Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Wygrajcie Exeter – Twitch Drops w 0.9.0

8 comments in this topic

Recommended Posts

[PMW]
Weekend Tester
2 posts
8,966 battles

Mam połączone konto WG z twitch, dostałem dropy do WOT ale nie do WOWS. Nie widzę ani Exetera ani kontenera ani misji. 

Players
23 posts
3,320 battles

Witam,
ja z kolei mam sytuację, że nie wszystkie dropy z Twitcha wpadają do WOWS.
W zeszłym tygodniu wyświetliło mi w twitchu info, że dostałem 1 misję i 2 kontenery - w kliencie nie pojawiło się nic.
Natomiast wczoraj info o 2 misjach i 2 kontenerach - w kliencie pojawiła się tylko jedna misja.
@Lumber_Jack, były już takie zgłoszenia, czy tylko ja jestem uprzywilejowany :)? Może są jakieś limity dropów? Napisałem do wsparcia, czekam na odpowiedź.

Players
23 posts
3,320 battles

OK. Dzięki za info i sorki za pomyłkę.
Do supportu napisałem, ale przyjrzałem się temu co Twitch wyświetla i chyba mylący jest sposób wyświetlania powiadomień na Twitchu.
BTW,  gdzieś kiedyś widziałem mały program, który z logów gry wyciągał historię kontenerów, kodów, dropów itp. ale nie mogę sobie skojarzyć jak to się nazywało i gdzie widziałem :( Może ktoś kojarzy taki program?

[ISEN]
Moderator
4,909 posts
1 hour ago, Ralph_White said:

Witam,
ja z kolei mam sytuację, że nie wszystkie dropy z Twitcha wpadają do WOWS.
W zeszłym tygodniu wyświetliło mi w twitchu info, że dostałem 1 misję i 2 kontenery - w kliencie nie pojawiło się nic.
Natomiast wczoraj info o 2 misjach i 2 kontenerach - w kliencie pojawiła się tylko jedna misja.
@Lumber_Jack, były już takie zgłoszenia, czy tylko ja jestem uprzywilejowany :)? Może są jakieś limity dropów? Napisałem do wsparcia, czekam na odpowiedź.

Twitch wysyła ogólne zestawienie za jakiś okres czasu. Zatem jeśli w powiadomieniach miałeś 1 misję i 2 kontenery - to znaczy że je odebrałeś. Potem pojawiło się 2 misje i 2 kontenery - to znaczy, że od ostatniego sprawdzenia (1 misja 2 kontenery) dostałeś 1 misję - a to powoduje że Twitch wyświetlił 2 misje i 2 kontenery. Nie sprawdzałem tego, ale podejrzewam, że Twitch wyświetla zbiorcze dane za miesiąc, a WoWs daje nagrody w aktualizacjach - co się nie pokrywa.

Players
23 posts
3,320 battles

Też mi tak wyszło z pobieżnych podliczeń.
Tak, że ten, tego ... dałem popis inteligencji ;)

Dzięki za wyjaśnienia.

• Cool 1

Sign in to follow this