Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
marty01234

Albemarle

18 comments in this topic

Recommended Posts

[SALIS]
Beta Tester
276 posts
12,590 battles

plovoucí citadela bez šance přiblížit se na dostřel. Kdo to proboha testoval ? Nehratelná linie.

[IDDQD]
Players
291 posts
13,754 battles

Naprostej šrot.........za poslední půlroku jsem nehrál loď, která by schytávala tolik těžkých zásahů.... snažím se s ní hrát na hraně 14 km (blíž to je hodně rychlá smrt), ale i přes naúhlování a hraní si s rychlostí, jsem většinou bez šance, citadely to schytává neskutečně a připočte-li se k tomu rng ve formě zapalování, jste v bitvě defacto k ničemu.  ......  AP granáty mi přijdou jako snad nejslabší. .... Zatím je tahle linie pro mě naprostým zklamáním, hraní s ní mě naprosto nebaví. Na VIII tieru je spousta lepších křižníků než toto.

Dnes jsem s ní dal 8 bitev, z toho 6x jsem byl jediná osmička proti desítkám a dvakrát jsem byl proti devítkám. Ale v konečném součtu je to vlastně jedno v jakém MM se s ní hraje. Pro ty, co mají hodně freeček, jednoznačně doporučuju přeexpit.

[IDDQD]
Korzár
2,828 posts
2,026 battles
Před 10 minutami Sboot_cz řekl/a:

Naprostej šrot.........za poslední půlroku jsem nehrál loď, která by schytávala tolik těžkých zásahů.... snažím se s ní hrát na hraně 14 km (blíž to je hodně rychlá smrt), ale i přes naúhlování a hraní si s rychlostí, jsem většinou bez šance, citadely to schytává neskutečně a připočte-li se k tomu rng ve formě zapalování, jste v bitvě defacto k ničemu.  ......  Zatím je tahle linie pro mě naprostým zklamáním, hraní s ní mě naprosto nebaví. Na VIII tieru je spousta lepších křižníků než toto.

Dnes jsem s ní dal 8 bitev, z toho 6x jsem byl jediná osmička proti desítkám a dvakrát jsem byl proti devítkám. Ale v konečném součtu je to vlastně jedno v jakém MM se s ní hraje. Pro ty, co mají hodně freeček, jednoznačně doporučuju přeexpit.

A to si počkej na Drake.. Ten byl ještě horší po tom nerfu. :Smile_unsure:

[IDDQD]
Players
291 posts
13,754 battles

Hmm...tak teď 2x citadela od 280mm AP Scharnhorsta na 16 km do mýho nauhlovanýho zadku. Ne, tohle hrát nebudu......

EDIT: v následující bitvě 2x za sebou vyřazena přední věž HE náboji od Hindenburga. Wtf???

[CRYO]
Players
113 posts
15,315 battles

potvrzuji , je to strasny. kdyby to alespon melo dela, ale jsou tak krivy , ze  je to smutny.  a nefunguje  styl co se da hrat s predchazejici lodi , protoze jste furt proti X- a proste nabehnout na hinderburg nebo aljasku atd , je sebevrazda. na bitevky nemate dostrel , krizniky vas rozemelou a ddcka netrefite. tak nejak nenachazim jedinej klad. frabtici alespon maji dostrel , japonci take , amici radar,lehky briti smoke italove SAp + smoke, ale co proboze tezky briti?? ten heal proste nestaci, delat cvicnej terc neni vubec zabava

Players
418 posts
10,691 battles

sra*ková loď. edinbug je omnoho lepší a viacej odtankuje ako toto. čokoľvek čo sa ťa dotkne je automaticky citadela. krížnik potrebuje ďalší heal, potrebuje inú trajektóriu striel, potrebuje takú istú vlastnosť ako majú ostatné ľahké britské krížniky, teda nespomaľovať keď bočíš. Prepracovanie panciera, aby sa dalo aspoň tankovať na nose, alebo niečo. Proste úplne k ničomu loď. 

