vrazi do lepsich a stabilnejsich servru :fish_cute_2::Smile_trollface:

• Funny 3

[IDDQD]
Korzár
2,400 posts
189 battles
Před 1 hodinou Sigimundus řekl/a:

No podle odhadu je jen na EU servru kolem 11 000 hracu s PR . . . kolik z nich zaplatilo plnou cenu asi nikdo nevi.

Bůh ví, co je na tom pravdy. Já si myslím, že je to přitažené za vlasy a tolik jich není. 11 000 je skoro polovina hráčů na EU serveru. Spíše tohle bude nějaký tah, jak normálně smýšlejícím hráčům zacpat hubu, že akce PR byla "neúspěch". 

No ale.. pokud je to pravda, tak na světě je ještě víc hlupáků, jak jsme si myslel. :) 

• Cool 2

[T-N-T]
5,589 posts
12,558 battles
9 minutes ago, Wolffnstein said:

Bůh ví, co je na tom pravdy. Já si myslím, že je to přitažené za vlasy a tolik jich není. 11 000 je skoro polovina hráčů na EU serveru. Spíše tohle bude nějaký tah, jak normálně smýšlejícím hráčům zacpat hubu, že akce PR byla "neúspěch". 

No ale.. pokud je to pravda, tak na světě je ještě víc hlupáků, jak jsme si myslel. :) 

No na EU servru je za posledni dva mesice neco kolem 370 000 aktivnich hracu takze 11 000 PR  je neco kolem 3% hracu.

A vem si ze z 8000 zaregistrovanych na jeho strance si PR "vyjelo" skoro 3000 hracu.

Ale jinak ano je to jen odhad z jeho ziskanych dat a realita muze byt jinde.

[IDDQD]
Korzár
2,400 posts
189 battles
Před 13 minutami Sigimundus řekl/a:

No na EU servru je za posledni dva mesice neco kolem 370 000 aktivnich hracu

Chtěl si napsat "botů" nebo? Ono kdyby jsi totiž koukl na stats těchto hráčů, půlka má PR tak 100 , třetina tak 400 a zbytek budou hráči. Však to tu TheComedian psal, že během PR akce bylo ve hře tolik botů..  A já sám sem během té akce potkal několik takových.  A upřímně, známe WG  a jejich aféru s boty (Konigsberkové např během toho verbování nováčků.). 

Dle mého je to jen marketingový tah. Všechny tyto statistiky mohou (ale nemusí) být lež, pač nejsou ničím podloženy. Stačí se podívat ve hře. Již sem tu psal, že to, co se píše v přístavu (např. poloměr otáčení) je jiné než reálná funkce. Viz. třeba poloměr Moskvy. Ve hře je psáno něco, co v reálu je lež.  :)

• Cool 1

[PPH]
Players
584 posts
13,745 battles

Berte to ale tak, že "vyjet" PR se dalo i "jen" za 6000 dublonů... i kdyby to bylo s dvěma boostery tak za 14 táců...  2-8 táců ( nebo i víc) můžou mít hráči nasysleno jen z běžného hraní, beden, odměn tj. sice vyjeli ale neplatili... a nebo popř. platili cca okolo 200,- Kč jako já což mi za X loď přijde jako rozumně nízká cena.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles
Před 4 minutami mortas_invader řekl/a:

Berte to ale tak, že "vyjet" PR se dalo i "jen" za 6000 dublonů... i kdyby to bylo s dvěma boostery tak za 14 táců...  2-8 táců ( nebo i víc) můžou mít hráči nasysleno jen z běžného hraní, beden, odměn tj. sice vyjeli ale neplatili... a nebo popř. platili cca okolo 200,- Kč jako já což mi za X loď přijde jako rozumně nízká cena.

i tak ty nasyslené dublony někdo kupoval :cap_cool: - velice málo dublonů hráči vlastní od WG (duplikát lodě z kontejneru atd), cetky padající z odměn atd.

[IDDQD]
Korzár
2,400 posts
189 battles
Před 6 minutami mortas_invader řekl/a:

Za 200 kč super cena. O tom se nepřu. Já narážel na ty, kdo to kupovali za těch ?58 000? dublonů. To už mi nepřijde normální. Ale každého jeho věc. Někteří, jak tu psali, pak pochopili, že to byla chyba. 

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles

Nevolejte Tussa prosím, myslím že už je bez banánu :Smile_hiding:

• Funny 2

[T-N-T]
5,589 posts
12,558 battles
14 hours ago, Wolffnstein said:

Chtěl si napsat "botů" nebo? Ono kdyby jsi totiž koukl na stats těchto hráčů, půlka má PR tak 100 , třetina tak 400 a zbytek budou hráči. Však to tu TheComedian psal, že během PR akce bylo ve hře tolik botů..  A já sám sem během té akce potkal několik takových.  A upřímně, známe WG  a jejich aféru s boty (Konigsberkové např během toho verbování nováčků.). 

