Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
_Agenor_

Goliath X tier

18 comments in this topic

Recommended Posts

[P_M_W]
Players
1,427 posts
8,995 battles

Temat Poświęcony

Brytyjskiemu krążownikowi X tieru.

GOLIATH

World of Warships 16.01.2020 11_08_05.png

World of Warships 16.01.2020 11_08_15.png

[PL_RP]
Alpha Tester
909 posts
14,927 battles

Od palenia to są lekkie jak jego ppance ?

[P_M_W]
Players
1,427 posts
8,995 battles

Powiem wam tak że ma super pancerz,nie raz dostałem "bułę" od yamato płynąc burta i nie wyparowałem :cap_haloween:i ma fajne skupienie.

[-FWS-]
Players
187 posts
17,372 battles

no dobra ale może tak szerzej bo zagrałeś 5 bitew i co ten okret może ??? jaka jest jego charakterystyka i miejsce w bitwie bo patrząc na Drake t9 to ciężko zastosować działa z przeładowaniem 18 sec do zwalczania DD-ków na capie a strzelanie takim lobem na odległość 14 km +  to mi BB-ki dają radę wymanewrować.Na t9 i t10 jest w większości totalnie statyczna bitwa czyli plumkanie z maxa i dbanie o lakier na pancerzu a nie walka w zwarciu a te CA nie należą do zwinnych.

[R-NG]
Players
1,456 posts
17,973 battles
13.02.2020 o 20:25, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Od kiedy RN CL mogą palić? Pomocnicza się nie liczy.

Ciężkie mogą palić, bo mają OBeki.

[P_M_W]
Players
1,427 posts
8,995 battles
23 godziny temu, vKELOv napisał:

no dobra ale może tak szerzej bo zagrałeś 5 bitew i co ten okret może ??? jaka jest jego charakterystyka i miejsce w bitwie bo patrząc na Drake t9 to ciężko zastosować działa z przeładowaniem 18 sec do zwalczania DD-ków na capie a strzelanie takim lobem na odległość 14 km +  to mi BB-ki dają radę wymanewrować.Na t9 i t10 jest w większości totalnie statyczna bitwa czyli plumkanie z maxa i dbanie o lakier na pancerzu a nie walka w zwarciu a te CA nie należą do zwinnych.

Ja mam na nim zasięg na 19.6km i spota na 11km jeżeli chodzi o strzelanie do tak 14-16km to ładnie strzela na te 19km już trochę gorzej ale pali nieziemsko...no i jak poprawimy manewrowość to szybko skręca.Ma torpedy ale na 10km więc ich ani razu nie użyłem....

Wynik nie powala ale GOLIATH daje fan z gry 1f609.png;-)

[PL_RP]
Alpha Tester
909 posts
14,927 battles
13 minuty temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

No serio? Co też nie powiesz... Ja pytam o CL, nie CA.

Napisz coś na temat a nie głupoty , bardzo dużo CL może palić (gdzie ja napisałem że mają to być brytole ?)

• Bad 1

[E--C]
Players
813 posts
13,179 battles

Mowa o okrętach RN, w dziale z okrętami RN.

Mnie bardziej od palenia ciekawi jak się spisują te działa vs BBki. W końcu mają (miały mieć) ulepszoną przebijalność.

• Boring 2

[-FWS-]
Players
187 posts
17,372 battles
3 hours ago, brzeczyszkiewicz123 said:

Mowa o okrętach RN, w dziale z okrętami RN.

Mnie bardziej od palenia ciekawi jak się spisują te działa vs BBki. W końcu mają (miały mieć) ulepszoną przebijalność.

no to w praktyce troszkę to inaczej wygląda :) samo to że grasz na statycznym polu walki gdzie tak naprawdę wszystko stoi dziobem na max zasięgu to niewiele powiedzieć można o przebijalności czegokolwiek :)

Dzisiejsze doznania w bitwie tym okrętem były jeszcze bardziej tragiczne niż wczoraj :) Agrest płynął Venecją ja Goliatem i salwa z italiańca 6-7k moje 1-2k :) pociski lecą dłuuugo i BB jak manewruje to spokojnie wymija te pociski bo już go nie ma tam gdzie celowałeś o DD nie wspomnę.O tym że pancerz jest mocniejszy to można zapomnieć bo 1/2 hp od salwy BB-ka to norma.Oczywiście można stać gdzieś głęboko na tyłach i sobie plumkać i coś tam uzbieramy ale jako okręt na t10 jest mało znaczący w tej rozgrywce ot po prostu jest i sobie pływa.Na chwilę obecną nie mam patentu na ten okręt bo jest first targetem na mapach bo nowy :) i większość do niego naparza  :) dziś miałem 8 wycelowanych we mnie strzelających :).Zobaczę jeszcze jak z IFHE będzie penetrował bo na razie z tym jest słabo.Nie miałem sytuacji 1v1 z jakimkolwiek okrętem ale w bitwie widziałem jak Colbert zastrzelił z HK-ów Goliata na 14 km:)

shot-20.02.14_22.50.24-0118.jpg

• Funny 1

[-FWS-]
Players
187 posts
17,372 battles

z IFHE z robił się ciut inny okręt,dalej miękki ale salwy wchodzą po 5-6k w dziobowane okręty  czyli można coś ugrać.

shot-20.02.16_00.32.50-0703.jpg

shot-20.02.16_00.33.07-0052.jpg

• Funny 1

[B4P]
Beta Tester
39 posts
5,527 battles

Powiedziałbym, że okręt jest bardzo dobry gdyby nie zasięg i reload.Te 16.8km zasięgu i 18s bazowego realoadu na X tierach powoduje skręt kiszej. Goliath bardzo mocno bije jak napisał mój przedmówca więc sądzę, że IFHE jak najbardziej tu pasuje. Bardzo miękki więc też nie można za dużo sobie pozwolić, aczkolwiek naprawka robi swoje i możemy przetwać naprawdę duży focus fire. Można sobie snajpić zza wysepki, ale nie sądzę żeby taka taktyka dawała jakieś lepsze rezultaty. Generalnie jak tylko się pojawię na mapie to leci we mnie grad pocisków, ale to pewnie minie za jakiś czas. Skupienie pocisków to istna poezja, nawet Czapajew takiego skupienia nie posiada. Niestety pociski lecą baardzo wolno i na daleki dystans jest ciężko trafić coś co nie jest pancernikiem. Nie wiem czy tylko u mnie, ale mam wrażenie, że Goliath mniej podpala niż Drake :cap_yes:

Sign in to follow this