E1: navyše neexistuje dôvod aby mal reload 13sekúnd, keď ostatné ťažké krížniky majú 10 na 203mm (okrem IJN)

E2: chlapci čo navrhovali gameplay RN CC tak nepočítali s tým, že od úrovne VIII - X stoja BB lode na spavne a citadelujú všetko na 20km s laserovou presnosťou.

• Cool 1

Weekend Tester
1,288 posts
16,566 battles

WoWS sa viacmenej darilo vyhýbať nešvaru WoT. Hovorím o implementácii úplne zbytočných, nudných a doslova nehrateľných línií. Ale na každého raz dôjde. Táto loď a vlastne celá línia je jeden veľký fail. Prečo? To už uviedli prispievatelia vyššie. Ja len doplním...je to vlastne prvá loď, ktorú hrám len v coop-e kvôli britským tokenom a na random ju neťahám.

• Cool 1

Players
418 posts
10,691 battles
5 hours ago, Mikhail800 said:

WoWS sa viacmenej darilo vyhýbať nešvaru WoT. Hovorím o implementácii úplne zbytočných, nudných a doslova nehrateľných línií. Ale na každého raz dôjde. Táto loď a vlastne celá línia je jeden veľký fail. Prečo? To už uviedli prispievatelia vyššie. Ja len doplním...je to vlastne prvá loď, ktorú hrám len v coop-e kvôli britským tokenom a na random ju neťahám.

takže čo lurkovať medzi ostrovmi, alebo snažiť sa kajtovať na veľkú vzdialenosť?

Weekend Tester
1,288 posts
16,566 battles
1 hour ago, unhappy360 said:

takže čo lurkovať medzi ostrovmi, alebo snažiť sa kajtovať na veľkú vzdialenosť?

Ani v jednom neni dobrý :) Má pomalý rozbeh a otáčanie na to, aby sa s ním kempilo za ostrovom a pri kajtovaní na veľkú vzdialenosť lietajú granáty strašne pomaly. Preto len coop :Smile_glasses:

• Cool 2

Players
418 posts
10,691 battles
5 hours ago, Mikhail800 said:

Ani v jednom neni dobrý :) Má pomalý rozbeh a otáčanie na to, aby sa s ním kempilo za ostrovom a pri kajtovaní na veľkú vzdialenosť lietajú granáty strašne pomaly. Preto len coop :Smile_glasses:

to aj viem, už som na ňom prexipil moduly a asi budem odpikavať aj 175k XP na draka, nechcem utopiť freečka a preto sa pýtam čo s touto loďou. Inak gameplay na drakovy a goliášovi je podobný ako na osmičke? 

E1: tak keď už Perth prekajtuje a prebojuje túto loď tak je asi niekde niečo zle, len mám pocit, že problém teraz nie je medzi stoličkou a klávesnicou. 

Veľmi smutný krížnik.

[IDDQD]
Players
291 posts
13,754 battles

Stal se zázrak a těch 176k expů jsem s ním nakonec nahrál...nicméně, byl to očistec. A ten pokračuje i na IX, i když tam mi přijde, že citadelově je na tom o něco líp. 

[CRYO]
Players
113 posts
15,315 battles

tak preexpeno nazor mam stejny jako predtim , jen 2 veci skil na Hp a vlajka na HEAL je asi nutnosti. dostanete vzdycky strasne nalozeno ale da se dost nahealovat. ale jste na tom jak pensakola , kazdej si radsi vystreli na vas na 20 kilaku nez na BB co ma 5 kilaku od sebe / free dmg/ vozil jsem modul na kormidlo protoze proste si myslim ze klickovat jak o zivot  je nutnost

Players
1,954 posts

Naprostý očistec. Nejlepší je s dostřelem 14km hrát v 10. Lepší je to leavnout protože je to ztráta času. Desítkám ani neškrábnete lak a ty vás prostřelují úhel ne úhel. Ještě se schválně podívejte kolik je ten trup nad vodou. Silueta jako panelák a co rána to citadela. Devět trapných děl ráže 203mm co lítají výš než dál a nabíjí půl bitvy. Torpéda k ničemu, jelikož tak blízko se nedá dostat. Suma sumárum si připravte freečka budou potřeba, jestli nechcete rozkopat počítač.