Dle mého je to jen marketingový tah. Všechny tyto statistiky mohou (ale nemusí) být lež, pač nejsou ničím podloženy. Stačí se podívat ve hře. Již sem tu psal, že to, co se píše v přístavu (např. poloměr otáčení) je jiné než reálná funkce. Viz. třeba poloměr Moskvy. Ve hře je psáno něco, co v reálu je lež.  :)

Hele odhad kolik je botu ve hre netusim ja se divam na data ktera muzu ziskat od lidi co se dataminingem z WG servru pripadne jejich soukromeho servru zajimaji.

Apropo za posledni  dva mesice bylo 224092 hracu co odehrali jednu az padesat bitev (to asi boti nebudou :fish_glass:) zato ti tri hraci co maji prez 20 000 bitev za ty dva mesice preci jen boti asi budou :cap_wander_2:

A nemyslim si ze ti rajcata budou boti . .  .trebas tenhle bot neni a podivej jaky uzany staty s PR ma :fish_boom:

https://wows-numbers.com/player/553967543,LamnaRota/?

[T-N-T]
5,589 posts
12,558 battles
14 hours ago, mortas_invader said:

Jop takovych asi byla vetsina (ja mezi ne patrim) ale ten zisk WG byl pocitan pri prumerne cene 15 000 dublonu za jednoho PR. A i tak WG vydelalo 5 az 8 krat vice jak za predesleou podobnou akci.

A berte to tak ze pokud ty odhady poctu "vyjetych/koupenych" PR jsou spravne tak nas ceka (bohuzel :cap_fainting::cap_viking::Smile_sad:) vice podobnych akci jako byla na PR.

[IDDQD]
Korzár
2,400 posts
189 battles

Hele odhad kolik je botu ve hre netusim ja se divam na data ktera muzu ziskat od lidi co se dataminingem z WG servru pripadne jejich soukromeho servru zajimaji.

Apropo za posledni  dva mesice bylo 224092 hracu co odehrali jednu az padesat bitev (to asi boti nebudou :fish_glass:) zato ti tri hraci co maji prez 20 000 bitev za ty dva mesice preci jen boti asi budou :cap_wander_2:

A nemyslim si ze ti rajcata budou boti . .  .trebas tenhle bot neni a podivej jaky uzany staty s PR ma :fish_boom:

Nevim no. :) Ja usuzuju selskym rozumem. Prijde mi to az moc. A to pises jen EU server.

Nicmene jak pises dole, jestli jsou ta data spravna a PR vyjelo opravdu tolik lidi a WG na tom tolik vydelalo, tak je ta hra v loji, protoze sr WG nemusi snazit a staci jim jednou za rok udelat podobnou akci, aby vydelali. :/

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,601 battles
3 hours ago, Sigimundus said:

Tak to je slušný materiál. Je vidět, že mu Ježíšek dobil platební kartu a Rico byl hned v přístavu. Já chci taky.....:Smile_child:

Players
371 posts
2,145 battles
Před 4 hodinami Sigimundus řekl/a:

Vidíš...a já vždycky přemýšlím, proč ve třetí minutě tečem 0:2 a v páté naše ztráty dosahují 5-7 plavidel...

[T-N-T]
5,589 posts
12,558 battles
54 minutes ago, Kaz4tel said:

Vidíš...a já vždycky přemýšlím, proč ve třetí minutě tečem 0:2 a v páté naše ztráty dosahují 5-7 plavidel...

Tak nemusis preci umirat s kolegy z cety takhle brzo ne? :Smile_trollface::Smile-_tongue::Smile_hiding:

• Funny 3

Players
371 posts
2,145 battles

Tak nemusis preci umirat s kolegy z cety takhle brzo ne? :Smile_trollface::Smile-_tongue::Smile_hiding:

Onehdá jsem v Blyskawici umřel jako druhej po třech minutách. Potopil jsem jediný dvě potopený lodě našeho týmu a ve výsledku skončil první...

• Funny 1

[T-N-T]
5,589 posts
12,558 battles
3 minutes ago, Kaz4tel said:

Onehdá jsem v Blyskawici umřel jako druhej po třech minutách. Potopil jsem jediný dvě potopený lodě našeho týmu a ve výsledku skončil první...

To ja vcera ze Shimou potopil pet lodi, prezil az dokonce a vyhrali jsme.

Ale myslim ze to uz odbocujeme od tematu :Smile_hiding:

Players
20 posts
9,004 battles

Stale nechapu ze na to spousta lidi WG skocilo. Na zacatku jsem si spocital pocet automatickych bodu i pri maximalnich "zdarma" urychlovacich a vyslo mi ze to casove nemuze vyjit a ze bych musel zaplatit zivejma chechtakama. Od te doby me Puerto Rico prestalo zajimat. PR WG bylo bud zamerne lzive a nebo spatne prezentovane, kazdopadne nekdo zaplakal a nekdo si nahrabal obemam to preji. Nekde na foru jsem cetl argument ze hraci maji ziliony dublonu, kreditu, ZK apod. a aby se hra pekne pohnula je potreba aby sve zdroje davali do obehu, coz povazuji za holy nesmysl.

• Cool 1

Players
375 posts
2,456 battles

Jak tenkrát vznikalo nastavení obtížnost vyjezdění PR ... 40! Námitka? 50! Něco se vám nezdá? Chcete 55? 60! Tak 70! :cap_tea:

Sign in to follow this