+ nic mě nenapadá, možná ten superheal jak darovat soupeři více dmg

-tragický spot okolo 12km protože modul na maskování se nedá dát (potom to zatáčí jako bitevka). Modul na kormidlo nutnost

-děla nic nedělaji. HE průměr. AP tragédie

-balistika na poblití

-pancíř není

-citadela přes celou loď

-AA o ničem bez baráže (chcete hydro ne baráž)

-úhly na věžích jsou taky best (musíte jet bokem)

-spotra využijete jen jednou, jelikož než se vám za ty 4 minuty znovu nabije, tak vy už jste v přístavu

Celá linie o ničem a na desítce vás čeká průměrná loď, co nemá co nabídnout. Zvážil bych jestli bez free xp do toho investovat čas.

• Cool 1

[BL4CK]
Players
324 posts
8,087 battles

Bohužel musím potvrdit, podprůměrná loď s nesmyslnými statistikami na serveru, kde je na třetím místě, ale ve skutečnosti patří k nejhorším, co ji navíc totálně pohřbívá je nesmyslný matchmaking....odjeto 21 bitev.....1x jako toptier proti šestkám, 2x čistě v osmičkách, 5x proti devítkám a 13x v desítkách!!!!

[T-N-T]
Players
3,923 posts
19,951 battles

No není to dobrý.

Albemarle je vyloženě support křižník, ale ne ve stylu, že někomu může pomoct proti enemákům, nene. On jenom jako "morální podpora" (ideálně) přátelkých bitevek může aspoň párkrát vystřelit a hned nevybouchnout. Pokud se ocitnete sami, tak jenom snad proti jinému samotnému křižníku máte šanci (díky healu). Bitevka vás jakákoliv rozpáře kvůli tvaru citadely (jde o trup Neptuna, asi tak, no...). DDčko vás jakékoliv dohoní a bude spotit.

Což mne vede ke slabinám lodi: vedle ohromné křehkosti je problém pomalost. Superheal by teoreticky mohl pomáhat vyhrávat souboje jeden na jednoho aspoň proti těm křižníkům, ale skoro všechny jsou rychlejší než vy a z blbé situace tak utečou nebo vás dohoní, když jste v blbé situaci vy). Dokonce i bitevky na high tieru vás můžou docela nahánět kvůli tomu, že palebné úhly jsou na Albemarlu dost mizerné. Pokud chcete střílet a neukazovat stále bok (to vás smázne cokoliv na salvu), musíte kličkovat a pak padá rychlost hodně pod 30 uzlů. No a nakonec děla taky nejsou žádná sláva. Reload trvá věčnost, máte jen 9 děl a subjektivně mi přijdou hrozně nepřesná. Nevím, jestli to má co dělat s pomalým letem a komplikovaným mířením (ale třeba s Clevelandem se mi trefovalo lépe :Smile_amazed: ), ale i bitevky na 10km, třeba i stojící, byl problém občas trefit.

No ale pár pozitiv tu přecejen je: Když už s těmi děly trefíte, celkem obstojně zapalují. A 10km torpéda jsou celkem fajn na prchání před bitevkami. S <10k concealem jsou na ústupu velice použitelná a spolu s tím zapalováním máte docela šanci udolat bitevky na DoT - tedy pokud se nějak vyhnete opětované palbě z jejich strany (viz nutnost mít nějakého rozptylovače na vaší straně). No apak ten heal je fajn, ale vlastně je to i nutnost, takže asi tak...

Sign in to follow this